Китай регулюватиме отримувані стрімерами донати

Посилаючись на власні джерела, Wall Street Journal стверджує, що з кінця минулого року Китай консультується з представниками локальної медіа-індустрії щодо можливого введення регуляцій по відношенню до донатів стрімерам.

Стрімінгова індустрія в Китаї величезна. Усе дійство відбувається на локальних платформах, аудиторія яких поза 700 млн користувачів щорічно. Цей контент дещо різниться від представленого у нас, бо переважно китайські стрімери показують різні продукти і розказують про досвід користування ними. З боку чимось нагадує «магазин на дивані». Втім, і більш звичного нам контенту вистачає. Коштом великої аудиторії, за найбільшим медіа-персонами сегменту стоять цілі колективи, які допомагають їм генерувати десятки тисяч доларів виручки щодня. Значна частина коштів надходить не від рекламних контрактів, а з донатів, які надсилають глядачі.

За даними WSJ, китайська влада хоче обмежити максимальну отримувану стрімером суму з донатів за день числом 10000 юанів (це приблизно 1570 доларів).

Саме керівництво Китаю подає ці міри як продовження їхньої політики з захисту молодого населення від марної трати своїх часу та коштів. Але в той же час це схоже на спробу врегулювати і придушити заздалегідь потенційну нову багату групу населення.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Amazon звільняє 35% працівників Twitch

p.ua.twitch

Netflix обговорює додавання мікротранзакцій та реклами в ігри на своїй платформі

Netflix games

Гільдія акторів завершила страйк

Гільдія акторів страйк

Українська Esports Charts анонсувала cтатистичний сервіс DoHuya

dohuya

Warner Bros. прокоментувала заборону «Барбі» у В’єтнамі

Барбі 2023 фільм

«Погрози» призвели до закриття Warcraft у Китаї

World of Warcraft wrath of the lich king

Blizzard повністю йде з Китаю

Diablo Immortal може не вийти в Китаї через жарт про «ведмедя»

Diablo Immortal

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: