Козаки та Аврора. Шукай скарби та допомагай відбудовувати школи

Artnation спільно з мультимаркетом «Аврора» запускають акцію «Козаки та Аврора у пошуках скарбів». З її допомогою ініціатори хочуть зібрати грошей на відбудову шкіл України.

Captains TCG або «Козаки та Аврора у пошуках скарбів» — це морська аркада, що буде цікава як для молодших, так і дорослих геймерів. Інтуїтивна гра зі змагальними елементами, в якій ви збираєте команду, щоб перемагати суперників та захоплювати скарби.

Відмінною рисою від класичних морських баталій є інтеграція відомих козаків – Грая, Тура та Ока з мультсеріалу «Як козаки..», а також сміливої козачки Аврори у пригодницький сеттинг. 

Ґеймплей пропонує командні бої, можливість грати з друзями та відстежувати результати у глобальному рейтингу. Гра пропонує безкоштовний Battle Pass, що складається з 50 рівнів.

У грі доступно 30 унікальних персонажів та 9 видів зброї, що покликана допомогти вам перемогти у битві. А ще, герої та арсенал оживають у грі за допомогою доповненої реальності. 

Щоб це сталося, вам потрібно придбати колекційні фішки (та сканувати їх) в мережі мультимаркетів «Аврора» з 27 вересня до 8 листопада. Кожна фішка – це 1 грн на відбудову шкіл в Україні (ініціатива реалізується за підтримки UNITED24).

Також, додатково, клієнти можуть придбати благодійні товари: 2 легендарні набори з ексклюзивними фішками та офіційний довідник по грі з коміксом про пригоди Козаків та Аврори. Весь прибуток від їх продажу, теж йде на благодійність.

Приєднуйтеся до ініціативи в Аврорі, збирайте власну команду та перемагайте!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Час зробити собі новорічний подарунок. Розповідаємо про знижки від Acer

acer christmas deals 23 fb smm ua

Готуємось до Чорної п’ятниці: усі знижки від Acer

p.ua.acer black friday

Осінній розпродаж (і голосування за Steam Awards) розпочнеться наступного тижня

United24 і Wargaming зібрали 39 млн гривень для закупівлі реанімобілів

photo 2023 10 18 14 20 05

Blizzard розігрує ігровий ПК наповнений «справжньою людською кров’ю»

diablo 4

United24 і Wargaming запустили благодійний проєкт для закупівлі реанімобілів

key art wargamingunited

Футболіст Олександр Зінченко створив власну команду з CS:GO

Зінченко

EGS підвищує ставки у боротьбі за ексклюзиви з новою програмою Epic First Run

Epic Games

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: