Life is Strange — релізний трейлер та оцінки

Сьогодні відбувся реліз першого епізоду пригодницької гри Life is Strange, який вийшов під назвою Chrysalis. При нагоді розробники гри зі студії Dontnod Entertainment опублікували релізний трейлер, в якому коротко нагадується сюжет гри. Зарубіжна преса, у свою чергу, вже підготувала оцінки.

Перший епізод є своєрідним вступом до світу гри. Гравці повинні звикнути до механіки перемотування часу, щоб вже у наступних частинах вміло нею послуговуватись. У першому епізоді вже будуть певні наслідки від дій гравця, але у великій мірі вони розкриються вже у наступних.

Провідні ігрові видання вже оглянули епізод гри і майже усім він сподобався. Хоча дехто жаліється на надміру просту графіку та анімацію персонажів, проте практично усі згідні з тим, що це чудовий старт захопливої історії, яку не терпиться дізнатися далі.

Нагадую, що історія Life is Strange складається з п’яти епізодів і розповість про двох юнок, які володіють можливістю контролювати і змінювати просторово-часовий континуум. Свої вміння вони використають для того, щоб розкрити загадкове зникнення подруги.

Гра розробляється для платформ РС, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 і Xbox One.

Читайте також

DONTNOD розробляють нову гру… і це знову не Life is Strange 3

life is strange

Перший епізод Life is Strange 2 став безкоштовним. Та чи треба вам воно?

Life is Strange 2

Стала відома дата релізу пригодницької гри Twin Mirror

Twin Mirror

На PS4 вийде колекційне видання “8 ігор в одному”

Tell My Why неочікувано зникла з продажу в Україні

tell me why

Найстрашніші ігри для PlayStation (частина 1)

Blair Witch

State of Play у виконанні PlayUA

Дата виходу STALKER 2. Провальна Halo Infinite. XBOX Game Showcase (OLDboi)

Популярне