Костюм Бетмена виставили на аукціон. Але який!

Як підтвердить будь-який колекціонер автентичних кіноартефактів, повний костюм Бетмена з будь-якого фільму — рідкість, яка багато коштує. Це стосується навіть фільму “Бетмен і Робін” (Batman & Robin) 1997 року. Хоча він і не є касовим провалом (як багато людей думають) і досі знаходить вдячних глядачів (не лише серед тих для кого це ностальгія за дитинством), фільм часто звинувачують у вбивстві цілої франшизи. Кому з того було особливо сумно то це виконавцю ролі Брюса Вейна у “Бетмені і Робіні”. Джордж Клуні був настільки засмучений тим що підвів один з найбільших фендомів, що досі особисто компенсує вартість квитків на фільм всім хто жаліється на це розчарування. Втім, саме завдяки тому що після “Бетмена і Робіна” Warner Bros. повернулися до кульману і врешті решт після кількох намагань дали зелене світло бетменівській трилогії Крістофера Нолана.

Істотна кількість глядачів пам’ятають з дилогії покійного Джоела Шумахера про Бетмена саме костюми, з дивними анатомічними деталями на кшталт сосків, які одразу ж приписали сексуальній орієнтації режисера, хоча він надихався міфологічним аспектом людини-кажана і провів паралель з античною скульптурою. І от, саме витвір скульптора Хосе Фернандеза, костюм у якому Джордж Клуні грав Бетмена, виставлено наразі на аукціон. Стартова ціна $40 000, однак скоріш за все піде з молотка повний обладунок (не дуже) Темного Лицаря піде за значно більшу суму.

Слід зазначити що Джордж Клуні запам’ятав цей костюм на все життя: мало того що в 40 кілограмах резини було страшенно незручно, то ще й щоб зняти костюм потрібно було кілька годин тому в інтерв’ю актор чесно зізнався що кілька разів… Не втерпів і надзюрив просто в костюм, тому що це було простіше. Ніхто не знає, чи саме цей костюм зараз виставлений на продаж, але для окремих колекціонерів це мабуть зробило б його ще більш коштовним.

Окрім костюму Клуні на тому ж аукціоні є ще кілька бет-артефактів, зокрема повний костюм Джокера у виконанні Джека Ніколсона з однієї зі сцен “Бетмена” 1989 року ($65 000), тростина Загадника з “Бетмен назавжди” ($8 000) та парасолька Пінгвіна з “Бетмен повертається” ($3 000). Найбільш демократична стартова ціна, $500, дісталася плакату про розшук Джокера з того ж-таки фільму 1989 року, який побував у кадрі.

Читайте також

Бен Аффлек зіграє Бетмена в другому “Аквамені”

Бен Аффлек

MultiVersus — Smash Bros для бідних? (Перші враження)

MultiVersus

Син Бетмена і донька Джокера об’єднаються у серіалі Gotham Knights [трейлер]

gotham knights series coming to the cw (1)

Людина, яка нагадує. Огляд фільму «The Batman»

The Batman

Gotham Knights не вийде на консолях минулого покоління

Gotham Knights

“Бетмен” вийде в український прокат з 12 травня

Бетмен

Дуже важливі окуляри у новому “Бетмені” і скільки вони коштують

Пол Дано

Продовження “Бетмена” офіційно запущено у виробництво

Роберт Паттінсон

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: