Ласкаво просимо у 2077 рік — трейлер Cyberpunk: Edgerunners

На виставці Geeked Week показали перший трейлер, уривок та постер майбутнього аніме по всесвіті гри Cyberpunk 2077 — Cyberpunk: Edgerunners.

Трейлер нафарширований вибухами, бійками ранерів з бандами, кривавими сценами та застосуванням кіберімплантів, а уривок з четвертої серії майже слово в слово повторює сцену з гри, де Ві мав/мала справу з бандою Вихор (Maelstrom).

Аніме складатиметься з 10 серій. З опису Netflix, серіал розповість самостійну історію, не пов’язану з сюжетом гри, про звичайного вуличного хлопця. Він намагатиметься вижити у Найт Сіті — місті майбутнього, де кожному жителю затьмарили очі технології та модифікації тіла. Герою є що втрачати, тож заради виживання він стане ранером — найманцем поза законом, також відомим як кіберпанк.

Виробництвом займається студія Trigger, візуальний стиль якої славиться динамічністю картинки, насиченістю та різномаїттям кислотних кольорів. Це дуже імпонує сетингу, який показаний у грі і бережно перенесений у мультиплікаційний формат. Режисер — Хіроюкі Імаїші (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare), а дизайном персонажів займається Йо Йошінарі (Little Witch Academia, BNA: Brand New Animal).

Ще на офіційному каналі гри вийшло відео, де детально демонструється процес створення Cyberpunk: Edgerunners. У ньому розробники гри пишаються тим, як японці клопітко відтворили світ гри в аніме, а також знайомлять з головними героями — Девідом та Люсі. Девід — звичайний хлопчина, який піклується про свою маму та хоче прийняття від оточуючих, проте Найт Сіті вставляє йому палки в колеса. Люсі — ранер-інтроверт, яка не любить багато базікати, особливо про себе. На своєму прикладі вони продемонструють, як важливо знаходити близьких по духу тобі людей, тих, заради яких ти готовий жертвувати своїм життям.

Хоча гра вийшла неоднозначною, але аніме за мотивами обіцяє бути, як мінімум, захоплюючим. Прем’єра відбудеться у вересні 2022 на Netflix.

Читайте також

ПІДСУМКИ: Топ аніме весни 2022 (MangUA)

Денс1

Трилогію мультфільмів «Берсерк: Золотий вік» транслюватимуть у вигляді серіалу

Берсерк

Аватар Аанґ повертається або які українські комікси видаватимуть в Японії | НОВИНЯШКИ #10 (MangUA)

Ав1

MANGUA #40: Чому ми не любимо піратів або як українські корсари допомагають боротись з рускім міром (MangUA)

Пірати

Майбутнє вже за рогом — Cyberpunk: Edgerunners [трейлер]

cyberpunk: edgerunners

Передзамовлення манґи від Molfar Comics або українське аніме уже тут | НОВИНЯШКИ #9 (MangUA)

1a3

Багато нової манґи від Nasha Idea або чому Христина Соловій не няшка | НОВИНЯШКИ #8 (MangUA)

Аск

Стрім Stray із котом на руках

Stray

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: