Кращий Steam — Лабораторії Valve

Valve запустила «Лабораторії»розділ для тестування експериментальних функцій в Steam. Зараз в ньому доступні мікротрейлери, автовиставка та інтерактивний радник.

Всі експериментальні функції, додані разом з запуском «Лабораторій Steam», присвячені пошуку і вибору ігор.

  • Мікротрейлери — згенеровані шестисекундні ігрові трейлери на одній сторінці, які можна швидко проглянути. Проглядайте нові колекції мікротрейлерів до пригодницьких і рольових ігор, будівельних симуляторів тощо.
  • Інтерактивний радник — система, яка використовує машинне навчання, щоби проглянути ігри, в які ви граєте, і давати вам рекомендації щодо схожих ігор. Ви можете знайти класичні ігри, які були популярними за останні десять років, або ж відшукати той прихований скарб, який ховався від вас у нішевих іграх, які вийшли протягом останніх пів року.
  • Автовиставка — півгодинне відео про нові випуски в Steam. Перетягніть його на другий монітор на роботі або ж просто не відривайтеся від сотень ігор, які ми покажемо вам.

Користувачі також зможуть обговорювати експериментальні функції, які будуть запускатися в «Лабораторіях Steam», після чого Valve буде приймати рішення про їх подальше впровадження або скасування.

Читайте також

Основні частини серії Half-Life стали безкоштовними до кінця березня

Uplay проводить святковий розпродаж з рекордною знижкою на The Division 2

Ігроладний трейлер Godfall — однієї з стартових ігор PS5

Оновлені TravelMate B3 — Ідеальні помічники у навчанні від Acer

Перенесення продовжуються — Dying Light 2 відклали на невизначений термін

Trails of Cold Steel III вийде на ПК у березні

Хутчіш в Зону51 — до крісла Hator мишка у подарунок!

Hunt: Showdown — нарешті на PS4

Популярне