Lenovo представляє нові моделі ігрових ноутбуків: Legion Y730 та Y530

Через один рік із моменту запуску бренду ігрових комп’ютерів Legion компанія Lenovo представляє нове покоління пристроїв, до якого увійшли ноутбуки Legion Y730 і Y530, стаціонарні комп’ютери у форм-факторі tower T730 і T530, а також «куби» C730 і C530. Незалежно від формату, ці потужні ПК забезпечують повне занурення в ігровий процес у найсучасніших іграх, від насичених дією шутерів до епічних рольових ігор і стратегій. Усі нові моделі отримали вдосконалену систему охолодження, що запобігає перегріванню процесора при тривалій роботі при максимальних навантаженнях. Це дозволяє грати на максимальних налаштуваннях і йти до перемоги, не відволікаючись на параметри системи. Орієнтовані на палких прихильників комп’ютерних ігор, які цінують якісні характеристики нарівні зі стильним зовнішнім виглядом, новинки сімейства Lenovo Legion отримали абсолютно новий дизайн корпусів, який підкреслює високу продуктивність, не відволікаючи уваги зайвими деталями. Новий дизайн був створений на основі побажань тисяч користувачів і ставить на перше місце функціональність пристроїв.

Lenovo Legion T730

Lenovo Legion T730

Нові ноутбуки сімейства Lenovo Legion розроблені з урахуванням потреб професіоналів, які люблять комп’ютерні ігри і часто подорожують по роботі. Незважаючи на потужну ігрову «начинку», Legion Y730 і Y530 мають компактні тонкі корпуси і практичний дизайн без зайвих деталей. Вони не будуть викликати здивовані й засуджуючі погляди навіть на важливих ділових нарадах. Користувачі можуть без проблем використовувати один і той самий ноутбук для ділових презентацій та ігор після важкого робочого дня. Більш того, корпус із анодованого алюмінію Lenovo Legion Y730 і вишукана текстура у вигляді концентричних кіл на кришці чорного Lenovo Legion Y530, як і біле підсвічування клавіатури, підкреслюють діловий стиль користувача.

Нові ігрові ноутбуки сімейства Legion здатні впоратися з найбільш ресурсомісткими іграми. Перші поставки оснащуються відеокартами NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, згодом очікуються більш потужні відеоадаптери. Також пристрої оснащуються процесорами до шестиядерних Intel Core i7 8-го покоління і працюють під управлінням ОС Windows 10.

Legion Y530

Legion Y530

Портативні настільні ПК у компактному форм-факторі «куб» Lenovo Legion C730 і C530 орієнтовані на ґеймерів, яким необхідний легкий і компактний комп’ютер із продуктивністю стаціонарного кута. Спеціально розроблене портативне шасі нового «куба», виконане в кольорі Iron Gray, вийшло компактним і легким, що дозволяє легко переносити його при необхідності.

Компактні габарити нових «кубів» Lenovo не вплинули на продуктивність і функціональність цих пристроїв. Готовий до роботи із віртуальною реальністю Legion C730 отримав відеокарту NVIDIA GeForce GTX 1060 і новітні процесори до Intel Core i7 8-го покоління, а опціонально – пам’ять CORSAIR Vengeance LPX ємністю до 32 Гбайт. Технологія Dolby Atmos, інтегрована в Lenovo Legion C730 і C530, підтримує ефект «переміщення джерела звуку», що забезпечує ще більш захоплюючі враження під час ігор.

Система охолодження Lenovo Legion C530

Система охолодження Lenovo Legion C530

Lenovo Legion C730

Lenovo Legion C730

Настільні ПК у форм-факторі Tower Lenovo Legion T730 і T530 — професійне ігрове обладнання, що стало втіленням могутності і стилю. Legion T530 в чорному полірованому корпусі формату 28L прикрашений витонченим радіальним візерунком, який можна помітити на кришці ноутбука Y530. Концентричні насічки колами розходяться від кнопки включення живлення. Стаціонарний комп’ютер Legion T530 отримав червону підсвітку вентиляційних отворів, а Legion T730 — кольорову світлодіодну підсвітку RGB усього внутрішнього корпусу, яку можна бачити через прозору бічну панель.

Нові стаціонарні комп’ютери Lenovo Legion T730 з легкістю впораються з усіма популярними комп’ютерними іграми та іншими додатками з насиченою графікою і технологіями віртуальної реальності. Вони працюють під управлінням ОС Windows 10 і оснащуються відеокартами NVIDIA GeForce GTX 10 серії і новітніми процесорами до Intel Core i7 8-го покоління. Збалансована конфігурація дозволяє максимально ефективно використовувати потенціал продуктивності всіх компонентів. Опціонально Lenovo Legion T730 оснащуються оперативною пам’яттю CORSAIR VENGEANCE DDR4 ємністю до 32 Гбайт, що розганяється, а також швидкими твердотільними накопичувачами PCIe RAID 0 SSD ємністю до 2 x 512 Гбайт або жорсткими дисками SATA ємністю до 2 Тбайт.

Lenovo Legion T730

Lenovo Legion T730

Додаткові зображення і технічні характеристики нових продуктів сімейства Lenovo Legion можна знайти за посиланням.

Читайте також

Огляд ігрового ПК Lenovo Legion C730 Cube

Огляд Lenovo Legion C730 Cube

Огляд шолома віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд шолому віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд ноутбука Lenovo Yoga 920

Lenovo Yoga 920

Огляд планшета Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Враження від Lenovo League Legion

Lenovo Legion C730 Cube — уже в Україні

Legion C730 Cube

Lenovo запрошує ґеймерів-любителів на турнір League Legion

Lenovo League Legion

Lenovo представляє ноутбук ThinkPad X1 Extreme

Lenovo ThinkPad X1 Extreme

Популярне