Lenovo представляє новий YOGA C630 WOS

Страх розрядженої батареї – проблема не тільки власників смартфонів. З нею стикаються користувачі всіх портативних пристроїв зв’язку, враховуючи ноутбуки та планшети. Відомо, що глобальні показники використання інтернету за останні 10 років зросли на 1000%, а в США, наприклад, три чверті громадян з’являються онлайн кожен день, чверть – перебуває онлайн постійно.

Чим мобільніше і більш підключене до мережі людство загалом, тим більше кожна окрема людина потребує швидкого і надійного зв’язку з інтернетом. Він необхідний нам для обміну файлами, що зберігаються у хмарних сервісах, спільної віддаленої роботи, трансляції відео в реальному часі та спілкування з друзями, близькими в будь-який час, незалежно від місцезнаходження. Достатній заряд батареї стає не просто зручною дрібницею, він перетворюється на життєво необхідну умову.

Онлайн завжди і всюди

Перевірений спосіб позбутися номофобії (страху розрядженої батареї) — обрати правильний пристрій. Сучасним користувачам необхідні портативні ноутбуки з потужними акумуляторами, що дозволяють працювати, спілкуватись та розважать у дорозі. Проте, хоча портативність стає однією з найважливіших характеристик, користувачі все ще потребують ноутбуків з клавіатурою повного розміру для набору великих текстів і роботи з презентаціями.

Новий трансформер 2-в-1 від LenovoYOGA C630 WOS (Windows on Snapdragon) поєднує комунікаційні можливості смартфона з продуктивністю та функціональністю ноутбука, і при цьому має потужний акумулятор.

Як перший пристрій на базі новітньої мобільної платформи Qualcomm Snapdragon 850, YOGA C630 WOS отримав інтегрований модем 4.5G LTE Advanced Pro, розроблений спеціально для боротьби з паузами зв’язку, що виникають у моменти, коли ви знаходитесь на шляху між домом і офісом. Вбудований LTE модем звільняє користувачів від необхідності звертатися до повільних та небезпечних публічних Wi-Fi-мереж чи дратівливих точок доступу смартфонів.

Новий YOGA C630 WOS став на 30% більш продуктивним у порівнянні з попереднім поколінням пристроїв на Windows і платформі Snapdragon. Він працює на ОС Windows 10 у режимі S, що гарантує максимальний комфорт і безпеку, і опціонально доповнюється пером Lenovo Pen та технологією Windows Ink, що дозволяє малювати і робити помітки наче олівцем на папері.

Працюйте і розважайтесь цілодобово, не хвилюючись про заряд акумулятора

Необхідні ще одні ліки від номофобії? Як щодо 25 годин автономної роботи в режимі перегляду відео, які забезпечує новий YOGA C630 WOS? Такої ємності батареї достатньо, щоб переглянути цілий сезон улюбленого серіалу або телешоу, не думаючи про пошук розетки чи зарядного пристрою.

Однак тривалий час автономної роботи зовсім не означає, що YOGA C630 WOS громіздкий чи шумний. Він важить лише 1,2 кг при товщині корпусу 12,5 мм. Безвентиляторна конструкція гарантує повну тишу під час роботи. Елегантний алюмінієвий корпус із преміальним оформленням привертає увагу, а сенсорний Full HD IPS-дисплей діагоналлю 13,3 дюйми гарантує комфорт під час роботи і задоволення від перегляду фільмів або ігор.

Номофобія може торкнутися й вас, але YOGA C630 WOS здатний полегшити симптоми і зупинити страх.

Читайте також

Компанія Lenovo розширює ексклюзивне партнерство бренду Legion з Apex Legends

Apex Legends та Lenovo Legion

Більше ніж просто ноутбук: які додаткові фішки може мати ваш лептоп?

Lenovo запускає серію відкритих турнірів з CS:GO для українців

Мультизадачність із новим ThinkBook Plus від Lenovo

Що спільного між ноутбуком та спортивним мотоциклом?

Україна vs. Швеція: хто переміг у кібербитві з Counter-Strike: Global Offensive для дорослих

Lenovo провела турнір корпоративних команд із CS:GO серед аматорів

Lenovo презентувала нові монітори, планшети та AR-пристрої

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: