Little Nightmares II

Кошмари, яких ви так боїтеся… Враження від Little Nightmares II

Автор: PlayUA @playua

Це матеріал від дописувача. Авторську орфографію та пунктуацію збережено.

Little Nightmares II — унікальна пригодницька гра. Вона повністю успадковує вміст попередньої частини Little Nightmares із абсолютно новою сюжетною лінією та абсолютно новим вмістом з декількома локаціями. Ґеймплей Little Nightmares II заснований на грі платформера, але вона використовує вишукану 3D-графіку, яка замінює елементи занурення та головоломки, вміє підбирати та поєднувати правильну фонову музику для створення бездоганної атмосфери. Персонажі ніколи не розмовляли, але розробники зробили абсолютно чудову адаптацію, яка втілює так зване “ПОКАЖИ І НЕ КАЖИ”. Саме так гра сповнена напруги, яка дозволяє гравцям завжди зберігати зосередженість та відчуття постійного страху в тому чи іншому місці перебування. Гравці зіткнуться з новими ворогами та згадають, як бути маленьким у цьому захоплюючому і жахливому світі жахів. Ти познайомишся зі своїм новим-старим другом і будеш працювати з ним пліч-о-пліч, щоб викрити таємниці, приховані в Сигнальній Вежі.

Дрейф з ліхтарем

Little Nightmares II — це приклад дитячих страхів, тривог та моторошних подій, розкиданих невеликими шматочками у таких моментах, що дають нам обширний погляд на світ очима “маленької людини”, яка потрапила у віддалену радіовежу.  Хлопчик на ім’я Моно та колишня головна героїня, дівчинка в жовтому плащі на ім`я Шістка, разом відкривають таємниці у суворому світі. Відносини між ними стануть ключовими в історії та зможуть можуть відкрити нові елементи гри. У напруженій пригодницькій подорожі у світ, який спотворився під впливом радіохвиль.

Однак це, безумовно, непроста подорож: на них чекають невідомі загрози, що ховаються у цьому світі. Загадки, головоломки, таємничі предмети та дитячі іграшки. Гравець повинен дослідити чарівний і тривожний ляльковий будинок зверху і до внизу, розкрити таємниці величезної колекції кораблів, дізнаєшся про величезну кількість подій, та цікавих фактів з великодками, які можна не виявити або пропустити.

Вгору-Вниз-Вліво-Вправо

Нова частина пропонує обширні елементи ігрової механіки. Моно може використовувати предмети в оточенні для розгадування головоломок або захисту від ворогів, а іноді є варіанти прокрастися повз ворога. Гравці повинні діяти рішуче, щоб захистити себе та своїх супутників.  Пробирайтесь поміж капканів, які заховані в листях, досліджуйте нові середовища та відкривайте нові локації. Стикайтеся з новими ворогами. Відчайдушно бігайте по траві, щоб уникнути пострілів із гвинтівки, присідайте між партами в класі, аби не потрапити до садистичної омани та божевільного погляду дивного вчителя, уникайте пасток захованих у тіні давно занедбаної лікарні, не торкайтеся привабливих предметів. Це якраз той момент коли знаходитись у тіні буде набагато безпечніше, чим там де сяє яскраве світло

Ті дитячі кошмари

Дитячий страх — справді хороший матеріал для горора. Гра відмінно справляється з передачею мотиву персонажів по відношенню до вас та елементів фону у всьому середовищі. Це історія, повна нескінченного захоплення. Ви побачите монстрів, які створили інших монстрів, та вели відчайдушні битви з плином часу. Але постійна самотність та її жадібні щупальця готові довести будь-кого до божевілля та відчаю.

Little Nightmares II є сиквелом попередньої частини Little Nightmares, який був спочатку випущений в травні 2014. На той час гра називалася Willow (Верба). Це чудова і потужна робота, це може бути перша справжня досконалість 2021 року.

Автор: Влад Чередниченко

Останні статті

“Сільпо” в стилі S.T.A.L.K.E.R.: Репортаж з відкриття у Києві

Автор: Микола Єрьомін

Сільпо

Звіт з цифрової виставки THQ Nordic

Автор: Лук'янчук Орест

THQ Nordic

5 фактів про нові пригоди Соніка у кіно

Автор: PlayUA

Їжак Сонік 2

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 08: Resident Evil 4 (2005)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil 4

Радянський Союз у руїнах. Інтерв’ю з Дмитром Мартиненком, співзасновником AtomTeam

Автор: Володимир Вітовський

AtomTeam

Two Point Campus, Saints Row, Tinykin — Порадник Ґеймера: Серпень 2022

Автор: Володимир Бортюк

Saints Row

Плануємо випустити декілька новинок цього літа — Стан справ у видавництва Nasha Idea

Автор: Владислав Папідоха

Чі. Життя однієї киці

Топ-15 ігор у бібліотеці PlayStation Plus Extra

Автор: Владислав Папідоха

PlayStation Plus Extra

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: