Китайські користувачі занижують рейтинг Life is Strange: True Colors

Не дивлячись на те, що Life is Strange: True Colors була неймовірно добре сприйнята ігровою спільнотою, все ж знайшлись і незадоволені. Китайські гравці активно залишають негативні відгуки до останньої гри Deck Nine у Steam.

Причиною такого бомбардування є Тибецький прапор, який видніється на ігровому магазині Treasures of Tibet. Більшість негативних коментарів, написаних китайською, стверджують, що наявність у грі елементів, які символізують незалежність Тибету, є образливою для Китаю. Також стверджують, що ці елементи передбачають розкол Китаю.

Тайвань, Гонконг, Макао та Тибет ще з древніх часів були китайськими територіями. Що б там не говорили, зрештою вони повернуться. Я пропоную NEET (молоді люди, которі не навчаються та не працюють) читати більше книг, перестати бути дурними, та знайти роботу. Тайвань, Гонконг, Макао та Тибет назавжди залишаться частиною Китаю.

написав один з користувачів.

Далеко не всі користувачі напряму пишуть про Тибет, однак майже всі негативні коментарі, які з’явились у грі, написані китайською мовою. Це вже не вперше, коли китайські користувачі бомблять негативними відкликами ігри. До цього Devotion, горрор, розроблений тайванською студією, був прибраний з продажу у Steam через те, що у грі була згадка мему, адресованого президенту Китаю Сі Цзіньпіню.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

DDrace Network

Божевільна What the Car? від творця What the Golf? вийде цьогоріч у Steam

What the Car?

«Може існувати вічно» — Керівник розробки Rainbow Six Siege не бачить сенсу в створенні нової частини гри

rainbow six siege

Сервери Helldivers 2 тепер витримують 700 000 гравців, але студія Arrowhead не спішить радіти

helldivers 2

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

grounded

Понад 500 ігор Steam заробили більше 3 млн дол. у 2023 році

p.ua.ai steam

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

Карткова гра Balatro отримала найкращі оцінки серед релізів 2024 року

Balatro

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: