Китай регулюватиме отримувані стрімерами донати

Посилаючись на власні джерела, Wall Street Journal стверджує, що з кінця минулого року Китай консультується з представниками локальної медіа-індустрії щодо можливого введення регуляцій по відношенню до донатів стрімерам.

Стрімінгова індустрія в Китаї величезна. Усе дійство відбувається на локальних платформах, аудиторія яких поза 700 млн користувачів щорічно. Цей контент дещо різниться від представленого у нас, бо переважно китайські стрімери показують різні продукти і розказують про досвід користування ними. З боку чимось нагадує «магазин на дивані». Втім, і більш звичного нам контенту вистачає. Коштом великої аудиторії, за найбільшим медіа-персонами сегменту стоять цілі колективи, які допомагають їм генерувати десятки тисяч доларів виручки щодня. Значна частина коштів надходить не від рекламних контрактів, а з донатів, які надсилають глядачі.

За даними WSJ, китайська влада хоче обмежити максимальну отримувану стрімером суму з донатів за день числом 10000 юанів (це приблизно 1570 доларів).

Саме керівництво Китаю подає ці міри як продовження їхньої політики з захисту молодого населення від марної трати своїх часу та коштів. Але в той же час це схоже на спробу врегулювати і придушити заздалегідь потенційну нову багату групу населення.

Читайте також

Blizzard повністю йде з Китаю

Diablo Immortal може не вийти в Китаї через жарт про «ведмедя»

Diablo Immortal

Нова приставка від Xbox має вийти в межах року

Xbox

Китайські користувачі закидають Steam сторінку This War of Mine негативними відгуками

konchene

“Друзів” залишили без сексу: легендарний серіал потрапив під китайську цензуру

Friends

Steam заборонили у Китаї

steam china

Death Stranding 2, Китай проти школоти, цензура в Overwatch… — #PlayNews

Saints Row (2022)

Tencent слідкуватиме за китайськими ґеймерами через камеру

Pubg mobile

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: