Кооперативний виживастик The Wild Eight вийшов на Kickstarter

The Wild Eight — іграшка, що розповідає про вісімку опинившихся в Алясці внаслідок авіакатастрофи людей. Забавка пропонує гравцеві процедурно згенерований світ, кооперативний режим та агресивне навколишнє середовище.

Серед персонажів гри є як чоловіки, так і жінки, і стать — далеко не всі відмінності героїв іграшки: кожен з них також має власний набір навичок, які, звісно, можна розвивати.

8 points, розробник гри, обіцяє зробити все за законами жанру. Наприклад, якщо ваш персонаж піде полювати, але забуде наколоти дрова і засне, на нього чекає вірна смерть. У випадку нестачі їжі «не все так страшно»: можна нагодувати себе пацюками, але без ліків недовго і померти від отруєння.

Гра має і однокористувацький режим, але повністю розкривається тільки у взаємодії з іншими гравцями. Тоді навіть у разі загибелі друг зможе врятувати вас за допомогою дефібрилятора (який, до речі, досить важко знайти). Але стережіться психів у своїй команді, інакше і дефібрилятор не врятує.

Усього розробникам потрібно 50 000 доларів, аби доробити та видати гру. На цю мить вже зібрано близько $17 500. Сторінка кампанії на Kickstarter доступна ось тут.

Гра повинна вийти у грудні 2016. Команда 8 points обіцяє задовольнити прихільників Windows, Linux, Mac, Xbox One та PlayStation 4, але реліз версій для двох останніх платформ відбудеться дещо пізніше за грудень та, ймовірно, потребуватиме ще грошей.

Читайте також

The Farm 51 запустила Kickstarter-кампанію Chernobylite

Український рюкзак Pix зібрав $150 000 на Kickstarter

PIX

Пізнати усі прекрасності Agony сповна зможуть тільки ПК-ґеймери

Agony

Achtung! Cthulhu Tactics — стратегія з нацистами-зомбі, що вийде цьогоріч

Achtung! Cthulhu Tactics

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Трейлер The Wild Eight показав кооперативне виживання на Алясці

Devolver Digital анонсувала симулятор вʼязня SCUM

Популярне