Life is Strange 2 підтверджено!
Ален Дамасіо — співзасновник студії DONTNOD, яка відповідальна за такі проекти як Remember Me та Life is Strange, дав інтерв’ю французському інтернет-журналу Alchimy. Серед тамтешньої стіни тексту є один рядок, який тішить настільки, що хочеться взяти гітару і зіграти трек гурту Local Natives – Mt. Washington. Чому? Тому, що найкращий епізодичний ігровий серіал 2015-го року матиме продовження!
Дозвольте процитувати пана Дамасіо:
Я працював над сценарієм Life is Strange, яка є розробкою нашої студії DONTNOD, а також згодом прийму участь у розробці Life is Strange 2.
Повне інтерв’ю французською можна прочитати на сайті видання.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!










