Кривава і вульгарна дилогія No More Heroes невдовзі вийде на ПК

Японські ігротворці остаточно втратили побоювання стосовно ПК і з новою силою взялися за портування культових ігор на цю платформу. Тільки за першу половину грудня було анонсовано ПК-версії Persona 5 Strikers, El Shaddai: Ascension of the Metatron і Yakuza 3-6, а скільки ще всього наженуть наступного року! А днями виявилося, що цей перелік поповнить і дилогія No More Heroes, яку наприкінці жовтня вже перевидали на Switch. Агенція ESRB вже ознайомилася з версіями гри для Windows та присвоїла їм відповідні вікові рейтинги — а отже офіційний анонс є лише формальністю. А рейтинг, само собою, складає 17+, адже обидві частини по вінця напаковані кривавим екшеном, вульгарними жартами, розчленуваннями та іншими прикрасами, які аж ніяк не чекаєш від гри, що побачила світ на Nintendo Wii.

No More Heroes — найуспішніше творіння легендарного Ґоїчі Суди (The Silver Case, Killer7, Shadow of the Damned, Killer is Dead), яке якнайкраще втілює художній стиль ігротворця: професійні вбивці, колоритні боси, спокусливі дами, неймовірна постановка двобоїв та історія, яка за показовою абсурдністю ховає сатиричне змалювання екзистенційної кризи. Головний герой гри, безробітний, ледачий, хтивий і злостивий Тревіс Тачдаун, дико хоче перепасти зі своєю сусідкою Сильвією, задля чого повинен зайняти перше місце в рейтингу Асоціації Вбивць. Звісно ж, знищивши всіх, хто стоїть вище нього.

Обидві частини No More Heroes вийшли у 2007 та 2010 роках відповідно, а в 2019 світ побачило відгалуження Travis Strikes Back, яке вийшло на Switch та в Steam. Повноцінне продовження, No More Heroes 3, має вийти на Switch десь наступного року. Втім, тепер схоже, що третя частина з часом з’явиться і на ПК.

Читайте також

У Steam невдовзі з’являться нотатки

steam

Відновлюємо активність — Новини Steam-кураторів PlayUA

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

У Steam почався Indie Cup Celebration 2023. Там аж 40 українських інді-ігор!

farlanders header

Dwarf Fortress зібрала $7M за перший місяць оновленої комерційної версії

GOG більше не дозволить «клонувати» ігри зі Steam

GOG

Steam-версія Scott Pilgrim vs. The World — суцільна катастрофа

Scott Pilgrim vs. The World

Клон Among Us обійшов оригінал за кількістю гравців

goose goose duck

Steam анонсував нову подію — «Фестиваль таємниць»

Sherlock Holmes. Chapter 1

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: