Китайські користувачі занижують рейтинг Life is Strange: True Colors

Не дивлячись на те, що Life is Strange: True Colors була неймовірно добре сприйнята ігровою спільнотою, все ж знайшлись і незадоволені. Китайські гравці активно залишають негативні відгуки до останньої гри Deck Nine у Steam.

Причиною такого бомбардування є Тибецький прапор, який видніється на ігровому магазині Treasures of Tibet. Більшість негативних коментарів, написаних китайською, стверджують, що наявність у грі елементів, які символізують незалежність Тибету, є образливою для Китаю. Також стверджують, що ці елементи передбачають розкол Китаю.

Тайвань, Гонконг, Макао та Тибет ще з древніх часів були китайськими територіями. Що б там не говорили, зрештою вони повернуться. Я пропоную NEET (молоді люди, которі не навчаються та не працюють) читати більше книг, перестати бути дурними, та знайти роботу. Тайвань, Гонконг, Макао та Тибет назавжди залишаться частиною Китаю.

написав один з користувачів.

Далеко не всі користувачі напряму пишуть про Тибет, однак майже всі негативні коментарі, які з’явились у грі, написані китайською мовою. Це вже не вперше, коли китайські користувачі бомблять негативними відкликами ігри. До цього Devotion, горрор, розроблений тайванською студією, був прибраний з продажу у Steam через те, що у грі була згадка мему, адресованого президенту Китаю Сі Цзіньпіню.

Читайте також

Новий розпродаж у Steam почнеться за 3 тижні

Steam sale

Death Stranding: Director’s Cut вийде в Steam та EGS навесні

Death Stranding: Director's Cut

Оголошено переможців Steam Awards 2021

The Steam Awards

Steam встановив новий рекорд онлайну. Це якесь божевілля!

Steam заборонили у Китаї

steam china

Deathloop, Sekiro, FIFA 22 зі знижками до -87%! У Steam розпочався новорічний розпродаж!

Зимовий розпродаж Steam

Сюжетна частина Halo Infinite очолила тижневий чарт Steam

Halo Infinite

У Steam зараз безкоштовно віддають Call of Juarez: Gunslinger

call of juarez gunslinger

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: