Life is Strange — релізний трейлер та оцінки

Сьогодні відбувся реліз першого епізоду пригодницької гри Life is Strange, який вийшов під назвою Chrysalis. При нагоді розробники гри зі студії Dontnod Entertainment опублікували релізний трейлер, в якому коротко нагадується сюжет гри. Зарубіжна преса, у свою чергу, вже підготувала оцінки.

Перший епізод є своєрідним вступом до світу гри. Гравці повинні звикнути до механіки перемотування часу, щоб вже у наступних частинах вміло нею послуговуватись. У першому епізоді вже будуть певні наслідки від дій гравця, але у великій мірі вони розкриються вже у наступних.

Провідні ігрові видання вже оглянули епізод гри і майже усім він сподобався. Хоча дехто жаліється на надміру просту графіку та анімацію персонажів, проте практично усі згідні з тим, що це чудовий старт захопливої історії, яку не терпиться дізнатися далі.

Нагадую, що історія Life is Strange складається з п’яти епізодів і розповість про двох юнок, які володіють можливістю контролювати і змінювати просторово-часовий континуум. Свої вміння вони використають для того, щоб розкрити загадкове зникнення подруги.

Гра розробляється для платформ РС, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 і Xbox One.

Читайте також

Розробники VAMPYR опублікували системні вимоги гри

Vampyr

Чутка: Microsoft планує придбати Electronic Arts (і Valve також)

Satya Nadella

Microsoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАПИС

PlayNews #285 — Project Scorpio, Bulletstorm: FCE

Характеристики Project Scorpio і інші деталі

Творці Nioh востаннє запропонували спробувати гру до виходу

Перевидання Crash Bandicoot порівняли з оригіналом

Перші оцінки Dead Rising 4

Популярне