Коротко про DirectX 12

directx12

На останній конференції Microsoft, творці Windows поділилися подробицями нового набору програмних інтерфейсів DirectX 12. Від попередників 12 версія відрізнятиметься кращою продуктивністю та більш лояльним ставленням до розробників.

DirectX 12 надасть розробникам ширший вибір інструментів, грамотне використання яких, в підсумку, дозволить отримувати кращу якість зображення в іграх. Щодо продуктивності розробники обіцяють, що при збільшенні швидкості рендеринґу удвічі, порівняно з 11-ю версією DirectX 12 вимагатиме вдвічі менше енерговитрат процесора, що, у свою чергу, має добре позначитися на мобільних пристроях, які зможуть справлятися з більш технологічними іграми.

Що ж до “православної” платформи, то DirectX 12 постарається ефективніше використовувати ресурси комп’ютера. Це означає, що краща картинка, яку видаватиме новий DirectX 12 не позначиться на падінні кількості кадрів. Окрім того, нова технологія дозволить створити кращі умови для розробки кросплатформових проектів для PC і Xbox One.

DirectX 12 дебютує разом із Windows 10.

Читайте також

Наскільки Xbox Series S краща за Xbox One S?

Xbox Series S

Що ви отримаєте, придбавши Xbox Series X та S?

Xbox Series X

Halo 3: ODST вийде в Steam наступного тижня

Game Pass для ПК скоро покине бету і подорожчає

Halo Infinite

Assassin’s Creed Valhallа вийде на тиждень раніше — одночасно з новими Xbox

Xbox Series S — найменша консоль Microsoft. І коштуватиме 299 $

Tell My Why неочікувано зникла з продажу в Україні

tell me why

Microsoft підтримали Epic Games у боротьбі з Apple

Epic Games

Популярне