Квентін Тарантіно розповів, чому не взявся знімати фільм про Люка Кейджа

Всесвітьно відомий режисер “Кримінального чтива” (Pulp Fiction) і “Одного разу… у Голівуді” (Once Upon a Time… in Hollywood) розповів на подкасті 3 Girls 1 Keith, що свого часу міг зробити фільм про Люка Кейджа:

Після “Скажених псів” і перед “Кримінальним чтивом” я роздумував над тим, щоб зробити “Люка Кейджа”. У дитинстві я був колекціонером коміксів і моїми улюбленими була серія “Люк Кейдж: Герой за наймом”, а трохи згодом “Люк Кейдж: Людина сили” і “Шанг-Чі: Майстер Кунг-Фу”.

Втім, Тарантіно відмовили від цієї справи друзі: режисер хотів бачити у ролі супергероя тоді ще не настільки відомого Лоуренса Фішбурна, але його друзі наполягали на тому, що грати Кейджа повинен Веслі Снайпс. Зрештою, Тарантіно відмовився від проекту на користь “Кримінального чтива”. Трохи згодом він також взявся робити “Вбити Білла” (Kill Bill) замість “Залізної людини” (Iron Man).

Втім, окрім Тарантіно, фактично всі згадані дійові особи проекту все-таки потрапили у супергероїку Marvel. Фішбурн зіграв Голіафа у “Людині-Мурасі і Осі” (Ant-Man and the Wasp), Веслі Снайпс для багатьох і досі є найкращим виконавцем ролі Блейда (Blade), а Люк Кейдж потрапив на екрани за допомогою Netflix, де у виконанні Майка Колтера, окрім власного серіалу (Luke Cage), також гостював у “Джесиці Джонс” (Jessica Jones), “Захисниках” (Defenders) і “Залізному кулаці” (Iron Fist). Згадуваний Тарантіно Шанг-Чі також отримає власний фільм у рамках Четвертої фази MCU.

Читайте також

Як Канг Завойовник потрапить до Четвертої Фази? (Теорії КВМ)

Канг Завойовник

Другий сезон “Відьмака” знову знімають. Чекаємо поки знову не призупинять?

Теорія: «Анігіляція» буде наступним великим кросовером у Кіновсесвіті Марвел

Marvel Annihilation

MANGUA X: Бетмен та Марвел в аніме або Надприродні Черепашки-Ніндзя Трансформери

Культовий «Констянтин: Володар темряви» отримає продовження

Constantine

“Принц з Беверлі-Гіллз” повертається!

Губка Боб – перший мультфільм українською на Netflix (xutukai)

The Umbrella Academy отримає третій сезон