Культовий фільм “Гість” може отримати продовження

Фільм 2014 року “Гість” (The Guest) за режисурою Адама Вінґарда вже встиг стати культовим. Цьому сприяли несподівана суміш жанрів (трилер з елементами горору, бойовику і наукової фантастики), стилізація під фільми 1980-х і гарно підібраний саундтрек.

“Гість” є  одним із основних фільмів у творчому доробку актора Дена Стівенса, відомого за серіалами “Абатство Даунтон” (The Downton Abbey) і “Легіон” (Legion). У нещодавньому інтерв’ю, яке Стівенс дав виданню Forbes він розповів, що продовження фільму є у планах сценариста Саймона Барретта:

Ми точно про це говорили. Я був би радий працювати як з режисером Адамом Вінґардом, так і з Саймоном знову. Адам зараз досить-таки зайнятий з величезними мавпами й монстрами у Годизлі проти Конгу. Але ми з Саймоном говорили про багато речей. Сіквел “Гостя” мав місце серед них. Я не знаю, в якій він буде формі і я думаю що ми ще далеко від нього, але це повсякчасно можливо.

Слід зазначити, що однією з особливостей Адама Вінґарда як режисера є жонглювання декількома проектами водночас. Наприклад у 2011 році Вінґард зробив три повнометражних фільми, один з яких (You’re Next) дістався широкого прокату лише у 2013 році. На разі режисер, як і зазначав Стівенс, зайнятий “Годзилою проти Конгу”, але реліз фільму перенесли на травень 2021 року з листопаду 2020 року через пандемію коронавірусу COVID-19.

Читайте також

Як виглядатиме інтерфейс PlayStation 5?

Playstation 5

Netflix українською став ще на крок ближчим. Далі — лише офіційний анонс

Bethesda + Xbox — Microsoft купила Skyrim. Повністю

Відкрито передзамовлення коміксу “Відьмак. Плоть і Пломінь”

Hades продалася накладом у понад 1 000 000 примірників

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Jett: The Far Shore перенесли на 2021 рік

Jett: The Far Shore

Watch Dogs: Legion вийде на PlayStation 5 майже на місяць пізніше

watch-dogs-legion

Популярне