Left Alive — нова гра у всесвіті Front Mission

Учора на Tokyo Game Show 2017 під час закритої прес конференції Sony представники Square Enix здивували журналістів анонсом стрілянки з елементами виживастика Left Alive. От тільки на додаткову інформацію поскупились, обмежившись лише тизером та коротким описом.

Поки що відомо тільки те, що події гри розгортатимуться між Front Mission 5 та Front Mission Evolved. Тутешня історія хоч і буде здебільшого лінійною, але дозволить вам у певних ключових ситуаціях вплинути на долю трьох головних героїв. Втім, поки невідомо, як саме розробники це реалізують.

Як вже було сказано, Left Alive — це суміш виживастика і шутера, однак автори наголосили, що зосередять увагу на елементах виживання, а перестрілки на велетенських бойових роботах (та поза ними) — річ другорядна, та ще й швидко закінчуватиметься, якщо гравець не приділятиме достатньо уваги своєму сталевому гіганту.

Навідається ця гра в Steam та на PlayStation 4 наступного року. Точної дати поки не називають, посилаючись на те, що гра готова тільки на 50%. Нам же залишається тільки чекати схрестивши пальці: хоч команда навколо гри зібралась добротна (один тільки Йоджі Шинкава, дизайнер персонажів Metal Gear, чого вартий), але слава за серією закріпилась не найкраща після виходу останньої гри.

Читайте також

Порадник ґеймера: Березень 2019

Devil May Cry 5

Artifact стала безкоштовною, але якою ціною…

Грати у Marvel’s Avengers стане ще складніше

Зіграйте у DiRT 5 безкоштовно і купіть інші частини зі знижкою

DIRT 5

А от і перелік ігор Humble Choice на березень

З’явилася дата релізу та ґеймплей Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Sniper Ghost Warrior Contracts 2

У Resident Evil Village буде трасування променів від AMD

Resident Evil Village

Xbox Game Pass поповнять низкою спортивних симуляторів

madden nfl 21

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: