Konami воскресять Castlevania: Grimoire of Souls для Apple Arcade

Konami заново випустять колись невдалий мобільний ексклюзив Castlevania: Grimoire of Souls для Apple Arcade. Реліз оновленої гри обіцяють «незабаром», а сторінку Grimoire of Souls вже можна знайти в AppStore.

Гра була анонсована ще у 2018 році, розробники обіцяли багато персонажів, можливість грати в ко-опі та сінгл-плеєрі, різноманітні режими та ще купу всього. У 2019 році реліз f2p гри відбувся на Android та iOS, але лише у Канаді. Далі Канади гра не зайшла, адже через рік Konami прибрала її із магазинів через малий попит.

Тепер ж, Castlevania: Grimoire of Souls повернеться як частина платної підписки Apple Arcade. Розробники обіцяють неймовірну кількість контенту, включно з 60 рівнями, різноманітним знаряддям, щоденними та щотижневими завданнями, та багато іншого.

Гра буде доступною для iPhone, iPad, iPod Touch, Mac та Apple TV. Розповсюдження через Apple Arcade також означає, що у Grimoire of Souls не буде жодної реклами чи внутрішньо-ігрових транзакцій. Крім того гравці отримають можливість перемикатися між різними Apple-пристроями, також доступ до гри зможуть отримати до шести членів родини.

Ну, а поки ви чекаєте подальших новин щодо гри, пропонуємо вам подивитися трейлер до першого запуску проекту у 2019 році.

Читайте також

Автор God of War: Ragnarok хоче створити нову Castlevania

Castlevania Advance Collection

У четвер KONAMI нарешті покаже нові Silent Hill

Silent Hill

Розмірковуючи про розміри: iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max

iphone14

Чому MacBook — це найкращий вибір для студентів та старшокласників?

macbook 02

iPhone 14: Чим відрізняється нова модель окрім цифри в назві

iphone14

Papers, Please у серпні вийде на cмартфонах

papers

Урятуйте Нью-Йорк по телефону: анонсовано мобільну The Division Resurgence

the division

Dragon Age отримає власну анімаційну адаптацію, а серіал Castlevania — продовження

Dragon Age

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: