Konami воскресять Castlevania: Grimoire of Souls для Apple Arcade

Konami заново випустять колись невдалий мобільний ексклюзив Castlevania: Grimoire of Souls для Apple Arcade. Реліз оновленої гри обіцяють «незабаром», а сторінку Grimoire of Souls вже можна знайти в AppStore.

Гра була анонсована ще у 2018 році, розробники обіцяли багато персонажів, можливість грати в ко-опі та сінгл-плеєрі, різноманітні режими та ще купу всього. У 2019 році реліз f2p гри відбувся на Android та iOS, але лише у Канаді. Далі Канади гра не зайшла, адже через рік Konami прибрала її із магазинів через малий попит.

Тепер ж, Castlevania: Grimoire of Souls повернеться як частина платної підписки Apple Arcade. Розробники обіцяють неймовірну кількість контенту, включно з 60 рівнями, різноманітним знаряддям, щоденними та щотижневими завданнями, та багато іншого.

Гра буде доступною для iPhone, iPad, iPod Touch, Mac та Apple TV. Розповсюдження через Apple Arcade також означає, що у Grimoire of Souls не буде жодної реклами чи внутрішньо-ігрових транзакцій. Крім того гравці отримають можливість перемикатися між різними Apple-пристроями, також доступ до гри зможуть отримати до шести членів родини.

Ну, а поки ви чекаєте подальших новин щодо гри, пропонуємо вам подивитися трейлер до першого запуску проекту у 2019 році.

Читайте також

Dragon Age отримає власну анімаційну адаптацію, а серіал Castlevania — продовження

Dragon Age

В iOS 16 з’явиться підтримка джой-конів і ґеймпада Nintendo Switch

Switch Pro Controller

iOS 16, новий MacBook Air та багато іншого: головне з презентації Apple на WWDC-2022

apple wwdc 2022

Konami закриває Super Bomberman R Online

Super Bomberman R Online

eFootball отримає режим карʼєри десь у 2023 році. Якщо в неї ще хтось гратиме

eFootball

EA шукає можливості обʼєднатися з кимось або продатись

EA

iPhone перейде на USB-C. У 2023 році. Можливо.

USB-C

Чутки: Перезапуск Silent Hill засвітився на перших злитих скріншотах

Silent Hill

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: