web analytics

Кватирка у комікси #2 Deadpool

Автор: Deadpool @deadpoolmovie

Гей, аміґо! Так-так, саме ти. Що тут взагалі дивного, коли убер-говіркий найманець говорить із тобою? Так, знаю що це стаття про мене, але хто краще розкаже про найкрутішого персонажа у світі, як не він сам?

Мене звуть  ̶Ге̶л̶л̶ ̶Д̶ж̶о̶р̶д̶а̶н̶ Вейд Вілсон. Лиш не кажіть нікому — це, типу, секрет. Колись я був мало не вмер від раку, потім я полисів і став схожий на картоплину, зморщену від щоденного присідання на неї тисячі сумоїстів. А ще якось  мені в піцу замість грибiв поклали підчеревину, а я ж, курва, був на безпідчеревній дієті, ви знаєте який продукт заборонено їсти на безпідчеревній дієті? Довелося повернути той бекон разом з начинкою із куль 28 калібру. Словом, ось моя історія…

Трохи про мене

Колись я дізнавсь, що сильно (читай: невиліковно, смертельно) захворів, і був змушений покинути свою дівчину, аби не бути для неї тягарем. Трохи згодом урядова канадська організація запропонувала мені угоду: чорний хлопчина простягнув долоні і дав на вибір синю та червону таблетку… Щооо? Вже бачив фільм про це? Ой, все і пофантазувати не можна, зануди!

Deadpool HistoryТак от канадські бздуни в костюмах Deadpool Historyзапропонували вилікувати мою хворобу на заміну участі в їх експериментах, жити я любив більше, ніж не жити, тому дав згоду, мені ввели сироватку, в якій містився зцілювальний фактор (дякую, Лоґане). Але все пішло не так. Регенераційні клітини зрослись із раковими і моє тіло вкрилося виразками й ранами, але не такими крутими, як у фразі „Шрами прикрашають чоловіка“, а такими, що від них бекати веселкою хочеться. Натомість я не помер, але отримав, майже, найсильніший у світі зцілювальний фактор.

Після дослідів я працював на уряд, але одного разу провинився і мене відправили у в’язницю для таких самих жертв дослідів з супер-прибамбасами. Там була парочка лікарів, які робили ставки на тих пацієнтів, які довше протягнуть після їх жахливих експериментів, а називалась ця гра — Deadpool, саме звідти я взяв своє ім’я. На цьому досить історії, а те що вказано вище не читайте якщо не хочете наступити на спойлери. Гммм, мабуть, про це треба було сказати насамперед? Вічно забуваю коли саме… Сила та здібності

Я не герой і не лиходій Я просто найманець, що спускає свої гонорари на піцу, і курв, і піцу у вигляді курв, і курв у вигляді піци, і все це не без супер-сил, до їх переліку можна віднести:

 • Регенерація — моє все. У мене є прислів’я: „Руки — не ноги — відростуть, хоча і ноги відростуть“. Так, воно не дуже вдале, але це правда, якщо мені щось відрізали, відстрелили, підірвали, відірвали, то це лише питання часу — загоїться і подорожника не треба. Та я можу регенерувати навіть з пальця чи попелу.
 • Телепати йдуть усі спати! Завдяки моїй хаотичній клітковій структурі, потрапити в мою голову неможливо, звісно, окрім фізичного втручання, по типу розгатити сокирою, або каменюкою, хоча, мабуть краще сокирою, бо каменем можна с першого разу не проломити, а другого шансу не буде, бо потім, найімовірніше, я відрубаю тобі щось.
 • Несприйнятливість до алкоголю й отрути. Цю здібність я ненавиджу, якщо чесно. І якщо твій IQ більший, ніж IQ дверей — маєш вгадати, чому.
 • Сповільнене старіння. Хоч я і схожий на труп, який років так 50 лежав у пакеті, це не заважає моїм клітинам подвоюватись та відновлюватись. Я як Бенджамін Баттон і навпаки, і не старію, майже.
 • Майстер над мамками. Без коментарів.
 • Надсильний, надстрункий, наддотепний. Тут усе просто я тренований найманець, у якого потім закачали суперсироватку, тож олінклюзів: надлюдська реакція, сила, витривалість, бла-бла-бла — словом, занудство.
 • Ідеальне знання зброї та володіння нею. Просто дайте мені світловий меч і за 2 хвилини я вирубаю всю імперію. А ще я майстер рукопашного бою, але моя улюблениця саме права рука, якщо звісно ти розумієш, про що я.

Розділ у якому розповім про свого пістолета та інше

Моїми улюбленицями є катани — крихітки, зроблені з карбонадію, металу, що сповільнює регенерацію у тих, у кого вона пришвидшена. (Привіт, Лоґане №2). Також у моєму розпорядженні просто купа всіляких пістолетів, гвинтівок, рушниць, ракет, бластерів, боєголівок, словом — усе, що робить піу-піу і трах-ба-бах.

Deadpool WeaponСудячи з мого арсеналу, можна здогадатись, що зі своїми противниками я не затягую справу до протоколів і в’язниць — сам собі суддя. До речі, колись я прикінчив свого ворога тим, що впустив на нього будівлю. А якось відправив бідолагу в космос.

Ну якщо згадали про космос, то я можу там перебувати без скафандра, але все одно його надягаю, бо скафандри, до біса, класнючі. Згадав! Ще один випадок: мені трапився бовдур, який вважав оригінальну трилогію «Зоряних війн» гіршою за трилогію приквел. Ні, ну ви уявляєте? Я його там і зарубав, аби плюгавий не верз подібного більше.

— Ідіот! Ти ж про арсенал мав розповідати в цьому розділі.

Аааа, точно! так от до нього ще можна віднести телепорт, який я кріплю в себе на поясі. Треба опинитись у центрі бійки? Бум-бац — я тут! Відступаємо? Момент і я зник. Ще з його допомогою я можу робити свої голограми, але знаєте, це чудо техніки працює на батарейках.

Скажи мені, хто твій друг і я вб'ю його

За весь час своєї кар’єри антигероя я встиг побувати в таких організаціях: Х-Агентство, Х-Зброя, Жахлива 4, Х-Сила, Департамент-К, навіть встиг заглянути до Щита та Х-Людей, хоч і не надовго, а ще утворив корпус дедпулів і команду дедпулів. Я завжди радий товариству і новим знайомствам, чого не скажеш про моє товариство і нових знайомих. Люди не люблять, коли на таємних місіях я можу дістати буріто зі своїх споднів, але я ж маю їсти, щоби підтримувати форму, а там їжа зберігається тепленькою — дуже практично, зачекайте хвильку…. Ооо… Теплееенькеее..

В мене доволі багато друзів (навіть якщо вони так не вважають), але все ж в ясна готовий цілувати хіба що Таскмастера, Міченого, Кейбла, Візла, Доміно, Росомаху та звісно Пітера Паркера, а ще він Людина-Павук, якщо хто не знав, чи це секрет? І як я міг забути про смерть? Нууу, та що з косою, у нас із нею чімічанґа мало не вийшла колись.

Як найманець, що вбиває за гроші, я, звісно, встиг нажити купу ворогів — це такі люди (іноді і не люди, навіть не гуманоїди бували) як Танос, Носоріг, Локі, Норман Матері Його Перековіньку Озборн, доктор Бонґ (але ім’я в нього непогане), Чорний Лебідь, Паладин і Примара. Це не всі, звісно, тільки частина. Але навіть з ними люблю провести час. Я людина компанійська.

Що читати?

Щойно під’їхала вантажівка з цукровою ватою, тому мушу бігти. Тож аби ретельніше познайомитися зі мною, маєте почитати деякі комікси. Почність із Серії 1997 року Deadpool. Далі прямуйте до дуету Пула і Кейбла у Deadpool & Cable. Відтак поцікавтеся серією Deadpool 2008 року і Deadpool merc with a mouth (Остання — моя улюблена і якщо не хочете читати абсолютно все, але є бажання насолодитись мною, то ця серія — для вас). Останніми з основних серій є Deadpool team-up та серія Deadpool 2013 року.

Тепер швиденько по лімітованих серіях:

 • Deadpool: Suicide Kings
 • Deadpool Corps
 • Deadpool: Wade Wilson’s War

Deadpool MAX I – II — багато хто рекомендує і ці 2 твори, але мальовка там настільки блювотна, що читати неможливо, тому — на любителя.

Так з лімітками покінчено, але ще варто заглянути до щорічників:Deadpool Crazy Bird

 • 1997 — Daredevil/Deadpool Annual ’97 #1
 • 1998 — Deadpool/Death ’98 #1
 • 2014 — Deadpool Annual 01
 • 2014 — Deadpool Annual 02

А для істинних фанатів божевілля та „крейзімазефакиншит“ є такі серії не канону:

 • Deadpool Kills The Marvel Universe                     <<Вгадай з назви, що тут діється
 • Night Of The Living Deadpool                                                            <<Пулопокаліпсис
 • Deadpool: Killustrated                                  <<Про те, як Вейд винищував класику
 • Deadpool Kills Deadpool                                         <<Ти знаєш що таке божевілля?

Доки ви читатимете все перелічене, можна постаріти й вмерти (понад 300 випусків!), тому раджу брати будь-що з запропонованого вище, адже сюжетного зв’язку між ними, як і між моїми думками, майже нема. Для новачків раджу саме останні 4 пункти. Ваш друзяка Вейд Вілсон не образиться, якщо ви щось проґавите, бігме. Адіос!

І парочку цікавих фактів про мене розпрекрасного із Вікіпедії (так, про мене і у Вікіпедії пишуть, тобто я сам пишу):

 • Фактор регенерації Дедпула значно вищий, ніж у Росомахи та Галка, а сам він заявляє, що може зцілитись після вибуху супернови.
 • Улюблений герой дитиснвта — Капітан Америка.
 • Одним з ворогів Дедпула є його підрублені частини тіла, які зрослись в одну. Що цікаво в нього є 2 ліві руки, одна ліва, а друга ліва замість правої.

КВАТИРКА У КОМІКСИ #1

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

ГІ*НО: враження від бети Concord

Автор: PlayUA

Concord

Барселона позаду. Наступна зупинка — Хунгароринг!

Автор: Андрій Присяжний

max rockatansky 3

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

Автор: Єрмаков Кірілл

steam

Новий генерал Росс, Семюель Стернс та червоний Галк. Що показали у трейлері фільму Captain America: Brave New World

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.capitan america bnw 12

Як грати в ігри на старому ноутбуці

Автор: PlayUA

01

9 липня 2024 — День жалоби за загиблими під час ракетного обстрілу «Охматдиту». Що можна зробити в цей день?

Автор: Микола Єрьомін

Сонячна Барселона готова прийняти другий етап KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

Автор: Андрій Присяжний

0

Докопатись до дна! Враження від української Codename: Ocean Keeper

Автор: Єрмаков Кірілл

p.ua.codename ocean keeper