Китайські користувачі занижують рейтинг Life is Strange: True Colors

Не дивлячись на те, що Life is Strange: True Colors була неймовірно добре сприйнята ігровою спільнотою, все ж знайшлись і незадоволені. Китайські гравці активно залишають негативні відгуки до останньої гри Deck Nine у Steam.

Причиною такого бомбардування є Тибецький прапор, який видніється на ігровому магазині Treasures of Tibet. Більшість негативних коментарів, написаних китайською, стверджують, що наявність у грі елементів, які символізують незалежність Тибету, є образливою для Китаю. Також стверджують, що ці елементи передбачають розкол Китаю.

Тайвань, Гонконг, Макао та Тибет ще з древніх часів були китайськими територіями. Що б там не говорили, зрештою вони повернуться. Я пропоную NEET (молоді люди, которі не навчаються та не працюють) читати більше книг, перестати бути дурними, та знайти роботу. Тайвань, Гонконг, Макао та Тибет назавжди залишаться частиною Китаю.

написав один з користувачів.

Далеко не всі користувачі напряму пишуть про Тибет, однак майже всі негативні коментарі, які з’явились у грі, написані китайською мовою. Це вже не вперше, коли китайські користувачі бомблять негативними відкликами ігри. До цього Devotion, горрор, розроблений тайванською студією, був прибраний з продажу у Steam через те, що у грі була згадка мему, адресованого президенту Китаю Сі Цзіньпіню.

Читайте також

Devil May Cry V, Back 4 Blood та інші: Січневе поповнення бібліотеки PlayStation Plus Extra

Devil May Cry 5

GOG більше не дозволить «клонувати» ігри зі Steam

GOG

Steam-версія Scott Pilgrim vs. The World — суцільна катастрофа

Scott Pilgrim vs. The World

Клон Among Us обійшов оригінал за кількістю гравців

goose goose duck

Steam анонсував нову подію — «Фестиваль таємниць»

Sherlock Holmes. Chapter 1

У Steam з’явилися підсумки року

Steam Replay

Триває зимовий розпродаж у Steam. Гра року усього за 559 гривень

Elden Ring

Sifu з’явиться на Xbox та у Steam у березні наступного року з новим режимом

sifu

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: