Купуйте ігри у Steam і отримуйте подарунки
Просто зараз у Steam триває розпродаж. Спеціальної події цього разу немає, натомість Valve додали до Steam крамницю жетонів. При купівлі ігор ви отримуватимете жетони, за які можна придбати різноманітні стікери. За кожні витрачені 25 гривень вам нараховуватимуть 93 жетони.
Назбиравши певну кількість жетонів, ви зможете виміняти їх на різноманітну косметику: фон профілю, аватарки, стікери тощо.
Окрім цього, ви зможете за допомогою своїх жетонів нагороджувати авторів оглядів, модифікацій зі Steam Workshop тощо. Нагороду бачитимуть усі користувачі, а нагороджений автор отримає на свій рахунок 100 жетонів. У майбутньому Valve планує розвивати цю систему і придумати більше способів витратити свої жетони.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









