Критичний баґ Metal Gear Solid V: The Phantom Pain усунуто

Декілька днів тому Konami повідомили про наявність критичного баґу у всіх версіях Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Алгоритм помилки вельми незвичний — використовуючи персонажа Quiet як свого помічника у 29-й та 42-й місіях ви могли пошкодити файли збереження гри, що призвело б до їх незворотної втрати. Критичність помилки важко переоцінити, адже проходження 29 місій, це не один десяток годин. Розробники зробили усе можливе, аби гравці дізналися про баґ з усіх можливих джерел, розміситли сповіщення при запуску гри, написали на офіційному сайті та твіттері:

Видавець повідомив, що робота над пошуком причин ведеться і команда вкладає усі сили на якнайшвидше виправлення цього непорозуміння. І ось сьогодні, о 5-й ранку за київським часом, у офіційному твітері франчайзу з’явилося повідомлення, що ситуацію залагоджено і фікс вже можуть завантажити всі власники PS4. Декілька хвилин потому, проблема вирішилась і для ПК-гравців. Стан справ на Xbox One — невідомий.

Спрацювали хлопці доволі оперативно, з огляду на кількість контенту, яку довелося перелопатити у пошуках хиби. Скільки гравців потрапили в халепу до того, як стало відомо про баґ, невідомо, але ми висловлюємо їм свої глибокі співчуття.

Читайте також

Студія Хідео Коджіми працює над новим проектом

Death Stranding

Konami зненацька (пере)випустили Silent Hill 4: The Room у GOG

Silent Hill 4: The Room

Metal Gear Solid1-2 (та інша класика Konami) з’явились у GOG

Перші частини Metal Gear Solid знову прямують на ПК

metal gear solid 1

Ubisoft поновили права на Splinter Cell, а Crytek — на Crysis Wars

Splinter Cell: Blacklist

PES 2021 таки стане окремою грою

PES 2021

PES 2021 випустять у вигляді DLC

PES 2020

Хочете Death Stranding на ПК безкоштовно? Достатньо лише купити відеокарту

Death Stranding