Куди рухається людство? Шукаємо відповідь із новим альбомом TOTAL-EMPTY — «Backwards»

Другий повноформатник українського пост-рок/електронік гурту TOTAL-EMPTY нарешті побачив світ. Атмосферна суміш жанрів занурює в емоційні роздуми про проблеми суспільства, міжособових стосунків і людства загалом.

Після п’яти років роботи український пост-рок/електронік гурт TOTAL-EMPTY нарешті презентує другий повноформатний альбом.

«Backwards» — це емоційні роздуми про проблеми суспільства й місце людини в ньому. Це спроба розібратися, чому людство, маючи всі необхідні ресурси, ніяк не може перейти на новий щабель розвитку. Ба більше, чому все виглядає так, ніби ми стали на шлях до самознищення?

Альбом розглядає проблеми міжособових стосунків на багатьох рівнях: від побутового до загальнолюдського. Паралельно музиканти рефлексують на тему того, що кожен із нас одночасно є втіленням усього «доброго» й «поганого», що є в суспільстві. Музика має на меті підштовхнути слухача шукати шляхи до змістовнішого життя.

«Backwards» не дає чітких відповідей чи рекомендацій, як виправити вади людства, а ще він не сповнений позитивних сподівань. Проте водночас матеріал і не лишає слухачів пригніченими, пропонуючи простір для роздумів і відчуття, що здаватися ще зарано.

Хоч альбом і виходить у часи повномасштабного вторгення росії на територію України, він практично не висвітлює ці події, адже демки більшості треків з’явилися значно раніше. Виключенням є пісня «ВОЛЯ», присвячена захисникам і захисницям нашої землі та свободи.

Тим не менш, навіть попри той факт, що «Backwards» не є антивоєнним матеріалом як таким, його актуальність загострилася з новим контекстом. Не в останню чергу вплинуло те, що всі треки створювалися вже після 2014 року, а отже питання війни вже тривалий час було елементом загальних роздумів.

Вторгнення росії 24 лютого 2022 року майже не вплинуло на графік виходу нового альбому, проте суттєво вплинуло на творчий процес і відчуття команди від нього. Запис вокальних партій, міксинг і мастеринг відбувалися в домашній студії в перервах між повітряними тривогами та обстрілами Одеси.

З десяти треків, представлених на альбомі, лише один — інструментальний, хоча раніше гурт створював переважно саме інструментальну музику. Такий радикальний експеримент із вокалом продиктований бажанням дослідити нові грані діалогу зі слухачем.

Стилістично нова музика TOTAL-EMPTY — це щось між інді-роком, електронікою та пост-роком, така собі емоційна суміш жанрів, що пропонує нестандартні аранжування та захоплюючу атмосферу.


Гурт TOTAL-EMPTY був заснований у 2012 році одеським музикантом Владом Плотніковим. Наразі в складі гурту — безпосередньо Влад (фронтмен, композитор, гітара, вокал) і Стас Ціховський (ритміка). Крім того, у команді також працює Руслана Кручек (бренд-менеджер, лірицист).

Головна особливість гурту — у поєднанні різноманітних стилів, жанрів і підходів для створення музики. А власне музику гурт бачить як інструмент пізнання світу та глибшого проживання життя.

Після 24 лютого весь прибуток від продажів на Bandcamp і стримінгів усієї бібліотеки релізів TOTAL-EMPTY команда перераховує на допомогу українській армії.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Хочу, щоб усі мої концерти були такими, як в Україні»: інтерв’ю з Полом Ромеро, композитором Heroes of Might & Magic

5

Зазирніть всередину разом з новим синглом Влада Плотнікова — «PÓSTRAKh»

p.ua.Пострах Плотніков

Star Wars Jedi: Survivor отримала «Ґреммі» за найкращий саундтрек

star wars jedi survivor

Розробники ремастеру Shapik: The Quest видалили з гри аудіосупровід створений росіянином

Shapik: The Quest

«Our Brightest Days Are Yet To Come» — музика надії та світла від українського композитора

1«our brightest days are yet to come» main

«Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом року

Довбуш

Професійні та бюджетні цифрові піаніно від Roland: у чому різниця?

roland 03

Мелодія Маріо стала у одній лізі із Джоном Ленноном. Що?!

Super Mario Bros.