web analytics

Перші оцінки DIRT 5 є доволі високими

Нова Dirt 5 з’явиться уже 6 листопада на ПК, Xbox One та PS4. Критикам дали спробувати проект від Codemasters раніше, і ті вже опублікували свої оцінки. На Metacritic загальний бал PS4-версії склав 82 зі 100, а рейтинг гри у окремих виданнях виглядає так:

  • TheGamer — 100/100;
  • The Games Machine — 91/100;
  • IGN Italy — 8/10;
  • Hobby Consolas — 80/100;
  • Metro GameCentral — 70/100;
  • PC Gamer — 60/100.

Критики розповідають про чудовий аркадний ґеймплей, фантастичні відчуття від перегонів, велику кількість контенту тощо. Автору із PC Gamer також сподобалася кастомізація автомобілів. За його словами, тут вона реалізована набагато простіше та зрозуміліше, аніж, до прикладу, у Forza Horizon.

Про кар’єру відгукуються по-різному. Декому вона здалася неглибокою і зовсім не запам’яталася, тоді як іншим не дала занудьгувати завдяки різним видам перегонів. Автору з Twinfinite особливо припав до душі спосіб подання історії — у вигляді радіо-шоу.

Разом із цим пишуть і про наявні проблеми DIRT 5: довгі завантаження, об’єкти, що з’являються нізвідки, та режим швидкодії, який не забезпечує обіцяні 60 fps.

Лишається сподіватися, що гра позбудеться цих проблем на консолях нового покоління. Нагадаємо, на PS5 та Xbox Series X/S DIRT 5 з’явиться до кінця 2020 року. А якщо збираєтеся грати на ПК, то системні вимоги можете знайти тут.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA WRC вийде в листопаді цього року

ea sports wrc

EA покаже власну гру по WRC уже наступного тижня

ea wrc

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Дата виходу, трейлер та ВІАР: купа нових деталей про F1 2022

f1 2022 b

[Запис] ЗСУ-допомагальний стрім Grid Legends

Творці GRID Legends назвали дату релізу та показали ґеймплей

GRID Legends

Нова GRID Legends від Codemasters вийде у 2022 році

GRID Legends

Генеральний та фінансовий директори покинули Codemasters