League of Legends обганяє Steam за кількістю активних користувачів

Riot Games у соціальних мережах поділилися своїм досягненням. Ігри у всесвіті Runeterra у жовтні зіграли понад 180 мільйонів гравців. А це, на хвилиночку, більше ніж у Steam, у якого приблизно 120 мільйонів активних користувачів.

Однак, 180 мільйонів гравців це аудиторія не лише League of Legends. Ця кількість гравців розподіляється по різноманітним проектам, пов’язаних світом Рунетерра. Тобто, тут не враховується Valorant, який, до речі, що місяця грає по 14 мільйонів людей.

З тих же проектів, які порахували, це League of Legends, мобільна League of Legends: Wild Rift, колекційна карткова гра Legends of Runeterra, Teamfight Tactics та китайська Fight for the Golden Spatula.

Тут також варто розуміти, що гравець, котрий зайде у League of Legends, а потім — у Wild Rift, буде зарахований двічі, тому це все ж не унікальних 180 мільйонів. Але, навіть не дивлячись на це, цифри все одне вражають. А тепер, з серіалом Arcane, прем’єра якого відбудеться вже незабаром, та фіналом Worlds 2021, що пройде 6 листопада, ця цифра буде лише зростати.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Скарнер Огляд Чемпіона | Огляд Вмінь | League of Legends

СКАРНЕР Огляд Вмінь 1

Supermassive Games планує звільнити 90 працівників

supermassivegames

Лиш за цей місяць ігрова індустрія звільнила 6 000 працівників

звільнений

Творці League of Legends звільняють 11% співробітників та закривають підрозділ Riot Forge

Riot Forge

1600 жінок отримали від Riot Games 80 млн $ компенсації за сексизм і дискримінацію в студії

сексизм

Смолдер Огляд Чемпіона | Огляд Вмінь | League of Legends

СМОЛДЕР Огляд Вмінь

Сезон 2024 | Три Барона | Нова Карта | Видалення Предметів | League of Legends

14 сезон КККлол копія

Популярне