Кооперативний виживастик The Wild Eight вийшов на Kickstarter

The Wild Eight — іграшка, що розповідає про вісімку опинившихся в Алясці внаслідок авіакатастрофи людей. Забавка пропонує гравцеві процедурно згенерований світ, кооперативний режим та агресивне навколишнє середовище.

Серед персонажів гри є як чоловіки, так і жінки, і стать — далеко не всі відмінності героїв іграшки: кожен з них також має власний набір навичок, які, звісно, можна розвивати.

8 points, розробник гри, обіцяє зробити все за законами жанру. Наприклад, якщо ваш персонаж піде полювати, але забуде наколоти дрова і засне, на нього чекає вірна смерть. У випадку нестачі їжі «не все так страшно»: можна нагодувати себе пацюками, але без ліків недовго і померти від отруєння.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/t7pLi0TI-qU”]

Гра має і однокористувацький режим, але повністю розкривається тільки у взаємодії з іншими гравцями. Тоді навіть у разі загибелі друг зможе врятувати вас за допомогою дефібрилятора (який, до речі, досить важко знайти). Але стережіться психів у своїй команді, інакше і дефібрилятор не врятує.

Усього розробникам потрібно 50 000 доларів, аби доробити та видати гру. На цю мить вже зібрано близько $17 500. Сторінка кампанії на Kickstarter доступна ось тут.

Гра повинна вийти у грудні 2016. Команда 8 points обіцяє задовольнити прихільників Windows, Linux, Mac, Xbox One та PlayStation 4, але реліз версій для двох останніх платформ відбудеться дещо пізніше за грудень та, ймовірно, потребуватиме ще грошей.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Виживастик від Blizzard мав стати сумішшю Minecraft та Rust — Деталі скасованого проєкту компанії

Blizzard Survival

Український ремастер Shapik: The Quest, що надихався Amanita Design, відкриває Kickstarter

Shapik: The Quest

Найгірша гра 2023 року досягла аж 0 гравців у Steam

the lord of the rings gollum

Kickstarter вимагає прозорості від творців, що використовують ШІ

kickstarter header

Kickstarter підкорює настілка про милих та непосидючих собак

Bark Avenue

Фільми Джона Карпентера перетворили на настільні ігри

Halloween

Тактичний шутер про російсько-українську війну шукає підтримки на Kickstarter

Glory to Heroes

Sherlock Holmes: The Awakened зібрала на Kickstarter понад 250 000$

sherlock awakened