web analytics
Міз Марвел

Наступне відео

Непогана перша спроба — Огляд механічної клавіатури Lorgar AZAR 514

lorgar zazr review 04 site

Космічний Примарний Вершник, Міз Марвел, Серед Овець — Дайджест коміксів #15

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Українська комікс індустрія потрохи рухається в бік канікул. Здавалося б, тільки вчора сиділи по карантинах, а уже от зараз почалася традиційна пора затишшя. Шезлонги, парасольки від сонця, мальопис та коктейль. Важко все це помістити на балконі багатоповерхівки, та ми вимушені це робити. Втім, де-не-де і зараз стріляють гучні анонси, що мотивують зриватися з місця і бігти тицяти кнопку передзамовлення, перевертаючи дорогою все на світі. І от якраз про ці цікавинки побалакаємо далі.

Видавництво Lantsuta

Видавництво Lantsuta чимраз складніше називати молодим чи недосвідченим. Поки у крамницях небагато видань за ліцензіями від нього, але уже до кінця цього літа їх буде близько 5. Що очікувати до кінця року й уявити страшно. І що найбільш приємно, ця команда не має наміру зосереджувати всю увагу на виданні американських творів. Щонайменш у червні, вони анонсували банд десіне «Довгов’язий Джон Сільвер» (чи «Довгий Джон Сільвер», у соц.мережах видавництва присутні обидва варіанти). Це сувора піратська казка, що проливає трохи світла на життя Довгов’язого Джона Сільвера — одного з героїв «Острова Скарбів», Роберта Луїса Стівенсона. Будемо чекати на старт передзамовлень.

Видавництво Mal’opus

Видавництво Mal’opus у серпні започаткувало незвичну для нашого ринку, але приємну традицію ділитися рейтингом популярності своїх видань. Топ будується максимально просто: 5 найпродаваніших цього місяця видань у порядку спадання. Так, без жодних додаткових чисел чи аналітичної інформації. Але це важливий крок з боку видавця назустріч своїм покупцям і просто зацікавленим.

Видавництво Леополь

Після  довготривалого сну, видавництво Леополь повернулося до мальованих історії і відразу з вкрай приємним анонсом. Їхніми зусиллями українською вийде адаптація «Маленькрого принца» у форматі мальованої історії. Поки не зрозуміло коли саме, втім художник — всесвітньо відомий Жоанн Сфар і усередині планується суцільна краса. Чекатимемо новин.

Видавництво Northern Lights

Команда Northern Lights повідомила спільноту про розширення своїх видавничих інтересів на артбуки. Так орієнтовно у вересні, під вихід гри, у продаж надійде арт-бук «Світ гри Marvel’s Avengers». Це потенційно невдалий вибір для першої ліцензії. Як аналітики, так і ігрова спільнота скептично налаштовані щодо основного проекту після  нещодавніх ігроладних показів. Втім, будемо вірити у краще і чекатимемо на вересневий реліз

Видавництво Vovkulaka

Цей день таки настав і попри багаторазові перенесення, зсуви, перепрацювання тощо, «Серед овець. Випуск 4» таки побачив світ. Саме завдяки цій серії Олександр Корешков став своєрідним світочем української комікс індустрії і, мабуть, найвпізнаванішим українським автором мальованих історій. Історія людини в оковах режиму, що залучає засоби антропоморфізму та спекулює довкола питань жорстокості. Просто дайте цій історії шанс, хай зараз і трошки дорожче це зробити, бо перші 3 випуски доступні тільки у форматі збірки.

Придбати комікс «Серед овець. Випуск 4» можна за цим посиланням.

Видавництво Видавництво

«Пхеньян» таки добрався до читачів. Понад рік йшли балачки за цю роботу й от таки дочекалися. Це історія аніматора Ґі Деліля, що відправився на два місяці до Північної Кореї, щоб курувати тутешню групу аніматорів. Її цінність саме у можливості поглянути на режим однієї з найзакритіших країн світу через очі людини, яка звикла до геть іншого життя. Твір ймовірно дещо втратив у актуальності, так як описує події ще за часів правління Ким Чен Ира (2003 рік). Проте важко повірити, що у цій державі прогрес невпинно рухається вперед.

Придбати комікс «Пхеньян» можна за посиланням.

Видавництво Рідна Мова

Якщо хтось і не стомлюється штурмувати спільноту свіжими релізами, то це видавництво Рідна Мова. У червні воно встигло випустити чотири нові роботи.

Найперш уваги вартує другий том «Блекседа», що помістив під палітуркою третій та четверти альбоми серії. Якщо коротко, то це серія класних історій на соціально-детективні мотиви у світі зооморфних людей. Детальніше можете довідатися з нашого огляду першого тому. Якщо коротко, то уваги однозначно вартий. Придбати його можна отут.

Другим великим не тільки на словах, а й фактично, релізом став «Супермен. Рік перший». Це великоформатний примірник під лейбою DC Black Label від Френка Міллера. Вона покликана за три випуски збільшеного розміру донести до читачів першоісторію найвідомішого супергероя — Супермена. На противагу «Бетмен. Рік Перший», від цього ж автора, робота зібрала змішані відгуки, а мені видалася таким собі «Галопом по Європах». Втім, для малознайомих з героєм вартує уваги. Придбати можна за цим посиланням.

Крім того, до крамниць добралася «Чорна Вдова. Тонкосплетена Нитка». Окрема серія про найбільш звабливу Месницю, що сповнена шпигунських інтриг та порпань у темному минулому. Придбати можна тут.

А для тих, хто активно слідкує за серією «Наука в коміксах», вийшла «Хімія». Тут усе звично, якщо ви, як от я, пропустили шкільний курс хімії повз та бажаєте надолужити — зараз саме час. Придбати примірник можна за цим посиланням.

Видавництво Nasha Idea

Видавництво Nasha Idea видало обіцяний комікс по всесвіту Minecraft — «Фріжель і Флаффі: Таємниця загублених кавунів». Якщо виходячи з Minecraft вас незмінно турбує думка «Хочу ще!», то це чудовий варіант і переключитися, і залишитися у рамках милого серцю всесвіту.

Комікс «Фріжель і Флаффі: Таємниця загублених кавунів» знайдете отут.

Видавництво Ірбіс Комікс

Не тільки Рідна Мова працює над навчальними коміксами. Тепер на цей нелегкий шлях стало й видавництво Ірбіс Комікс, що випустило «Економіка. Як вона працює (і не працює) в словах і малюнках». Це компонування усього дослідженого знайденого і обдуманого одним дослідником в чималеньку книжку, що покликано доступно пояснити як функціонують глобальні та не дуже економічні процеси. І, що не менш важливо, автор пояснює чому це все працює саме так, а не інакше. Для тих, хто давно хотів отримати базову економічну грамотність — саме воно.

Придбати комікс «Економіка. Як вона працює (і не працює) в словах і малюнках» можна за цим посиланням.

«Світ гри The Last of Us: Part 2», видавництво Mal’opus

На нашому ринку по трохи більшає артбуків за відеоіграми і це не може не тішити моє ґеймерське серце. Уже в середині липня у продаж надійде «Світ гри The Last of Us: Part 2». Це енциклопедія, що покликана краще розкрити світ гри, потішити фанів та митців концепт-артами і загалом доповнити враження від гри. Ближче до кінця місяця на нашому порталі вийде текст з враженням від цього продукту, а поки чекаємо та передзамовляємо за зниженою ціною.

Передзамовити «Світ гри The Last of Us: Part 2» можна за цим посиланням.

«Балтимор. Том 1: Чумні кораблі», видавництво Mal’opus

Рік Міньйоли продовжується. Цього разу з першим томом серії «Балтимор» — «Чумні кораблі», яку взялася видавати команда Mal’opus-а. Це горрор, який об’єднав у собі повоєнну Європу, чуму, вампірів та планомірне винищення останніх у декораціях з усього іншого.

Передзамовити комікс «Балтимор. Том 1: Чумні кораблі» можна за посиланням.

«Космічний Примарний Вершник», видавництво Mal’opus

Як сніг на голову, на сторінках інтернет-крамниць з’явилося передзамовлення коміксу «Космічний Примарний Вершник». Шалений коктейль з Карателя, який за збігом обставин став Примарним Вершником, опісля чого його підвищили до Космічного. У своїх дахозривних пригодах він пронесеться космосом та наб’є кілька десятків відомих і не дуже пик. Деякі з них будуть акулячими. А тим часом герой страждатиме він кризи самоідентифікації і шукатиме справжнього себе. І найцікавіша деталь цього видання ховається у графі «Перекладач», не проґавте.

Передзамовити комікс «Космічний Примарний Вершник» можна за цим посиланням.

«Персеполіс», видавництво Видавництво

Уже чимало часу минуло відколи закінчився перший наклад «Персеполіса» українською. Видавця неодноразово просили про додатковий і щоб з винятковим виданням зі сліп-кейсом і пафосним обрамленням, як вони вміють. Хотіли? Отримайте. Так, коштує ця краса з повним фаршем 1250 грн. Але для бажаючих познайомитися з цією історією і уникнути всього супровідного тактильного щастя є видання за 350 грн. З оновленою обкладинкою.

«Персеполіс» це мемуари дівчини, дитинство та юність якої пройшло під час Ісламської революції в Ірані. Вона яскраво описує усі незгоди, що спіткали місцеве населення унаслідок цих подій та як вони відобразилися на процесі становлення індивіда. Вартісна робота, яку не слід пропускати повз за можливості.

Передзамовити «Персеполіс» можна тут, а виняткове видання знайдете за цим посиланням.

«Рослини проти Зомбі. Том 1. Армагазон», видавництво TUOS Comics

Здавалося б, історія протистояння рослин з заднього подвір’я та зомбі давно вийшла за межі нашого інфопростору. І навіть вихід третьої частини не змінив цього, та видавництво TUOS Comics вирішило здійснити нездійснене. Цей всесвіт нагадає нам про себе уже геть скоро, бо ця команда відкрила передзамовлення на комікс «Рослини проти Зомбі. Том 1. Армагазон». Кумедний та динамічний — він зможе розбавити вам вечір та нагадати про поїздки в метро у сиву давнину.

Передзамовити комікс «Рослини проти Зомбі. Том 1. Армагазон» можна отут.

«Чужі. Мертва орбіта», видавництво TUOS Comics

Як відомо, історій про Чужих багато не буває. Тож TUOS Comics до пари відкрило давно обіцяне передзамовлення на «Чужі. Мертва орбіта». До біса моторошна, деталізована у сценах насильства та позбавлена гальм мальована історія, що не залишить вас байдужими. А ще у великому формат і з купою додаткових матеріалів.

Передзамовити комікс «Чужі. Мертва орбіта» можна за цим посиланням.

«Ательє Чаклунських Капелюхів. Том 1», видавництво Nasha Idea

«Більше манґи українському ринку мальованих історій!», — кричала спільнота і видавці почули. Так команда Nasha Idea взяло в роботу серію «Ательє Чаклунських Капелюхів». Чарівна історія, що шукає початок магії у образотворчому мистецтві та зачаровує малюнком. Саме те для юних поціновувачів.

Передзамовити «Ательє чаклунських капелюхів. Том 1» можна тут.

«Teenage Mutant Ninja Turtles vs. Mighty Morphin Power Rangers», видавництво Lantsuta

Часом здавалося б непоєднувані речі у синергії дають розривний результат. Саме такого штибу одна з ліцензій видавництва Lantsuta. Дві легендарні команди: Підлітки Мутанти Черепашки Ніндзя та Могутні Рейнджери, — зустрінуться в кросовері. І, звісно ж, надеруть усім дупи. А чого ж ще ви очікували? Перед такою бандою і Ліга Справедливості розбіглася б.

Передзамовити комікс «Teenage Mutant Ninja Turtles vs. Mighty Morphin Power Rangers» можна за ось цим посиланням.

«Всесвіт Marvel проти Карателя», видавництво Northern Lights

Фрекнк Кассл сьогодні особливий гість випуску. Його і у космос відправили, перевтіливши у Примарного Вершника, і у воєнні дії Баґалії він ось-ось втрутиться. А тут раптово оголосив війну всесвіту Marvel і, мов той Дедпул, пішов кришити всіх на тріски. Чи вийде це у нього — дізнаємося геть скоро.

Передзамовити комікс «Всесвіт Marvel проти Карателя» можна за цим посиланням.

«Казки. Книга 3: Кохання як у казці», видавництво Рідна Мова

«Казки» повертаються. Нарешті до нас таки добереться третій том і продовжить історію казкового королівства у глибинах сірого мегалополісу. Расові суперечки, споконвічні сварки, несподівані алегорії, — усе це тільки дрібка того, що на нас чекає попереду.

Передзамовити комікс «Казки. Книга 3: Кохання як у казці» можна тут.

«Міз Марвел. Книга 1: Не нормальна», видавництво Рідна Мова

У момент свого виходу, оновлена «Міз Марвел» помітно розхитала спільноту. Переосмислення персонажа з акцентом на олюдненні — сподобалося людям і вони з захопленням почали спостерігати за пригодами Камали. Якщо вам хотілося поринути в історію про супергероїню-підлітка, яка не має стосунку до павуків — то цей реліз саме для вас.

Передзамовити комікс «Міз Марвел. Книга 1: Не нормальна» можна тут.

«Каратель. Книга 2: Війна в Баґалії», видавництво Рідна Мова

Карателя відправиться у саме пекло бойових подій в Баґалії, державі лиходіїв. А все для того, щоб роздати копняків, відірвати кілька довбешок та позбавити країну цього неприємного статусу. Як саме він це робитиме побачимо буквально за пару тижнів.

Передзамовити комікс «Каратель. Книга 2: Війна в Баґалії» можна за цим посиланням.

«Академія Парасоля. Книга 2: Даллас», видавництво Рідна Мова

Другий та останній з основної серії том «Академії Парасолі» вже на передзамовленнях. Якраз незадовго до виходу другого сезону серіалу від Netflix. І хоч екранізація далеченько відійшла від оригіналу, спільнота прихильників обох творінь непогано перемішалася. Бомбезний малюнок Ґабріеля Ба та дещо поспішний, та не менш захопливий сценарій Джерарда Вея віднесуть нас на крилах прекрасного вже незабаром.

Передзамовити комікс «Академія Парасоля. Книга 2: Даллас» можна за посиланням.

«Диво-Жінка. Том 2. Правда. Богочати», видавництво Рідна Мова

Поки єдина серія Rebirth на українських теренах отримала своє продовження. Диво-Жінка незабаром повернеться у форматі іще одного скомпонованого в один двотомника, який видавництво Рідна мова гордо називає омнібусом. А поки знавці ходять довкола нього з лінійкою та здивовано чухають потилицю, можете проглянути наш огляд першого тому, щоб визначитися з придбанням.

Купити комікс «Диво-Жінка. Том 2. Правда. Богочати» можна за цим посиланням.

«Проповідник. Книга 5», видавництво Рідна Мова

Серія «Проповідник» наближається до свого завершення. І попри всю смуту, спричинену цим, краще так, ніж нескінченні продовження та тягання Кесіді за більярдні кулі. Ще два томи карколомних пригод у пошуках Бога, а там може і Сракопикий стане президентом Америки. Хто ж зна? Словом, біжіть купляйте п’ятий том, а як досі не знайомі з серією, то беріть перший та насолоджуйтеся. У вас ще все попереду.

Передзамовити комікс «Проповідник. Книга 5» можна туть.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

ГІ*НО: враження від бети Concord

Автор: PlayUA

Concord

Барселона позаду. Наступна зупинка — Хунгароринг!

Автор: Андрій Присяжний

max rockatansky 3

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

Автор: Єрмаков Кірілл

steam

Новий генерал Росс, Семюель Стернс та червоний Галк. Що показали у трейлері фільму Captain America: Brave New World

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.capitan america bnw 12

Як грати в ігри на старому ноутбуці

Автор: PlayUA

01

9 липня 2024 — День жалоби за загиблими під час ракетного обстрілу «Охматдиту». Що можна зробити в цей день?

Автор: Микола Єрьомін

Сонячна Барселона готова прийняти другий етап KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

Автор: Андрій Присяжний

0

Докопатись до дна! Враження від української Codename: Ocean Keeper

Автор: Єрмаков Кірілл

p.ua.codename ocean keeper