Left Alive — нова гра у всесвіті Front Mission

Учора на Tokyo Game Show 2017 під час закритої прес конференції Sony представники Square Enix здивували журналістів анонсом стрілянки з елементами виживастика Left Alive. От тільки на додаткову інформацію поскупились, обмежившись лише тизером та коротким описом.

Поки що відомо тільки те, що події гри розгортатимуться між Front Mission 5 та Front Mission Evolved. Тутешня історія хоч і буде здебільшого лінійною, але дозволить вам у певних ключових ситуаціях вплинути на долю трьох головних героїв. Втім, поки невідомо, як саме розробники це реалізують.

Як вже було сказано, Left Alive — це суміш виживастика і шутера, однак автори наголосили, що зосередять увагу на елементах виживання, а перестрілки на велетенських бойових роботах (та поза ними) — річ другорядна, та ще й швидко закінчуватиметься, якщо гравець не приділятиме достатньо уваги своєму сталевому гіганту.

Навідається ця гра в Steam та на PlayStation 4 наступного року. Точної дати поки не називають, посилаючись на те, що гра готова тільки на 50%. Нам же залишається тільки чекати схрестивши пальці: хоч команда навколо гри зібралась добротна (один тільки Йоджі Шинкава, дизайнер персонажів Metal Gear, чого вартий), але слава за серією закріпилась не найкраща після виходу останньої гри.

Читайте також

Події наступного доповнення TESO розгортатимуться у регіоні Summerset

The Elder Scrolls Online

У файлах Rainbow Six: Siege знайшли зображення майбутніх італійських оперативників

Розробка Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered — підтверджена, але без мультиплеєра

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

THQ Nordic планує повернути до життя давні ігри за ліцензією Nickelodeon

Nickelodeon

Розробники Below 5 років збиралися з силами і планують випустити її цього року

Below

Total War Saga: Thrones of Britannia затримається на два тижні

Total War Saga: Thrones of Britannia

Повернувшись після 10 років мовчанки, творець SimCity анонсував мобільну забавку

Proxi

Nintendo анонсувала низку нових та не дуже ігор для Nintendo Switch

Популярне