Китайська версія Steam занепокоїла інді-розробників

Ні для кого не секрет, що найбільше китайське занодавство не люблять самі ж ґеймери Піднебесся. Steam не має у країні всіх дозволів, і не зовсім легально доступний, хоча блокування так і не відбулося. Щоби не мати проблем із законом і продовжувати продавати ігри на китайському ринку, Valve випустить окрему версію своєї крамниці. Щоправда, розробники не дуже цим тішаться.

Журналіст видання PC Gamer взяв кілька інтерв’ю в анонімних виробників ігор. Не дивлячись на вигідні бонуси від Steam China у вигляді локалізації ігор китайською та місцевих серверів, іграм буде важко дістатися магазину, оскільки треба отримати дозвіл від влади. Тому на старті китайського Steam у ньому буде менше 50 проєктів.

Особливо обурені інді-розробники. Вони не знають яким чином у них працюватиме міжнародна версія Steam, а чіткої відповіді від Valve та їх китайських партнерів вони отримати не можуть, лише дуже загальні слова без усілякої конкретики.

Схоже, що ґеймерам у КНР так і не пощастить придбати багато чудових проєктів, а незалежні розробники не отримають у повному обсязі свої заслужені гроші. Сподіваємося, все буде добре.

Читайте також

Ще п’ять ігор у Steam дарують назавжди!

Fallout 76 також постраждав через коронавірус

Fallout 76

Cities: Skylines та Insurgency: Sandstorm стали тимчасово безкоштовними

insurgency sandstorm

Mortal Kombat Komplete Edition зняли з продажу в Steam

Mortal Kombat Komplete Edition

У Steam та інших крамницях безкоштовно роздають ігри

steam

У Steam додали інтерактивного (хоч і не дуже нового) радника

Doom Eternal у Steam подешевшав у понад 2 рази

Сьогодні у Steam розпочнеться “Фестиваль ігор”

Steam

Популярне