Konami воскресять Castlevania: Grimoire of Souls для Apple Arcade

Konami заново випустять колись невдалий мобільний ексклюзив Castlevania: Grimoire of Souls для Apple Arcade. Реліз оновленої гри обіцяють «незабаром», а сторінку Grimoire of Souls вже можна знайти в AppStore.

Гра була анонсована ще у 2018 році, розробники обіцяли багато персонажів, можливість грати в ко-опі та сінгл-плеєрі, різноманітні режими та ще купу всього. У 2019 році реліз f2p гри відбувся на Android та iOS, але лише у Канаді. Далі Канади гра не зайшла, адже через рік Konami прибрала її із магазинів через малий попит.

Тепер ж, Castlevania: Grimoire of Souls повернеться як частина платної підписки Apple Arcade. Розробники обіцяють неймовірну кількість контенту, включно з 60 рівнями, різноманітним знаряддям, щоденними та щотижневими завданнями, та багато іншого.

Гра буде доступною для iPhone, iPad, iPod Touch, Mac та Apple TV. Розповсюдження через Apple Arcade також означає, що у Grimoire of Souls не буде жодної реклами чи внутрішньо-ігрових транзакцій. Крім того гравці отримають можливість перемикатися між різними Apple-пристроями, також доступ до гри зможуть отримати до шести членів родини.

Ну, а поки ви чекаєте подальших новин щодо гри, пропонуємо вам подивитися трейлер до першого запуску проекту у 2019 році.

Читайте також

Футбольна асоціація FIFA проти монополії в іграх

FIFA

Castlevania Advance Collection змусить вас пустити сльозу ностальгії

Castlevania Advance Collection

Стрім Castlevania Advance Collection

Castlevania Advance Collection

Запас під поїздки. Огляд Castlevania Advance Collection

Castlevania Advance Collection

Опубліковано системні вимоги eFootball 2022 — колишньої PES

eFootball 2022

What Remains of Edith Finch стала доступною на IOS

What Remains of Edith Finch

PES стане безкоштовною і змінить назву на eFootball

eFootball

Pro Evolution Soccer 2022 буде безкоштовною. Ну, майже…

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: