Конференція DevGAMM цьогоріч знову в Києві

Першого та другого лютого в Києві, після чотирирічної перерви, пройде найбільша в СНД конференція розробників та видавців ігор — DevGAMM Kyiv 2018. У цьому році 1000 професіоналів індустрії з 20 країн зберуться в новому місці — конгрес-холі «Космополітъ».

На учасників очікує понад 40 доповідей у 4 залах та більш ніж 70 відеоігор. Своїм багаторічним досвідом поділяться такі відомі спікери, як: Джон Комс (tinyBuild), Каллум Андервуд (Raw Fury), Рамі Ізмаїл (Vlambeer), Джон Карнаж (Twitch), Свен Андерссон та Олег Придюк (King), Лешек Щепанський (Guerrilla Games) та інші.

До Києва приїдуть спеціалісти в галузі ґейм-дизайну й художньої та технічної складників із таких компаній-лідерів індустрії, як: Playrix, Plarium, Gameloft, Ubisoft, Wargaming.net, Crytek, Room 8, Social Quantum, Vostok Games та інших.

У рамках конференції відбудеться виставка відеоігор DevGAMM Showcase, де розробники, що зареєструвалися, зможуть продемонструвати свій проект та дізнатися враження про нього від випадкових відвідувачів конференції.

Учасники DevGAMM зможуть показати свої ігри та обмінятися контактними даними з видавцями на коротких зустрічах Speed Game Dating. Подати свій проект на розгляд експертами індустрії та насолодитися шаленим шоу можна буде на Game Lynch.

Ті, хто завжди мріяв працювати в ігровій індустрії, зацікавляться Стіною Вакансій, де представники провідних компаній розмістять свої оголошення з пропозиціями роботи. А прийнявши участь в DevGAMM Квесті, кожен зможе виграти цінні призи від спонсорів.

Ефективний нетворкінг на конференції забезпечить нова автоматична система призначення зустрічей, а також три вечірки в різних форматах, де гості матимуть можливість вільно поспілкуватися за вдалих обставин.

Для участі в конференції необхідно придбати квиток. Повна програма заходу вже доступна на сайті DevGAMM Kyiv 2018.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Звіт з DevGAMM Kyiv 2018

DevGAMM Kyiv 2018

Автор каналу Geek Journal вступив до лав ЗСУ

p.ua.geek journal

У Helldivers 2 не з’явиться улюблена функція гравців-модників

Helldivers 2

Ексрозробники StarCraft влітку анонсують RTS, що «змінить парадигму жанру»

starcraft remastered zerg titel title 1280x720 1

Sony підтверджує закриття LittleBigPlanet 3

LittleBigPlanet 3 Sackboy

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes отримає продовження, попри смерть її творця

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Стрім XDefiant — сьогодні о 20:00

xdefiant

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter