Коротко про DirectX 12

directx12

На останній конференції Microsoft, творці Windows поділилися подробицями нового набору програмних інтерфейсів DirectX 12. Від попередників 12 версія відрізнятиметься кращою продуктивністю та більш лояльним ставленням до розробників.

DirectX 12 надасть розробникам ширший вибір інструментів, грамотне використання яких, в підсумку, дозволить отримувати кращу якість зображення в іграх. Щодо продуктивності розробники обіцяють, що при збільшенні швидкості рендеринґу удвічі, порівняно з 11-ю версією DirectX 12 вимагатиме вдвічі менше енерговитрат процесора, що, у свою чергу, має добре позначитися на мобільних пристроях, які зможуть справлятися з більш технологічними іграми.

Що ж до “православної” платформи, то DirectX 12 постарається ефективніше використовувати ресурси комп’ютера. Це означає, що краща картинка, яку видаватиме новий DirectX 12 не позначиться на падінні кількості кадрів. Окрім того, нова технологія дозволить створити кращі умови для розробки кросплатформових проектів для PC і Xbox One.

DirectX 12 дебютує разом із Windows 10.

Читайте також

Пірати-легенди, страхітливий кракен та системні вимоги Sea of Thieves

Sea of Thieves

ЗБТ Sea of Thieves завершилося, саме час для підсумків!

Sea of Thieves

Чутка: Microsoft планує придбати Electronic Arts (і Valve також)

Satya Nadella

Нова Fable уже у процесі розробки

Fable

Forza Horizon 3 отримає покращення графіки на Xbox One X

Forza Horizon 3

Microsoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАПИС

Sega дражнить ПК-фанатів картинкою з Vanquish

Відполірована Bayonetta в 4К на ПК вже сьогодні!

Популярне