Власники PlayStation VR2 скаржаться на «замилене» зображення

Усе більше стає невдоволених користувачів нової PlayStation VR2 через проблеми з розмитими зображеннями, через які важко насолоджуватися новими іграми.

PS VR2 вийшла 22 лютого цього року й пропонує гравцям кращу графіку за свою попередницю. Ця технологія сумісна з PS5, оснащена чотирма камерами для відстежування рухів, технологією відстеження руху очей, шестиосьовими датчиками руху та новими контролерами з тактильним зворотним зв’язком, здатними виявляти дотики пальців.

Незважаючи на численні переваги нової апаратури, перші її користувачі повідомляють про проблеми зі зображенням стартових ігор PS VR2. Тому зараз увага початківців у світі віртуальної реальності й уже досвідчених гравців прикута до можливих шляхів вирішення цієї проблеми. У мережі почали активно з’являтися посібники про те, як позбутися розмитих зображень на PS VR2.

Передусім користувачам радять звернути увагу на пункти “Відрегулювати відстань об’єктива”(Adjust Lens Distance) і “Положення VR-гарнітури”(VR Headset Position) у меню налаштувань. Також може допомогти повторне калібрування технології відстеження погляду й очищення лінз для більш чіткої картинки. Остання, та не менш важлива порада — це відрегулювання шолому, щоб він зручно сидів на голові й щільно до неї прилягав.

Виконавши всі вказівки, користувачі зможуть насолоджуватися новими ексклюзивами PS VR2. Але варто підкреслити, що на новому пристрої немає зворотної сумісності з першим VR-шоломом від Sony, тож його ігрова бібліотека зараз помітно обмежена. Насамперед можна пограти в гучні ігри стартової лінійки, зокрема Horizon: Call of the Mountain, Resident Evil Village чи Gran Turismo 7. Це гарний старт для нового приладу, і Sony на цьому не зупиниться — до березня має вийти ще понад 30 ігор для PS VR2. 

Автор: Володимир Устримов

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

grounded

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

Карткова гра Balatro отримала найкращі оцінки серед релізів 2024 року

Balatro

Arrowhead активно розширює команду Helldivers 2 для стрімкого розвитку гри

helldivers 2

Керівник Sony вважає, що треба активніше (і швидше) видавати власні ігри на ПК

helldivers

Take-Two Interactive продовжує чудово заробляти на GTA V та мобільних іграх

take two

Випробуйте себе у ролі Сефірота у демо-версії Final Fantasy VII Rebirth!

ff7 rebith cat sith

Microsoft повідомить про смерть Xbox наступного тижня? — #PlayNews

pn new 03

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: