Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy, jRPG у кращих традиціях старої школи, що створюється за кошт спільноти, отримала дату релізу: 24 січня 2018.

Як заявляють автори, під час створення Legrand Legacy, вони надихалися такими іграми як: Suikoden, Legend of Dragoon та Final Fantasy. Найпомітнішим елементом Legrand Legacy, який відразу зацікавив гравців, стала історія. Ще до моменту появи гри у Steam Greenlight та на Kickstarter (у листопаді) над сценарієм працювали вже два роки. Вражаючих результатів кампанія гри на Kickstarter — не принесла, проте їй вдалося зібрати суму необхідну для розробки. Демо-версія вже доступна для всіх бажаючих у сервісі GameJolt, тому не проґавте можливості познайомитись із грою, якщо вважаєте себе прихильником жанру.

Вихід Legrand Legacy запланований на PS4, Xbox One, Nintendo Switch та ПК. Проте вказана вище дата стосується тільки останньої платформи. Невелика команда розробників не має достатньо людських ресурсів для виходу одразу на всіх платформах, тому вихід на консолях відкладається на невизначений термін. Здається, щось зламалось у світобудові, якщо представник жанру jRPG завітає на консолі пізніше, ніж на ПК.

Читайте також

The Farm 51 запустила Kickstarter-кампанію Chernobylite

Український рюкзак Pix зібрав $150 000 на Kickstarter

PIX

Пізнати усі прекрасності Agony сповна зможуть тільки ПК-ґеймери

Agony

Achtung! Cthulhu Tactics — стратегія з нацистами-зомбі, що вийде цьогоріч

Achtung! Cthulhu Tactics

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Свіжий ґеймплей римейку System Shock

Гонковий екшн Vigor Roads виходить на Kickstarter

Ромеро та Кармак призупинили грошозбір на Kickstarter

Популярне