Кривава і вульгарна дилогія No More Heroes невдовзі вийде на ПК

Японські ігротворці остаточно втратили побоювання стосовно ПК і з новою силою взялися за портування культових ігор на цю платформу. Тільки за першу половину грудня було анонсовано ПК-версії Persona 5 Strikers, El Shaddai: Ascension of the Metatron і Yakuza 3-6, а скільки ще всього наженуть наступного року! А днями виявилося, що цей перелік поповнить і дилогія No More Heroes, яку наприкінці жовтня вже перевидали на Switch. Агенція ESRB вже ознайомилася з версіями гри для Windows та присвоїла їм відповідні вікові рейтинги — а отже офіційний анонс є лише формальністю. А рейтинг, само собою, складає 17+, адже обидві частини по вінця напаковані кривавим екшеном, вульгарними жартами, розчленуваннями та іншими прикрасами, які аж ніяк не чекаєш від гри, що побачила світ на Nintendo Wii.

No More Heroes — найуспішніше творіння легендарного Ґоїчі Суди (The Silver Case, Killer7, Shadow of the Damned, Killer is Dead), яке якнайкраще втілює художній стиль ігротворця: професійні вбивці, колоритні боси, спокусливі дами, неймовірна постановка двобоїв та історія, яка за показовою абсурдністю ховає сатиричне змалювання екзистенційної кризи. Головний герой гри, безробітний, ледачий, хтивий і злостивий Тревіс Тачдаун, дико хоче перепасти зі своєю сусідкою Сильвією, задля чого повинен зайняти перше місце в рейтингу Асоціації Вбивць. Звісно ж, знищивши всіх, хто стоїть вище нього.

Обидві частини No More Heroes вийшли у 2007 та 2010 роках відповідно, а в 2019 світ побачило відгалуження Travis Strikes Back, яке вийшло на Switch та в Steam. Повноцінне продовження, No More Heroes 3, має вийти на Switch десь наступного року. Втім, тепер схоже, що третя частина з часом з’явиться і на ПК.

Читайте також

Підписку EA Play продають зі знижкою 80%

Mass Effect

Valve розробляє щонайменше 3 нових гри. Анонсувати їх можуть до кінця року

Ігротворцям стане легше вбудовувати античіт Denuvo у свої проекти

Denuvo

Вам не доведеться вдруге купувати Hitman 2, щоб розблокувати її рівні в третій частині

Стали відомі дати нового розпродажу в Steam та фестивалю ігор від The Game Awards

Valve розповіла про здобутки Steam у 2020 році

Оголошено переможців The Steam Awards 2020

У Steam знову встановлено новий рекордний онлайн

Steam

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: