Крістофер Нолан хоче зняти фільм жахів

Крістофер Нолан є людиною, яка вже давно вписала своє ім’я в історію. Однак британський режисер навіть не думає про те, щоб завершувати свою кар’єру. Ба більше, він хоче підкорювати нові вершини, наприклад, зняти фільм жахів.

Про свою тягу до жахастиків Нолан розповів у розмові з Британським інститутом кінематографу. Він поділився своїми думками та пояснив, чому його так тягне до цього жанру.

Я вважаю, що фільми жахів дуже цікаві через їхню залежність від кінематографічних прийомів. Тут все впирається в провокацію емоції на щось.

Я б дуже хотів зняти фільм жахів, однак для цього потрібно мати виняткову ідею, а такі зустрічаються рідко. Так що я ще не знайшов історію, яка би підходила для цього.

цитує Нолана The Hollywood Reporter

Нолан згадав, що у нещодавньому «Оппенгеймері» були елементи фільмів жахів, які, як він вважає, підійшли його творінню. Також він розповів і про інші прийоми, що були використані у фільмі, аби передати нерв та зацікавити аудиторію.

Зважаючи на те, як скептично Нолан ставиться до своїх робіт, можна сміливо сказати, що нас очікує ще один шедевр. Коли б він не вийшов.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«20 днів у Маріуполі» став першим українським фільмом, що отримав «Оскар»

p.ua.20 днів у Маріуполі Оскар

Педро Паскаль отримав премію Гільдії Кіноакторів за роль у серіалі The Last of Us

p.ua.Педро Паскаль

«20 днів у Маріуполі» став першим українським фільмом, що отримав BAFTA

20 Днів у Маріуполі

Розпочалися зйомки фільму «Трон 3» з Джаредом Лето

tron

Оголошено всіх переможців премії «Золотий Глобус»

p.ua.golden globe

«Барбі» — найкасовіший фільм 2023 року!

Барбі

«Барбі» стала найкасовішим фільмом Warner Bros після «Гаррі Поттера»

barbie

Автомобіль, лопата і талант. Огляд фільму «Просто кров»

Blood Simple