Критичний баґ Metal Gear Solid V: The Phantom Pain усунуто

Декілька днів тому Konami повідомили про наявність критичного баґу у всіх версіях Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Алгоритм помилки вельми незвичний — використовуючи персонажа Quiet як свого помічника у 29-й та 42-й місіях ви могли пошкодити файли збереження гри, що призвело б до їх незворотної втрати. Критичність помилки важко переоцінити, адже проходження 29 місій, це не один десяток годин. Розробники зробили усе можливе, аби гравці дізналися про баґ з усіх можливих джерел, розміситли сповіщення при запуску гри, написали на офіційному сайті та твіттері:

Видавець повідомив, що робота над пошуком причин ведеться і команда вкладає усі сили на якнайшвидше виправлення цього непорозуміння. І ось сьогодні, о 5-й ранку за київським часом, у офіційному твітері франчайзу з’явилося повідомлення, що ситуацію залагоджено і фікс вже можуть завантажити всі власники PS4. Декілька хвилин потому, проблема вирішилась і для ПК-гравців. Стан справ на Xbox One — невідомий.

Спрацювали хлопці доволі оперативно, з огляду на кількість контенту, яку довелося перелопатити у пошуках хиби. Скільки гравців потрапили в халепу до того, як стало відомо про баґ, невідомо, але ми висловлюємо їм свої глибокі співчуття.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Helldivers 2 несподівано з’явилися бойові машини зі «Зоряних війн»

helldivers at

Konami не кидає напризволяще колекцію Metal Gear Solid – деталі патчу 1.5.0

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1

Фанатом MGS бути круто, але дорого – ціна культової фігурки Cyborg Ninja вражає

cyborg ninja the final battle ed 3 768x1024 waifu2x photo noise2 scale

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal

У Helldivers 2 додадуть електричну зброю для ефективнішої демократизації автоматонів

Helldivers 2

У Helldivers 2 зʼявилися природні катаклізми

helldivers 2

Death Stranding 2 вийде не раніше 2025 року. І лише на PS5 [трейлер]

Death Stranding 2 On The Beach

Death Stranding отримає екранізацію від студії А24

Death Stranding