Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy, jRPG у кращих традиціях старої школи, що створюється за кошт спільноти, отримала дату релізу: 24 січня 2018.

Як заявляють автори, під час створення Legrand Legacy, вони надихалися такими іграми як: Suikoden, Legend of Dragoon та Final Fantasy. Найпомітнішим елементом Legrand Legacy, який відразу зацікавив гравців, стала історія. Ще до моменту появи гри у Steam Greenlight та на Kickstarter (у листопаді) над сценарієм працювали вже два роки. Вражаючих результатів кампанія гри на Kickstarter — не принесла, проте їй вдалося зібрати суму необхідну для розробки. Демо-версія вже доступна для всіх бажаючих у сервісі GameJolt, тому не проґавте можливості познайомитись із грою, якщо вважаєте себе прихильником жанру.

Вихід Legrand Legacy запланований на PS4, Xbox One, Nintendo Switch та ПК. Проте вказана вище дата стосується тільки останньої платформи. Невелика команда розробників не має достатньо людських ресурсів для виходу одразу на всіх платформах, тому вихід на консолях відкладається на невизначений термін. Здається, щось зламалось у світобудові, якщо представник жанру jRPG завітає на консолі пізніше, ніж на ПК.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Український ремастер Shapik: The Quest, що надихався Amanita Design, відкриває Kickstarter

Shapik: The Quest

Kickstarter вимагає прозорості від творців, що використовують ШІ

kickstarter header

Kickstarter підкорює настілка про милих та непосидючих собак

Bark Avenue

Фільми Джона Карпентера перетворили на настільні ігри

Halloween

Тактичний шутер про російсько-українську війну шукає підтримки на Kickstarter

Glory to Heroes

Sherlock Holmes: The Awakened зібрала на Kickstarter понад 250 000$

sherlock awakened

Kickstarter-кампанія Sherlock Holmes: The Awakened досягла успіху за 5 годин! [+трейлер]

sherlock team update video

Коли (і нащо) чекати сіквели: Гелловін убиває, Веном, Нестримні, Турбо Кід, Аудитор