marketing 01

Легкий старт в маркетингу: 3 професії, з яких можна починати свій шлях в новій сфері

Автор: PlayUA @playua

Торгівля завжди була однією з найпопулярніших сфер діяльності та залишається на лідерських позиціях і сьогодні. Проте умови роботи у ній змінилися під впливом розвитку цифрових технологій та інтернету. Вимоги до спеціалістів з просування товарів тепер включають ще й технічну складову для ефективного оперування діджитал-можливостями та інструментами. Навчитися ними користуватися можна на курсах від академії інтернет-маркетингу Webpromoexperts за посиланням: https://webpromoexperts.net/ua/courses/. А визначити, на чому саме зосередити увагу, допоможе короткий огляд перспективних професій в сучасному цифровому маркетингу.

Копірайтер: вузький спеціаліст з широким світоглядом

Всі тексти в мережі написані копірайтерами. Це автори, що на замовлення та за чітко визначеними вимогами пишуть інформаційні, описові, рекламні тексти для наповнення сайтів, окремих сторінок, каталогів та створення оголошень.

Розпочати кар’єру в маркетингу варто з цього напряму, щоб в деталях дослідити процес створення контенту:

  • визначення та використання ключових слів;
  • підбір стилістики текстів, що відповідає цільовій аудиторії;
  • генерацію ідей та корисного наповнення.

Копірайтинг навчає дисципліни, уважності, концентрації та системності мислення. Опанувавши дедлайни та великі обсяги монотонної роботи, буде легше призвичаїтися до суворих аспектів інших професій у діджитал-маркетингу.

SEO-спеціаліст: рентгенолог у сфері вебмаркетингу

Одна з найцікавіших професій з великим попитом, сутність якої полягає у налаштуванні сайту таким чином, щоб ним користувалося якомога більше потенційних клієнтів. Для цього потрібно опанувати інструменти зовнішньої, технічної (внутрішньої) та контентної оптимізації.

Фахівець з SEO відстежує зміни в алгоритмах пошукових систем та генерує план адаптації під них сайту, його наповнення. Оцінює якість текстів, візуального супроводу, зручність користування, переходів між сторінками сайту. Якісний SEO-аудит здатний перетворити дрібний та невідомий сайт на справжню зірку, що очолюватиме топ видачі Google.

Таргетолог: майстер комунікації та психології

Саме комунікабельність, емпатичність та кмітливість необхідні для успіху у сфері таргету. Інша назва професії — PPC-спеціаліст (Pay per click) відображає її сутність. Фахівець отримує зарплатню за те, щоб потенційні клієнти сайту здійснювали якомога більше активності на сайті: гортали сторінки, писали відгуки, ставили питання, підписувалися у соцмережах і звісно — замовляли пропонований товар чи послугу.

Це досягається шляхом створення правильного вектора реклами, комунікації зі своєю цільовою аудиторією. Таргетолог аналізує потреби споживача, вивчає його інтереси та звички, щоб надати влучні рекомендації щодо просування продукту. Завдяки уважному та виваженому підходу, споживач отримує саме таку інформацію, яку підсвідомо хоче бачити, починає довіряти компанії та охоче купує її продукт.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Повний бак, педаль в підлогу та помилка, що коштувала надто дорого. Огляд другого етапу Кубка світу SimGridxVCO

Автор: Андрій Присяжний

the simgrid x vco grand finals

Дослідження українського міту. Інтервʼю з розробниками гри «Домовик: Цвіт Життя»

Автор: Єрмаков Кірілл

Домовик: Цвіт Життя

Baldur’s Gate 3: ґайд на барда (Колегія знань)

Автор: Олег Куліков

bg3 bard party

Проблеми Counter-Strike 2, які тягнуть гру на дно

Автор: Андрій Присяжний

cs2

SteamWorld Build, Avatar: Frontiers of Pandora — Порадник Ґеймера: Грудень 2023

Автор: Володимир Бортюк

avatar frontiers of pandora

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Автор: Анна Колінчук

Rival Rides

За рецептом Рона Денніса. Четвертий етап чемпіонату КМАМК GT3 Endurance виявився не менш драматичним, ніж попередній

Автор: Андрій Присяжний

kmamk 2 етап

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

Автор: Володимир Бортюк

aspire7 kb3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: