Критичний баґ Metal Gear Solid V: The Phantom Pain усунуто

Декілька днів тому Konami повідомили про наявність критичного баґу у всіх версіях Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Алгоритм помилки вельми незвичний — використовуючи персонажа Quiet як свого помічника у 29-й та 42-й місіях ви могли пошкодити файли збереження гри, що призвело б до їх незворотної втрати. Критичність помилки важко переоцінити, адже проходження 29 місій, це не один десяток годин. Розробники зробили усе можливе, аби гравці дізналися про баґ з усіх можливих джерел, розміситли сповіщення при запуску гри, написали на офіційному сайті та твіттері:

Видавець повідомив, що робота над пошуком причин ведеться і команда вкладає усі сили на якнайшвидше виправлення цього непорозуміння. І ось сьогодні, о 5-й ранку за київським часом, у офіційному твітері франчайзу з’явилося повідомлення, що ситуацію залагоджено і фікс вже можуть завантажити всі власники PS4. Декілька хвилин потому, проблема вирішилась і для ПК-гравців. Стан справ на Xbox One — невідомий.

Спрацювали хлопці доволі оперативно, з огляду на кількість контенту, яку довелося перелопатити у пошуках хиби. Скільки гравців потрапили в халепу до того, як стало відомо про баґ, невідомо, але ми висловлюємо їм свої глибокі співчуття.

Читайте також

Super Bomberman R перестане бути ексклюзивом Nintendo Switch

Super Bomberman R

Огляд Metal Gear Survive

Metal Gear Survive

У бажаючих випробувати Metal Gear Survive до виходу буде ще один шанс

Konami коротко показала ігроладні механіки Metal Gear Survive

Metal Gear Survive

PES 2018: ПК-версія більше не буде обрубком

Ігролад та подробиці Star Citizen Alpha 2.6

На PSX показали оновлену версію трейлера Death Stranding

Grand Theft Auto IV отримала новий патч вперше за 6 років

Популярне