Культова група Korn об’єдналася з World of Tanks Blitz заради події на Гелловін

Компанія Wargaming рада повідомити, що культова рок-група Korn і популярна відеогра World of Tanks Blitz оголосили про початок співпраці в рамках проекту, що присвячений святу Гелловін. Першим результатом співпраці стало музичне відео на композицію Finally Free з останнього студійного альбому The Nothing, випущеного каліфорнійської групою. Гелловінський режим в World of Tanks Blitz – Burning Games – ліг в основу ексклюзивного відео групи.

На шанувальників Korn і гравців World of Tanks Blitz чекає захоплююча ігрова подія Convergence, що складається з п’яти етапів, частиною якого стане і група Korn. З 16 по 24 жовтня всі гравці зможуть виконувати внутрішньоігрові завдання, щоб відкривати частини постера групи і отримувати спеціальні предмети.

Також в грі буде представлений новий режим Burning Games, в якому гравцям належить битися за панування на полі бою, щоб отримати внутрішньоігрові нагороди. Правила відповідають духу Гелловіна: з початком бою кожен танк втрачає очки здоров’я, як вампір, і для того, щоб повернути їх, необхідно наносити шкоди своїм супротивникам. Режим Burning Games доступний для всіх видів техніки починаючи з V рівня й триватиме з 16 по 24 жовтня.

Wargaming не вперше співпрацювати з іменитими музичними групами. Так, в рамках інших проектів компанія об’єднувала зусилля з Iron Maiden, шведськими металістами Sabaton і панк-групою The Offspring, – говорить Андрій Рябовол, директор з продукту World of Tanks Blitz.

Korn – ідеальний партнер для нашої ігрової події, присвяченій Гелловіну, і ми з нетерпінням чекаємо, коли фанати року і гравці World of Tanks Blitz зможуть скуштувати всі плоди цієї неймовірної співпраці.

Гелловінське божевілля також включатиме в себе ігрову подію «Шлях рейдера», що складається з 60 етапів. Беручи участь в ньому, танкісти зможуть отримувати кредити, вільний досвід, дні преміум-аккаунту, кілька камуфляжів, профіль, що налаштовується, і дві нові Постапокаліптичні машини: Spike (V рівень) і Annihilator (VII рівень). Обидва танки можна побачити в новому відео за участю Korn. Гравці, які пройдуть всі 60 етапів, зможуть отримати унікальний анімований камуфляж «Радіоактивний дощ». Подія «Шлях рейдера» пройде в грі з 16 по 31 жовтня і доступна для всієї техніки V рівня і вище.

І нарешті, з 24 по 31 жовтня відбудеться довгоочікуване повернення режиму Mad Games, який по праву завоював любов танкістів – адже в ньому всім гравцям відкриються такі унікальні здібності, про які можна тільки мріяти.

Подробиці про останньому альбомі Korn – The Nothing – можна дізнатися тут.

Читайте також

144 герци та 4к. Три нові ігрові Монітори від Acer

Приквел «Шаленого Макса» про Фуріосу з Анею Тейлор-Джой вийде аж у 2023

В Ubisoft Store з’явилася згадка рімейку Prince of Persia: The Sands of Time для Nintendo Switch

Корпус Aerocool CS-107 формату Mini Tower для ваших маленьких ПК

PlayUA 10+1 років. Що далі?

Більше потужності, більше чіткості! World of Tanks Console виходить на консолях нового покоління

Acer поповнює асортимент моніторів новими моделями для ігор та творчої роботи

World of Warcraft виповнюється 16 років

World of Warcraf