Кросплей, кастомізація, кооп: Анонсовано The Sims 5!

На стрімі The Sims Summit була анонсована нова номерна частина у серії. Щоправда, поки що проєкт перебуває на ранньому етапі розробки та має робочу назву Project Rene (“Рене” від “РЕНЕсанс”).

Сьогодні ми починаємо нашу подорож на наступні кілька років, під час якої ми будемо працювати над новітньою ігровою й творчою платформою, яка зараз називається Project Rene. Ми будуємо її на тій самій основі, яка зробила The Sims привабливою для цілих поколінь гравців, та розсуваємо межі для створення нових вражень.

Ліндсі Пірсон, віцепрезидентка Maxis Studios

По перших кадрах уже помітно поліпшене освітлення й революційну для серії кастомізацію — тепер в умеблюванні можна редагувати найдрібніші деталі, наприклад, положення та колір окремої подушки на канапі.

The Sims 5 дозволить одночасно редагувати будинки в компанії з іншими гравцями, навіть із різних платформ. Студія Maxis планує випустити гру в однаковому вигляді водночас на ПК, консолях і мобільних телефонах. Але знову ж — не варте чекати реліз п’ятої частини в найближчі декілька років.

Також відтепер базова версія The Sims 4 офіційно стала безкоштовною на ПК, PS4, PS5, Xbox One та Xbox Series X|S. Усі, хто до цього купили гру, безкоштовно отримають набір Desert Luxe Kit. Розробники планують і далі підтримувати четверту частину доповненнями, але крім офіційного контенту, Maxis Studios також обіцяють інтегрувати у гру платформу для встановлення модифікацій від верифікованих користувачів.

Автор: Олексій Куликівський

Читайте також

Dragon Age: Dreadwolf буде схожою на God of War… i Destiny 2

dragon age 4

EA скасували нову Titanfall і Battlefield Mobile та закрили мобільну Apex Legends

Titanfall

Star Wars Jedi: Survivor перенесли на кінець квітня

star wars jedi survivor

“Тріумфальне повернення легенди”: перші оцінки Dead Space Remake

dead space remake isaac clarke

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Вслід за Ubisoft: Electronic Arts закриває сервери старих проєктів

Mirror's Edge

EA натякнули на розробку ремейку Dead Space 2

Dead Space

Origin врешті відправлять на пенсію. EA випустила новий клієнт для ПК

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: