Lenovo Legion C730 Cube — уже в Україні

Компанія Lenovo повідомляє про можливість замовлення на українському ринку персональних комп’ютерів у компактному форм-факторі «куб» Legion C730 Cube. Новинка від Lenovo оснащена найсучаснішими процесорами Intel 8-го покоління, відеокартою Nvidia та двоканальною системою охолодження — все це у футуристичному корпусі з різнобарвною світлодіодною ілюмінацією системи та прозорою верхньою панеллю. Цей інноваційний ПК орієнтований на ґеймерів, яким необхідний легкий та компактний продуктивний десктоп, щоб його перенесення не викликало жодних проблем.

Ефектна зовнішність та потужна начинка

Lenovo Legion C730 Cube створений вражати своїм вишуканим дизайном — від компактного корпусу до фронтальної решітки з білим підсвічуванням логотипу Y. Цей «куб» менший, ніж звичайні ПК у форм-факторі Tower («вежа»), тому його можна розмістити будь-де. А завдяки зручній вбудованій ручці «куб» дуже легко переносити: наприклад, взяти його до друзів, якщо планується ігрова вечірка. Повністю прозора верхня кришка відкриває вільний огляд внутрішнього простору, який підсвічується різнобарвним світлом. Цим можна керувати через додаток Lenovo Vantage.

Компактні габарити нових «кубів» Lenovo не вплинули на продуктивність і функціональність цих пристроїв. Адже інженери компанії розмістили компоненти високого класу новітнім чином: материнську плату в центрі ПК, а центральний і графічний процесори — з боків.

Готовий до роботи із віртуальною реальністю «куб» Legion C730 Cube отримав відеокарту Nvidia GeForce GTX 1060 і новітній процесор Intel Core i7 8-го покоління (у максимальній комплектації), а опціонально — пам’ять CORSAIR Vengeance LPX місткістю до 32 ГБ. Ця вдосконалена платформа забезпечує необхідний рівень потужності для максимальних налаштувань, швидкого запуску та захопливого ігрового процесу.

Технологія Dolby Atmos, інтегрована в Lenovo Legion C730 Cube, підтримує ефект «переміщення джерела звуку», що забезпечує ще захопливіші враження під час ігор.

Посилене охолодження компонентів

Lenovo Legion C730 Cube отримав двоканальну систему охолодження, що забезпечує оптимальний відвід тепла та стабільну температуру процесора навіть у моменти екстремальних навантажень. Індивідуальне охолодження центрального та графічного процесорів, через виділені теплові канали, дозволяє зменшити температуру системи та шум вентилятора.

Компактний Legion C730 Cube забезпечує не лише значну продуктивність, а й можливість для легкого оновлення за потребою. Для цього не знадобляться додаткові інструменти, адже Legion C730 Cube надає легкий доступ до компонентів лише одним натиском.

Машина для київського турніру League Legion

Нові ПК Lenovo Legion C730 Cube стануть справжнім знаряддям битви на турнірі для ґеймерів-любителів League Legion, який відбудеться 29 вересня в Києві на Арт-заводі Платформа. Також у цей день всі охочі зможуть ознайомитись із Legion C730 Cube та іншими ігровими новинками від Lenovo у тест-зоні на Платформі. Деталі турніру можете знайти за посиланням.

В Україні персональні комп’ютери Lenovo Legion C730 Cube будуть доступні за ціною від 34 777 гривень. Замовити комп’ютер можна уже зараз на сайті shop.lenovo.ua.

Читайте також

Враження від першого етапу CEE 2019

CEE 2019

Огляд ігрового ПК Lenovo Legion C730 Cube

Огляд Lenovo Legion C730 Cube

Огляд шолома віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд шолому віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд ноутбука Lenovo Yoga 920

Lenovo Yoga 920

Огляд планшета Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Враження від Lenovo League Legion

Lenovo запрошує ґеймерів-любителів на турнір League Legion

Lenovo League Legion

Lenovo представляє ноутбук ThinkPad X1 Extreme

Lenovo ThinkPad X1 Extreme

Популярне