Legends of Runeterra влітку отримає нові режими (і не тільки)

Legends of Runeterra продовжує рости, як на дріжджах, і до кінця року розробники вже ретельно спланували, чим вони будуть тішити старих і нових гравців. Щоправда, поки вони показали спільноті план розвитку гри лише на літо.

Перше велике оновлення Legends of Runeterra виходить 26 червня і має назву Gauntlets. Ним до гри додадуть змагальні режими з особливими правилами, та ще й обмежені у часі. Основна ціль перемогти у 7 матчах. За це гравці отримуватимуть ексклюзивні нагороди. Перший режим передбачає стандартні принципи побудови колоди, оскільки розробники лише випробовуватимуть його. Наступні ж матимуть нові правила. Скажімо, вам необхідно буде скласти колоду з карт лише одного типу.

8 липня світ побачить наступне оновлення Labs. У ньому нас чекатимуть експериментальні режими та більше фану. Розробники не розкрили деталей, проте гарантували, що “в оновленні буде дикий ґеймплей і трохи божевільної науки”.

А також, починаючи з липня, у Legends of Runeterra відбуватимуться щомісячні заходи, під час яких гравці зароблятимуть винагороди (внутрішньоігрову косметику). І як це вже заведено в інших ігросервісах, кожен захід матиме свою тематику, ексклюзивну атрибутику та навіть низку квестів. Додатково можна буде придбати бойову перепустку, щоб отримати ще більше приємнощів. 

Також, починаючи із серпня, кожні два місяці зявлятимуться нові набори карток, а кожних пів року нові регіони.

Автор: Олексій Туча

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Квиток у хобі! Огляд настілки «Монстри проти Героїв»

Монстри проти Героїв

#GramyRazem – навчальна ініціатива для дітей від Riot Games та DevilsOne

граймо разом

Вперед за скарбами дракона — відкрито передзамовлення на настільну гру «Кланк! Катакомби»

кланк катакомби

Продюсер Valorant перейшов у Bungie

bungie

Worlds 2022 | Топ-10 Моментів | SKT T1 VS DRX | League of Legends

worlds2022

Схоже, Valorant скоро завітає на консолі

Valorant

Ubisoft та Riot Games спільно боротимуться проти токсичності у онлайні

League of Legends

Турніри з VALORANT матимуть офіційну українськомовну трансляцію

Valorant

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: