Китайська версія Steam занепокоїла інді-розробників

Ні для кого не секрет, що найбільше китайське занодавство не люблять самі ж ґеймери Піднебесся. Steam не має у країні всіх дозволів, і не зовсім легально доступний, хоча блокування так і не відбулося. Щоби не мати проблем із законом і продовжувати продавати ігри на китайському ринку, Valve випустить окрему версію своєї крамниці. Щоправда, розробники не дуже цим тішаться.

Журналіст видання PC Gamer взяв кілька інтерв’ю в анонімних виробників ігор. Не дивлячись на вигідні бонуси від Steam China у вигляді локалізації ігор китайською та місцевих серверів, іграм буде важко дістатися магазину, оскільки треба отримати дозвіл від влади. Тому на старті китайського Steam у ньому буде менше 50 проєктів.

Особливо обурені інді-розробники. Вони не знають яким чином у них працюватиме міжнародна версія Steam, а чіткої відповіді від Valve та їх китайських партнерів вони отримати не можуть, лише дуже загальні слова без усілякої конкретики.

Схоже, що ґеймерам у КНР так і не пощастить придбати багато чудових проєктів, а незалежні розробники не отримають у повному обсязі свої заслужені гроші. Сподіваємося, все буде добре.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder

Sky: Children of the Light від розробників Journey вийшла на ПК

Sky: Children of the Light

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

The Rogue Prince of Persia

Noita отримала перше за три роки оновлення і одразу з горою нового контенту!

noita

Творці Dead Cells мітять у створення ідеального роуґлайка з новим проєктом Windblown

windlown