KONAMI закриває ігровий підрозділ? Ні, але його чекають великі зміни

Кілька хвилин тому в твіттері почалася ширитися звістка, що компанія KONAMI закриває свій ігровий підрозділ. Утім, не кваптеся журитися радіти — ніхто нічого не закриває, Castlevania, Contra, Metal Gear Solid і Silent Hill досі перебувають у заручниках наших славних пачінколюбів. На сполох забили, бо на сайті компанії з’явилася новина, що з 1 лютого KONAMI розпускає свої ігротворчі команди. Та насправді розпуск тут лише формальний — окремі групи розробників (Production Division) просто об’єднали в одну, а десяток керівників призначили на нові посади або зменшили повноваження. Зроблено це, як сказано у повідомленні, на вимогу часу, щоби адаптуватися до реалій ринку.

Власне, такий крок певним чином підкріплює минулорічні чутки, що KONAMI вже не займатиметься розробкою своїх провідних серій, а продаватиме ліцензії стороннім студіям. Зокрема, довгий час ходить інформація, що японський підрозділ Sony розробляє нову частину Silent Hill, повноцінний анонс якої мав би вже статися цього літа (його чекали на минулорічних презентаціях Sony, але тоді ніхто ще не розумів, на якому етапі розробки перебуває гра). До речі, Хідео Коджіма також брав участь участь у цьому “тендері” за Silent Hill. І хоча повноцінна частина серії дісталася Sony, легендарний ігротворець отримав право зробити спін-офф у всесвіті гри. Власне, Kojima Productions і так після Death Stranding почали робити жахастик — але тепер він, вочевидь, матиме Silent Hill у назві.

Сама ж KONAMI продовжить займатися тим, що завжди приносило їй основні прибутки — мобільними іграми та автоматами пачінко. А Metal Gear Solid і Castlevania почекають, поки для них не знайдеться гідний підрядник.

Читайте також

Розробники The Medium працюють над новою Silent Hill?

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Переосмислення Metal Gear Solid Українською | Огляд Книг (OLDboi)

У мережі з’явилися перші 18 хвилин The Medium

Оскар Айзек зіграє Соліда Снейка в екранізації Metal Gear Solid

Автор Silent Hill пішов від Sony і заснував власну компанію

Silent Hill

Стрім гелловінського режиму “Мирний-13” (World of Tanks)

Творці Silent Hill працювали над новим PvE-режимом у World of Tanks

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: