Конкурс “Кишенькова фантастика” (Завершено)

28 лютого, після довгих років очікування, світ повноцінно побачить Torment: Tides of Numenerа — ідейний спадкоємець самі-розумієте-кого. Далеке майбутнє, надвисокі технології, що скидаються на магію, переплетення вимірів, культи, химерні створіння — Дев’ятий світ обіцяє подарувати своїм дослідникам чимало пригод, а редакція PlayUA готова подарувати одному з вас цю чудову ролівку. І щоби не ганьбити репутацію гри розіграшем за рандомні репости, ми вирішили провести конкурс. Творчий конкурс.

Умова: написати фантастичне оповідання обсягом не більше 249 слів. Сетинг і тематика значення не мають, не обмежуйте свою уяву.
Приз: ключик Torment: Tides of Numenera


Роботи надсилайте на е-скриньку [email protected] до 24-го лютого.
Кількість робіт від одного учасника необмежена.

ОНОВЛЕННЯ: кількість робіт перевищила очікувану, і оскільки організатор конкурсу ще досі має проблеми зі сном, то оцінювання триває.

ОНОВЛЕННЯ 2: конкурс завершено, приз знайшов власника (ім’я якого не оголосимо до закінчення вибору спільноти), от тільки призом виявилась не Torment, тому що ця гра — кавелдик, не вартий дарування й рекомендацій.

Читайте також

Продемонструйте художній талант у конкурсі цифрового малюнку «Аль Мор 2020»

Аль Мор

«Аль Мор» оголошує конкурс фентезі-коміксів

Аль Мор

MSI оголошує осінню Steam лихоманку!

Поповнюй будь-яку гру карткою Mastercard® на LeoGaming та вигравай подорож до Парижа на League of Legends World Championship Finals

LeoGaming Mastercard

В гостях у Ubisoft Odesa

Vlog Ubisoft Odesa

Не проґавте можливості безкоштовно потрапити на зустріч фанатів MSI у Києві

MSI

Розігруємо ключ Kingdom Come: Deliverance

Обираємо оригінальну гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Популярне