Перші оцінки DIRT 5 є доволі високими

Нова Dirt 5 з’явиться уже 6 листопада на ПК, Xbox One та PS4. Критикам дали спробувати проект від Codemasters раніше, і ті вже опублікували свої оцінки. На Metacritic загальний бал PS4-версії склав 82 зі 100, а рейтинг гри у окремих виданнях виглядає так:

  • TheGamer — 100/100;
  • The Games Machine — 91/100;
  • IGN Italy — 8/10;
  • Hobby Consolas — 80/100;
  • Metro GameCentral — 70/100;
  • PC Gamer — 60/100.

Критики розповідають про чудовий аркадний ґеймплей, фантастичні відчуття від перегонів, велику кількість контенту тощо. Автору із PC Gamer також сподобалася кастомізація автомобілів. За його словами, тут вона реалізована набагато простіше та зрозуміліше, аніж, до прикладу, у Forza Horizon.

Про кар’єру відгукуються по-різному. Декому вона здалася неглибокою і зовсім не запам’яталася, тоді як іншим не дала занудьгувати завдяки різним видам перегонів. Автору з Twinfinite особливо припав до душі спосіб подання історії — у вигляді радіо-шоу.

Разом із цим пишуть і про наявні проблеми DIRT 5: довгі завантаження, об’єкти, що з’являються нізвідки, та режим швидкодії, який не забезпечує обіцяні 60 fps.

Лишається сподіватися, що гра позбудеться цих проблем на консолях нового покоління. Нагадаємо, на PS5 та Xbox Series X/S DIRT 5 з’явиться до кінця 2020 року. А якщо збираєтеся грати на ПК, то системні вимоги можете знайти тут.

Читайте також

Take-Two передумали купувати авторів DiRT та F1

dirt 5

Humble Bundle зібрали багато ігор Codemasters у новому наборі

Project CARS 4 обіцяють зробити найреалістичнішим автосимулятором в історії

Старий новий Dirt. Огляд Dirt 5

Dirt 5

EA хоче придбати Codemasters за 1,2 млрд $. Що тепер буде з Need for Speed?

Take-Two Interactive хочуть купити Codemasters за майже 1 мільярд доларів

dirt-5

DiRT 5 знову перенесли

dirt 5

Що показали на пре-шоу Gamescom

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: