Китайська версія Steam занепокоїла інді-розробників

Ні для кого не секрет, що найбільше китайське занодавство не люблять самі ж ґеймери Піднебесся. Steam не має у країні всіх дозволів, і не зовсім легально доступний, хоча блокування так і не відбулося. Щоби не мати проблем із законом і продовжувати продавати ігри на китайському ринку, Valve випустить окрему версію своєї крамниці. Щоправда, розробники не дуже цим тішаться.

Журналіст видання PC Gamer взяв кілька інтерв’ю в анонімних виробників ігор. Не дивлячись на вигідні бонуси від Steam China у вигляді локалізації ігор китайською та місцевих серверів, іграм буде важко дістатися магазину, оскільки треба отримати дозвіл від влади. Тому на старті китайського Steam у ньому буде менше 50 проєктів.

Особливо обурені інді-розробники. Вони не знають яким чином у них працюватиме міжнародна версія Steam, а чіткої відповіді від Valve та їх китайських партнерів вони отримати не можуть, лише дуже загальні слова без усілякої конкретики.

Схоже, що ґеймерам у КНР так і не пощастить придбати багато чудових проєктів, а незалежні розробники не отримають у повному обсязі свої заслужені гроші. Сподіваємося, все буде добре.

Читайте також

Sonic the Hedgehog 2 віддають безкоштовно у Steam

The Outer Worlds вийде у Steam наприкінці жовтня

The Outer Worlds

У Steam пройде фестиваль цифрових настільних ігор

Call of Cthulhu (2018)

До кінця 2020 року Steam влаштує три розпродажі. Стали відомі їх дати

У Steam розпочався фестиваль найкращих ігор Indie Cup

Halo 3: ODST вийде в Steam наступного тижня

Що варто придбати на розпродажі з нагоди DC FanDome у Steam?

Batman

Підписка EA Play стане доступною в Steam 31 серпня

Популярне