Кріс Гемсворт призупиняє кар’єру через ризик хвороби Альцгеймера

Кріс Гемсворт, відомий передусім за роллю Тора в кіновсесвіті Marvel, бере паузу в кар’єрі. Під час зйомок документального фільму Limitless про дослідження можливостей людського тіла, актор пройшов декілька обстежень, після яких медики виявили у Гемсворта схильність до розвитку хвороби Альцгеймера.

Хвороба Альцгеймера — один із різновидів деменції, що вражає близько 6 % людей віком понад 65 років, однак у рідкісних випадках хвороба також може вражати людей молодшого віку. У хворих на Альцгеймер пошкоджується сіра речовина головного мозку, що призводить до втрати пам’яті і поступового слабоумства.

Через незвичний набір генів від своїх батьків, шанси актора захворіти Альцгеймером у майбутньому збільшилися в декілька разів, але актор віджартовується, що тоді “зможе списувати свою погану пам’ять на хворобу”. Також Гемсворт радий, що дізнався про це потенційне захворювання так рано, лише на 40 році життя, адже тепер він зможе приділяти більше часу своїй сім’ї та відповідальніше підходити до вибору ролей у майбутньому.

Австралійський актор сподівається, що Marvel зможуть придумати гідне завершення для історії Тора — у такому разі він би з радістю взяв участь у фільмуванні фінальної стрічки для свого персонажа.

Найближчим часом Кріса Гемсворта можна буде побачити у спін-оффі “Шаленого Макса” під назвою “Фуріоса” та “Евакуації 2”, продовжені шаленого екшену про Тайлера Рейка від Netflix.

Читайте також

DC представили нового супергероя — українця, який пережив Чорнобиль

elpesohero

Майкл Рукер знову зіграє Йонду у спецвипуску «Вартових Галактики»

Йонду

Доктор Стрендж — не єдиний чаклун у Marvel’s Midnight Suns

marvels midnight suns nico

Disney відклала прем’єру Deadpool 3, Blade та низки інших фільми з MCU

Deadpool

Творці Marvel’s Midnight Suns представили свою версію героїні Magik [трейлер]

Marvel's Midnight Suns Magik

Стрім Marvel’s Spider-Man (ПК)

spider man

Джанкарло Еспозіто стане новим Професором Ікс?

esposito

Трейлер, системні вимоги та передзамовлення Marvel’s Spider-Man Remastered

msm 06

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: