Кращий Steam — Лабораторії Valve

Valve запустила «Лабораторії»розділ для тестування експериментальних функцій в Steam. Зараз в ньому доступні мікротрейлери, автовиставка та інтерактивний радник.

Всі експериментальні функції, додані разом з запуском «Лабораторій Steam», присвячені пошуку і вибору ігор.

  • Мікротрейлери — згенеровані шестисекундні ігрові трейлери на одній сторінці, які можна швидко проглянути. Проглядайте нові колекції мікротрейлерів до пригодницьких і рольових ігор, будівельних симуляторів тощо.
  • Інтерактивний радник — система, яка використовує машинне навчання, щоби проглянути ігри, в які ви граєте, і давати вам рекомендації щодо схожих ігор. Ви можете знайти класичні ігри, які були популярними за останні десять років, або ж відшукати той прихований скарб, який ховався від вас у нішевих іграх, які вийшли протягом останніх пів року.
  • Автовиставка — півгодинне відео про нові випуски в Steam. Перетягніть його на другий монітор на роботі або ж просто не відривайтеся від сотень ігор, які ми покажемо вам.

Користувачі також зможуть обговорювати експериментальні функції, які будуть запускатися в «Лабораторіях Steam», після чого Valve буде приймати рішення про їх подальше впровадження або скасування.

Читайте також

Година ігроладу Surge 2

Ігролад Marvel’s Avengers покажуть 18 липня

В екранізації Mortal Kombat будуть Fatality!

У Modern Warfare буде новий мультиплеєрний режим — “Перестрілка”

Nintendo анонсувала Switch Lite

Сьогодні покажуть ігролад Modern Warfare

Подробиці закритого E3 демо Cyberpunk 2077

Анонсовано сиквел The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Популярне