KONAMI закриває ігровий підрозділ? Ні, але його чекають великі зміни

Кілька хвилин тому в твіттері почалася ширитися звістка, що компанія KONAMI закриває свій ігровий підрозділ. Утім, не кваптеся журитися радіти — ніхто нічого не закриває, Castlevania, Contra, Metal Gear Solid і Silent Hill досі перебувають у заручниках наших славних пачінколюбів. На сполох забили, бо на сайті компанії з’явилася новина, що з 1 лютого KONAMI розпускає свої ігротворчі команди. Та насправді розпуск тут лише формальний — окремі групи розробників (Production Division) просто об’єднали в одну, а десяток керівників призначили на нові посади або зменшили повноваження. Зроблено це, як сказано у повідомленні, на вимогу часу, щоби адаптуватися до реалій ринку.

Власне, такий крок певним чином підкріплює минулорічні чутки, що KONAMI вже не займатиметься розробкою своїх провідних серій, а продаватиме ліцензії стороннім студіям. Зокрема, довгий час ходить інформація, що японський підрозділ Sony розробляє нову частину Silent Hill, повноцінний анонс якої мав би вже статися цього літа (його чекали на минулорічних презентаціях Sony, але тоді ніхто ще не розумів, на якому етапі розробки перебуває гра). До речі, Хідео Коджіма також брав участь участь у цьому “тендері” за Silent Hill. І хоча повноцінна частина серії дісталася Sony, легендарний ігротворець отримав право зробити спін-офф у всесвіті гри. Власне, Kojima Productions і так після Death Stranding почали робити жахастик — але тепер він, вочевидь, матиме Silent Hill у назві.

Сама ж KONAMI продовжить займатися тим, що завжди приносило їй основні прибутки — мобільними іграми та автоматами пачінко. А Metal Gear Solid і Castlevania почекають, поки для них не знайдеться гідний підрядник.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім-проходження Silent Hill: The Short Message

Silent Hill: The Short Message

Death Stranding 2, Metro VR та дві Silent Hill – Що показали на січневому State of Play 2024?

death stranding 2

Хідео Коджіма сховав посилання на Silent Hill у тизері своєї нової гри OD

od

Metal Gear Solid 4 таки з’явиться на ПК і сучасних консолях

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Ремейк Silent Hill 2 отримає українську локалізацію в день релізу!

sh2 announce 10 19 22

ФК “Барселона” продовжила співпрацю з KONAMI

barcelona

Metal Gear Solid Collection Vol. 1: коли очікувати класичні ігри?

Metal Gear Solid 3 Snake Eater Metal Gear Solid Collection Vol. 1

Інтерактивний серіал Silent Hill: Ascension отримав новий трейлер

Silent Hill: Ascension

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: