Lenovo представляє нові мобільні робочі станції ThinkPad P1 та ThinkPad P72

Компанія Lenovo розширює портфоліо мобільних робочих станцій ThinkPad, представляючи найтонший та найлегший пристрій цієї групи — 15-дюймовий ThinkPad P1 та потужний 17-дюймовий ThinkPad P72, який не поступається за продуктивністю настільним комп’ютерам.

ThinkPad P1

Lenovo ThinkPad P1 — ультракомпактний ноутбук із діагоналлю екрана 15,6 дюйма, побудований на базі процесорів 8-го покоління Intel Xeon та Core (до Core i9) з тактовою частотою до 4,6 ГГц. За обробку графіки відповідають відеокарти NVIDIA Quadro P1000 та P2000, які здатні впоратися з професійними програмами для дизайну та конструювання. Доповнюють картину твердотільні накопичувачі NVMe місткістю до 4 ТБ та оперативна пам’ять DDR4 до 64 ГБ. Автономність пристрою підтримує батарея ємністю 80 Вт‧г.

При товщині лише 18,4 мм та вазі від 1,7 кг новий ThinkPad P1 став втіленням потужності, надійності та стилю. Преміальне оздоблення карбонового корпусу гармонійно доповнюється міцним шасі з магнієвого сплаву. Увага до деталей відображається навіть у новому блоці живлення, який став на 35% легшим, аніж у попередніх моделей, що є перевагою для користувачів, які часто подорожують.

У різних комплектаціях ThinkPad P1 пропонується дисплей із роздільною здатністю 4K UHD, здатний відображати 100% відтінків колірного простору Adobe, а також сенсорні дисплеї

ThinkPadP1

ThinkPad P1

ThinkPad P72

Ще одна новинка в сімействі робочих станцій ThinkPad — 17-дюймова модель ThinkPad P72, орієнтована на професіоналів із нафтогазової, автомобільної та фінансової галузей. ThinkPad P72 побудована на базі процесорів 8-го покоління Intel Xeon та Core та комплектується відеокартами NVIDIA Quadro до моделі P5200, створеної для вирішення найбільш ресурсномістких графічних завдань. До послуг користувачів — накопичувачі місткістю до 6 ТБ та до 128 ГБ оперативної пам’яті, які дозволяють обробляти великі масиви даних, є також підтримка Intel Optane. До лінійки увійшли моделі з UHD-дисплеєм, що відображає 1 мільярд кольорів при яскравості 400 ніт. Робоча станція отримала потужну батарею ємністю 99 Вт‧г.

ThinkPad P72

Читайте також

Огляд ігрового ПК Lenovo Legion C730 Cube

Огляд Lenovo Legion C730 Cube

Огляд шолома віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд шолому віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд ноутбука Lenovo Yoga 920

Lenovo Yoga 920

Огляд планшета Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Враження від Lenovo League Legion

Lenovo Legion C730 Cube — уже в Україні

Legion C730 Cube

Lenovo запрошує ґеймерів-любителів на турнір League Legion

Lenovo League Legion

Lenovo представляє ноутбук ThinkPad X1 Extreme

Lenovo ThinkPad X1 Extreme

Популярне