Конференція DevGAMM цьогоріч знову в Києві

Першого та другого лютого в Києві, після чотирирічної перерви, пройде найбільша в СНД конференція розробників та видавців ігор — DevGAMM Kyiv 2018. У цьому році 1000 професіоналів індустрії з 20 країн зберуться в новому місці — конгрес-холі «Космополітъ».

На учасників очікує понад 40 доповідей у 4 залах та більш ніж 70 відеоігор. Своїм багаторічним досвідом поділяться такі відомі спікери, як: Джон Комс (tinyBuild), Каллум Андервуд (Raw Fury), Рамі Ізмаїл (Vlambeer), Джон Карнаж (Twitch), Свен Андерссон та Олег Придюк (King), Лешек Щепанський (Guerrilla Games) та інші.

До Києва приїдуть спеціалісти в галузі ґейм-дизайну й художньої та технічної складників із таких компаній-лідерів індустрії, як: Playrix, Plarium, Gameloft, Ubisoft, Wargaming.net, Crytek, Room 8, Social Quantum, Vostok Games та інших.

У рамках конференції відбудеться виставка відеоігор DevGAMM Showcase, де розробники, що зареєструвалися, зможуть продемонструвати свій проект та дізнатися враження про нього від випадкових відвідувачів конференції.

Учасники DevGAMM зможуть показати свої ігри та обмінятися контактними даними з видавцями на коротких зустрічах Speed Game Dating. Подати свій проект на розгляд експертами індустрії та насолодитися шаленим шоу можна буде на Game Lynch.

Ті, хто завжди мріяв працювати в ігровій індустрії, зацікавляться Стіною Вакансій, де представники провідних компаній розмістять свої оголошення з пропозиціями роботи. А прийнявши участь в DevGAMM Квесті, кожен зможе виграти цінні призи від спонсорів.

Ефективний нетворкінг на конференції забезпечить нова автоматична система призначення зустрічей, а також три вечірки в різних форматах, де гості матимуть можливість вільно поспілкуватися за вдалих обставин.

Для участі в конференції необхідно придбати квиток. Повна програма заходу вже доступна на сайті DevGAMM Kyiv 2018.

Читайте також

Звіт з DevGAMM Kyiv 2018

DevGAMM Kyiv 2018

Ubisoft відклали тестування Ghost Recon Frontline

Ghost Recon Frontline

Джон Карпентер дасть послухати саундтрек “Гелловін вбиває” онлайн і поспілкується з усіма охочими

Halloween Kills

Голосування за нового моба для Minecraft почнеться у суботу

Minecraft

Castlevania Advance Collection змусить вас пустити сльозу ностальгії

Castlevania Advance Collection

Нову подію в Rocket League присвятили Гелловіну та Бетмену

Rocket League

Для Call of Duty створюють новий античіт

Call of Duty: Vanguard

Дивіться The International 10 з українськими коментаторами!

The International

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: