Леслі Бензіс подав позов на понад $150 000 000 проти Rockstar North

Продюсер ігор серії Grand Theft Auto та колишній президент Rockstar North Леслі Бензіс, що покинув компанію в січні, подав позов проти Rockstar North та її материнської компанії Take-Two на понад $150 000 000.

Згідно з матеріалами справи, Бензіс звинувачує засновників Rockstar, братів Дена і Сема Хаузерів, у діях, спрямованих на його змушене звільнення з компанії, та невиплаті роялті.

Крістофер Бейкс, працівник юридичної фірми, що представляє інтереси Бензіса, заявив, що його клієнт покинув компанію не за своїм бажанням. Після повернення з відпустки, що закінчилась 1 квітня 2015 року, він намагався повернутися на робоче місце, але не зміг потрапити в офіс Rockstar North через пошкоджену електронну перепустку. Після того, як Бензісу дозволили увійти охоронці, офіс-менеджер студії, не називаючи причини, попросив Леслі Бензіса покинути приміщення.

Леслі Бензіс
Леслі Бензіс

71-сторінковий позов також містить цікаву інформацію щодо Another Game Company, організації, відкритої засновниками Rockstar Games у 2009 році задля «розподілу роялті від Take-Two з-поміж членів тріо». Але, здається, не все так просто, бо текст позову містить наступне:

«AGC було створено керівниками Rockstar [брати Хаузери та Бензіс], аби дозволити їм покинути Take-Two і спільно відкрити нову незалежну компанію зі сприятливою економікою та правами на інтелектуальну власність, отриманими здебільшого від Rockstar та Take-Two. Керівники Rockstar колективно забезпечили безоплатне використання певної інтелектуальної власності Take-Two і Rockstar та склали план розподілу роялті, що регулював фінансування».

До речі, фінансування, згідно з цим планом, було чимале. За даними позову, під час відпустки Бензіса, що почалася у 2014, брати Хаузери отримали $93 000 000, а ще $523 000 000 безслідно зникли.

Take-Two Interactive та Rockstar подали зустрічний позов, де зазначено, що Бензіс «звільнився без поважних причин», тож він не має права на роялті. Вони також бажають отримати від Бензіса компенсацію коштів, що пішли на гонорари адвокатів та інші судові витрати.

Читайте також

Усі наступні ігри Take-Two матимуть мікроплатежі

GTA Online

Чутки: Rockstar планувала GTA: Tokyo, а зараз працює над GTA 6

PlayNews #227 — GTA V, Hitman…

Відбувся реліз iOS-версії GTA: Liberty City Stories (оновлено)

Ігри серії Grand Theft Auto продалися 220 мільйонів разів

PlayNews #194 — «Козаки 3», GTA, Need for Speed…

Rockstar Games подала позов проти BBC за фільм про створення серії GTA

ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: GTA V

Популярне