Кращий Steam — Лабораторії Valve

Valve запустила «Лабораторії»розділ для тестування експериментальних функцій в Steam. Зараз в ньому доступні мікротрейлери, автовиставка та інтерактивний радник.

Всі експериментальні функції, додані разом з запуском «Лабораторій Steam», присвячені пошуку і вибору ігор.

  • Мікротрейлери — згенеровані шестисекундні ігрові трейлери на одній сторінці, які можна швидко проглянути. Проглядайте нові колекції мікротрейлерів до пригодницьких і рольових ігор, будівельних симуляторів тощо.
  • Інтерактивний радник — система, яка використовує машинне навчання, щоби проглянути ігри, в які ви граєте, і давати вам рекомендації щодо схожих ігор. Ви можете знайти класичні ігри, які були популярними за останні десять років, або ж відшукати той прихований скарб, який ховався від вас у нішевих іграх, які вийшли протягом останніх пів року.
  • Автовиставка — півгодинне відео про нові випуски в Steam. Перетягніть його на другий монітор на роботі або ж просто не відривайтеся від сотень ігор, які ми покажемо вам.

Користувачі також зможуть обговорювати експериментальні функції, які будуть запускатися в «Лабораторіях Steam», після чого Valve буде приймати рішення про їх подальше впровадження або скасування.

Читайте також

Don’t Starve Together отримає оновлення з корабликами

Company of Heroes завітає на iPad цієї осені

“Comic Con Україна” виграв суд у “Комік Кон Київ”

Steam Workshop нарешті отримав модерацію

Steam Workshop

Перший внутрішньоігровий «Танковий фестиваль» World of Tanks

Карту Workout прибрано зі змагального режиму в CS:GO, натомість додали дві нові

CS:GO

Valve підсилює механізм рекомендацій Steam нейромережами та активно експериментує

Ubisoft купила розробників Hungry Shark

Популярне