Конференція Games Gathering подвоює потужність!

Games Gathering 2017

Games Gathering 2017 — найбільша конференція розробників ігор в Україні, яка відбудеться 9-10 грудня в Києві, у “Міжнародному Виставковому Центрі”. Цього року Games Gathering набуває неймовірного масштабу! Число лекцій зросло вдвічі — тепер їх більше 70. У два рази більше інді-команд отримають шанс знайти інвесторів чи партнерів. І головний бонус події — вас чекають дві вечірки замість однієї!

Протягом 2-х днів конференції лектори з провідних українських і зарубіжних компаній прочитають більше 70-ти лекцій з головних напрямків гейм-індустрії: ґеймдизайн, програмування, менеджмент, арт, маркетинг, VFX, VR, QA та інші. Всі лектори мають значний досвід в сфері розробки ігор і брали участь у створенні успішних проектів в таких компаніях як Wargaming, CD Project RED, Crytek, Zeo Alliance, Ubisoft, Epic Games, Unity, 4A Games, King, Plarium, Red Beat, Playrix, iLogos, Murka, etc.

У порівнянні з минулим роком, число учасників Indie Blast збільшилось вдвічі, що свідчить про зростаючий інтерес до створення ігор серед ентузіастів. В цьому році на заході буде представлено понад 50 команд інді-розробників, які продемонструють свої ігри всім бажаючим, а також зможуть знайти потенційного видавця. Компанія Epic надасть 10 брендованих стендів для учасників, які роблять свій проект на рушії Unreal Engine 4. Крім цього, всі проекти візьмуть участь в конкурсах, а переможці отримають призи від наших партнерів та спонсорів.

Games Gathering

Не обійдеться і без віртуальної реальності. Напрямок, який так швидко розвивається, знаходить застосування у всіх сферах нашого життя — ігри не виняток. У нас ви зможете зануритися в світи, які створили наші партнери та отримати з перших рук інформацію про нові розробки.

Унікальна особливість конференції — 6 ґейм-батлів, які були високо оцінені відвідувачами Games Gathering 2016. Ґейм-батли — це 3-х годинні змагання з ґейм-дизайну і арту, де учасники приймають власні рішення щодо окреслених задач. Кожен батл веде професіонал своєї галузі. Переможці змагання отримають цінні призи. Крім того, художники зможуть спробувати власні сили в демо-зоні компанії Novella, офіційного дистриб’ютора компанії Wacom.

Ми очікуємо, що близько 1200 осіб з більш ніж 160 українських та зарубіжних компаній по розробці ігор візьмуть участь в Games Gathering 2017.

Щорічна вечірка українських розробників, яка за традицією відбувається в Києві, вас чекає знову вже 9-го грудня. Неформальна зустріч — це чудова нагода поспілкуватися зі старими друзями, завести нові знайомства та зміцнити ділові стосунки. Крім цього, компанія Epic планує також проведення секретної вечірки 8-го грудня, за день до старту конференції.

Games Gathering 2017 — це реальна можливість отримати цінну інформацію про тренди індустрії, розширити свої професійні навички та отримати новий імпульс для розвитку в улюбленій справі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Українська наративна RPG Hollow Home перемогла у Indie Blast Awards

hollow home

Про S.T.A.L.K.E.R. 2, ребрендинг VG Entertainment та долю Survarium: інтерв’ю з Русланом Діденком

Про S.T.A.L.K.E.R. 2, ребрендинг VG Entertainment та доля Survarium: інтерв’ю з Русланом Діденком

Найбільша війна дронів і чому Україна повинна перемогти у ній: інтерв’ю з Марією Берлінською

Найбільша війна дронів і чому Україна повинна перемогти у ній: інтерв'ю з Марією Берлінською

Триває реєстрація на Games Gathering 2024 Lviv

p.ua.gg lviv 2024

Puzzles for Clef — як народжувалася найочікуваніша українська інді-гра?

Puzzles for Clef

Випробування війною, благодійність і пошук нових ідей: інтерв’ю з Мариною Міркіною (G5 Games)

Мариною Міркіною / G5 Games

Підполковник ДСНС створив унікальну освітню гру (Games Gathering 2023)

Підполковник ДСНС створив унікальну освітню гру (Games Gathering 2023)

Андрій Рабощук на Games Gathering 2023: Про локалізацію, транслітерацію й адаптацію

Андрій Рабощук на Games Gathering 2023