Кидатися гранатами у Apex Legends тепер буде не так легко

Починаючи від сьогодні і до 17 березня у Apex Legends стартує новий захід — System Override Collection. Крім нових косметичних предметів та модів, у грі зайнялися балансом інвентарю та додали новий тип броні. 

У новому заході з’явиться новий мод — Deja Loot. Його суть полягатиме у тому, що кожної гри один і той самий лут буде розташований у тих самих локаціях. Якщо ви знайшли місце з улюбленою зброєю, у наступній грі вона буде там само. Мінятиметься лише траєкторія польоту корабля, та й то лише раз на день. Перший тиждень Deja Loot проходитиме на карті World’s Edge, а другий – на карті Kings Canyon, яку знову повертають у гру

Ще однією новинкою System Override Collection стане новий тип броні – Evo Shield. Коли ви тільки-но підберете цю броню, вона буде слабшою, ніж стандартна (сіра), однак завдаючи шкоди ворогам, ви поліпшуватимете Evo Shield, а її фінальна форма матиме червоний колір та обійде навіть фіолетову, яка наразі є найкращою у грі. Прогрес зберігатиметься навіть по смерті попереднього носія.

Evo Shield буде есклюзивом для Deja Loot, однак по завершенню події System Override Collection розробники збиратимуть відгуки, аналізуючи які вирішать, чи додавати броню на постійній основі чи ні. 

Також у новому оновленні покращили героя Bloodhound, збільшивши радіус та час дії його здібності Eye of the Allfather — тепер він скануватиме втричі далі, а діятиме здібність не 2, а 3 секунди. Однак й активація тепер займатиме не 0,4, а 0,8 секунди.

Переробили й рюкзак: відтепер у ньому буде на 2 слоти більше, однак запаси однотипних предметів зменшаться. Головною причиною цього стали гранати, на які багато гравців скаржилися. Їх стало дуже важко уникати під кінець гри, коли коло ставало дуже малим. Відтепер замість 2 гранат у одному слоті можна буде зберігати лише 1. Стаки важких, легких та енергетичних боєприпасів зменшили до 60 (було 80). Батареї та аптечки теж зберігатимуться в менших кількостях: великих стане по 2 (було 3) на слот, а малих по 4 (було 6).

В ідеалі ви не сильно відчуєте усі зміни інвентарю, крім гранат, оскільки з усіма правками балансу ми слідкуватимемо і за відгуками спільноти.

розповіли розробники

Детальніше з нововвденнями патчу можна ознайомитися у пості на Reddit, а про подію System Override Collection та нові косметичні предмети можна почитати на офіційному сайті EA.

Читайте також

У Apex Legends можна буде бігати по стінах! Зовсім як у Titanfа… А, точно

Ремастер Need for Speed Hot Pursuit вийде за місяць (а на Switch трохи пізніше)

Традицію порушено: FIFA 21 не матиме демоверсії

FIFA 2021

Ремастер Mass Effect “помітили” у португальській крамниці

Mass Effect

Підписка EA Play стане доступною в Steam 31 серпня

Ремастер Mass Effect анонсують у жовтні

Mass Effect

У Steam з’явилася сторінка підписки EA Access

Консолі та ПК — не друзі. Автори Apex Legends розповіли про кросплей у грі

Apex Legends

Популярне