Legends of Runeterra влітку отримає нові режими (і не тільки)

Legends of Runeterra продовжує рости, як на дріжджах, і до кінця року розробники вже ретельно спланували, чим вони будуть тішити старих і нових гравців. Щоправда, поки вони показали спільноті план розвитку гри лише на літо.

Перше велике оновлення Legends of Runeterra виходить 26 червня і має назву Gauntlets. Ним до гри додадуть змагальні режими з особливими правилами, та ще й обмежені у часі. Основна ціль перемогти у 7 матчах. За це гравці отримуватимуть ексклюзивні нагороди. Перший режим передбачає стандартні принципи побудови колоди, оскільки розробники лише випробовуватимуть його. Наступні ж матимуть нові правила. Скажімо, вам необхідно буде скласти колоду з карт лише одного типу.

8 липня світ побачить наступне оновлення Labs. У ньому нас чекатимуть експериментальні режими та більше фану. Розробники не розкрили деталей, проте гарантували, що “в оновленні буде дикий ґеймплей і трохи божевільної науки”.

А також, починаючи з липня, у Legends of Runeterra відбуватимуться щомісячні заходи, під час яких гравці зароблятимуть винагороди (внутрішньоігрову косметику). І як це вже заведено в інших ігросервісах, кожен захід матиме свою тематику, ексклюзивну атрибутику та навіть низку квестів. Додатково можна буде придбати бойову перепустку, щоб отримати ще більше приємнощів. 

Також, починаючи із серпня, кожні два місяці зявлятимуться нові набори карток, а кожних пів року нові регіони.

Автор: Олексій Туча

Читайте також

У Valorant змінять систему покарань

Valorant

У Valorant з’явиться герой-ілюзіоніст

Valorant

У мобільній League of Legends почалася перша новорічна подія

League of Legends

Apple назвала найкращі ігри року на iOS

DAMWON стали чемпіонами Worlds 2020

Анонсовано тактичну RPG у всесвіті League of Legends

У League of Legends дебютувала співачка Серафіна

League of Legends

З’явився новий ґеймплейний трейлер мобільної League of Legends

League of Legends: Wild Rift

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: