From Space

Крихітні інді-шутери, на які варто звернути увагу

Автор: PlayUA @playua

Нещодавно, граючи у Serious Sam Classics: Revolution, задався думкою: «А чи є на горизонті схожі релізи?». Попорпавшись у переліку майбутніх релізів Steam та погравши деяку  кількість демок і прологів, таки знайшов кілька підгожих проектів, якими хочу поділитися й з вами.

Концентровані 90-ті

Мені подобаються класичні ігри серії DOOM. Оригінальна дилогія круто розігріває темп. Тому я не зміг пройти повз, побачивши трейлер Shoot To Kill. Це гра про динамічне перемелювання ворогів на фарш, яка стилізована під проєкти зрізу тисячоліть. За саундтрек тут агресивна електроніка, а світ навколо можна руйнувати своїми діями. Головна ж ідея не змінна: будь швидким та знищуй, бо будеш знищений.

Метання ворогів у стіни

ENCHAIN це шутер у неконтрастній низькополігональній стилістиці, фішкою якого є ліхтар на ланцюгу, який водноас зброя і хапалка для лазання чи маніпуляцій ворогами й прдеметами. Саме можливість біготні з трюками та виконання метальних атак ліхтарем привабили мене у проєкті. Адже ця гра мотивує на повну використовувати тутешні локації задля отримання переваги над противниками.

Яскрава пригода для компанії друзів

Переглядаючи тизер From Space, думав, що перед нами позашлюбна дитина Left 4 Dead та BrawlStars. Насправді ж, від першої тут лише можливість кооперативного проходження, а від другої яскрава графіка. На цьому перелік подібностей завершився.

Більшість ігрових механік «класичні»: знищуємо ворогів, виконуємо нескладні завдання і прокачуємо свого солдата. Цікавим цей процес робить саме дизайн рівнів. Вони багаторівневі та мотивують взаємодіяти з оточенням. Наприклад можна залізти на дах та закидати ворогів гранатами звідти, а не бігти на них в лоб.

Це єдина гра у цьому списку, що вже встигла вийти та навіть ненадовго потрапити у лідери продажів Steam. Гадаю, це може бути пов’язано з тим, що з настанням холодів людям властиво більше проводит час з друзями онлайн, ніж деінде.

Автор: Кирило Єрмаков

Останні статті

Чого очікувати від Hogwarts Legacy

Автор: Владислав Папідоха

Hogwarts Legacy

Джон Карпентер — ідеальний режисер для кіноверсії Dead Space (але це навряд чи станеться)

Автор: Микола Єрьомін

dead space carpenter1

Що очікує на кіновсесвіт DC у майбутньому

Автор: Дмитро Джугалик

james gunn

Hogwarts Legacy, Wild Hearts, Like a Dragon: Ishin! — Порадник Ґеймера: Лютий 2023

Автор: Володимир Бортюк

State of Play

Чим вам запам’яталася оригінальна Dead Space?

Автор: Олег Куліков

71 711151 dead space

Правила вибору бюджетного смартфона

Автор: PlayUA

androidphones

10 нововведень, які з’являться у Dead Space Remake

Автор: Владислав Папідоха

Dead Space Remake

Ноутбуки 2023: передові технології та ступінь надійності

Автор: PlayUA

acer aspire 7

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: