Кулінарну книгу по «Відьмаку» доведеться зачекати

Раніше ми вже писали, що видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення на офіційну кулінарну книгу по всесвіту «Відьмака». Книга мала вийти українською одночасно зі світовим релізом наприкінці червня цього року. Але, як це часто трапляється, непередбачувані обставини внесли корективи.

Світовий реліз книги перенесли на осінь, а точніше – аж на 21 листопада 2023 року. А оскільки переклад видавництво не має права випустити раніше за оригінал, то і україномовне видання побачить світ теж лише у листопаді. У своїх соцмережах видавництво зазначило, що це може бути не останнє перенесення. Варто зазначити, що правовласник завчасно не попередив видавництво про зсув релізу, а інформацію вдалось отримати зі сторінок західних крамниць.

Аби компенсувати затримку релізу, видавництво наразі працює над розробкою бонусів для тих, хто передзамовив книгу. Також це надасть видавництву можливість ще краще пропрацювати всі дрібнички у виданні. Всі передзамовлення, зроблені до цього, залишатимуться актуальними до релізу книги. Якщо ж у когось виникне бажання повернути кошти, то видавництво в цьому радо йде назустріч – варто лише написати на пошту [email protected] з темою листа «Повернення Відьмака», вказавши ваше прізвище і номер замовлення. В той же час передзамовлення на сайті видавництва можна буде оформити до самого релізу зі знижкою в 10%.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Стартувало передзамовлення офіційного артбука «Євангеліон. Збірка ілюстрацій 2007–2017»

Євангеліон

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K

Стартувало передзамовлення першого тому манґи «Темний Дворецький»

p.ua.Темний Дворецький

Mal`opus готує переклад легендарної книжки «Володарі DOOM»!

30 aniv doom

«Відьмак: Старий світ» — розпаковка нової настільної гри. Що всередині коробки, яку оцінюють майже у 1000$? (Good Game – Настільні ігри)

image 2023 11 07 19 13 41

Анджей Сапковський намагався врятувати серіал «Відьмак» від Netflix

Анджей Сапковський

«Відьмак 3» отримає офіційний редактор квестів

witcher thumbs up