Legends of Runeterra влітку отримає нові режими (і не тільки)

Legends of Runeterra продовжує рости, як на дріжджах, і до кінця року розробники вже ретельно спланували, чим вони будуть тішити старих і нових гравців. Щоправда, поки вони показали спільноті план розвитку гри лише на літо.

Перше велике оновлення Legends of Runeterra виходить 26 червня і має назву Gauntlets. Ним до гри додадуть змагальні режими з особливими правилами, та ще й обмежені у часі. Основна ціль перемогти у 7 матчах. За це гравці отримуватимуть ексклюзивні нагороди. Перший режим передбачає стандартні принципи побудови колоди, оскільки розробники лише випробовуватимуть його. Наступні ж матимуть нові правила. Скажімо, вам необхідно буде скласти колоду з карт лише одного типу.

8 липня світ побачить наступне оновлення Labs. У ньому нас чекатимуть експериментальні режими та більше фану. Розробники не розкрили деталей, проте гарантували, що “в оновленні буде дикий ґеймплей і трохи божевільної науки”.

А також, починаючи з липня, у Legends of Runeterra відбуватимуться щомісячні заходи, під час яких гравці зароблятимуть винагороди (внутрішньоігрову косметику). І як це вже заведено в інших ігросервісах, кожен захід матиме свою тематику, ексклюзивну атрибутику та навіть низку квестів. Додатково можна буде придбати бойову перепустку, щоб отримати ще більше приємнощів. 

Також, починаючи із серпня, кожні два місяці зявлятимуться нові набори карток, а кожних пів року нові регіони.

Автор: Олексій Туча

Читайте також

У Valorant виправили проблему з одноманітністю мап

Riot випустить настільну гру за мотивами League of Legends

У Valorant нарешті з’явився режим Deathmatch

Новим агентом Valorant стане німецька винахідниця Killjoy

Killjoy

Йон стане новим чемпіоном League of Legends

До League of Legends додали нового персонажа — дівчину-лань Ліллію

Lillia

Riot Games анонсує серію офіційних турнірів по Valorant

Мультсеріал за мотивами League of Legends перенесли на рік

Arcane

Популярне