Культова група Korn об’єдналася з World of Tanks Blitz заради події на Гелловін

Компанія Wargaming рада повідомити, що культова рок-група Korn і популярна відеогра World of Tanks Blitz оголосили про початок співпраці в рамках проекту, що присвячений святу Гелловін. Першим результатом співпраці стало музичне відео на композицію Finally Free з останнього студійного альбому The Nothing, випущеного каліфорнійської групою. Гелловінський режим в World of Tanks Blitz – Burning Games – ліг в основу ексклюзивного відео групи.

На шанувальників Korn і гравців World of Tanks Blitz чекає захоплююча ігрова подія Convergence, що складається з п’яти етапів, частиною якого стане і група Korn. З 16 по 24 жовтня всі гравці зможуть виконувати внутрішньоігрові завдання, щоб відкривати частини постера групи і отримувати спеціальні предмети.

Також в грі буде представлений новий режим Burning Games, в якому гравцям належить битися за панування на полі бою, щоб отримати внутрішньоігрові нагороди. Правила відповідають духу Гелловіна: з початком бою кожен танк втрачає очки здоров’я, як вампір, і для того, щоб повернути їх, необхідно наносити шкоди своїм супротивникам. Режим Burning Games доступний для всіх видів техніки починаючи з V рівня й триватиме з 16 по 24 жовтня.

Wargaming не вперше співпрацювати з іменитими музичними групами. Так, в рамках інших проектів компанія об’єднувала зусилля з Iron Maiden, шведськими металістами Sabaton і панк-групою The Offspring, – говорить Андрій Рябовол, директор з продукту World of Tanks Blitz.

Korn – ідеальний партнер для нашої ігрової події, присвяченій Гелловіну, і ми з нетерпінням чекаємо, коли фанати року і гравці World of Tanks Blitz зможуть скуштувати всі плоди цієї неймовірної співпраці.

Гелловінське божевілля також включатиме в себе ігрову подію «Шлях рейдера», що складається з 60 етапів. Беручи участь в ньому, танкісти зможуть отримувати кредити, вільний досвід, дні преміум-аккаунту, кілька камуфляжів, профіль, що налаштовується, і дві нові Постапокаліптичні машини: Spike (V рівень) і Annihilator (VII рівень). Обидва танки можна побачити в новому відео за участю Korn. Гравці, які пройдуть всі 60 етапів, зможуть отримати унікальний анімований камуфляж «Радіоактивний дощ». Подія «Шлях рейдера» пройде в грі з 16 по 31 жовтня і доступна для всієї техніки V рівня і вище.

І нарешті, з 24 по 31 жовтня відбудеться довгоочікуване повернення режиму Mad Games, який по праву завоював любов танкістів – адже в ньому всім гравцям відкриються такі унікальні здібності, про які можна тільки мріяти.

Подробиці про останньому альбомі Korn – The Nothing – можна дізнатися тут.

Читайте також

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Сезон Hot Wheels стартував у консольних World of Tanks

Bethesda + Xbox — Microsoft купила Skyrim. Повністю

World of Tanks Blitz виходить на Nintendo Switch

Студію 4A Games придбали за 35 000 000 $

SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

Новий світловідбиваючий одяг від HyperX та Champion

Xzibit прокачає вам тачку у Call of Duty: Modern Warfare

Популярне