infinite wealth

Like a Dragon: Infinite Wealth — корисні поради для проходження

Автор: Олег Куліков @AbsoKulikov

Like a Dragon: Infinite Wealth — напрочуд масивна й багата контентом гра… яка разом із тим ощадливо ставиться до вашого часу, порівняно з багатьма іншими jRPG. Утім, зважаючи на важливість гри в таймлайні серії та певні особливості того, як і коли нам розкривають певні функції, хочеться поділитися кількома порадами й звернути увагу на деякі речі, які комусь можуть здатися неочевидними.

Якщо ви до цього грали лише в Yakuza: Like a Dragon, спершу ознайомтеся з рештою серії

Так, перших кілька годин вам може цілком вистачити досвіду знайомства з Yakuza: Like a Dragon, бо все починається як закономірне продовження пригод Ічібана Касуґи. Однак після 7-го розділу Infinite Wealth отримає абсолютно новий пласт гри, для найкращого сприйняття якого вам навіть не варто, а треба пограти в усі попередні частини Yakuza, включно з Like a Dragon: Ishin. На щастя, всі вони зараз доступні в Game Pass і PlayStation Plus, тож по кишені це особливо не битиме.

Не надто відволікайтеся до 5-го (а краще 6-го) розділу

Like a Dragon: Infinite Wealth має кілька зручних ділянок, щоб узяти паузу від головної сюжетної лінії. Теоретично це можна зробити ще в 4-му розділі, але краще допройти аж до початку 5-го. Тоді у вас уже буде і повна партія з чотирьох персонажів, і доступ до багатьох побічних історій чи активностей, і змога змінювати професії. В ідеалі, щоправда, варто би ще дійти до 6-го розділу, де вас ознайомлять із островом Дондоко. По-перше, якщо ви плануєте грати в цей режим, то відкладати його на потім особливого сенсу нема, по-друге, він має хорошу синергію зі суджімонами, і найголовніше, Дондоко — найкраще джерело заробітку в грі. Ось тоді вже можна ставити основну історію на паузу і сповна насолоджуватися Гаваями.

(Майже) кожен персонаж уже має оптимальну професію

Like a Dragon: Infinite Wealth має шикарнючу боївку, тому постійно встрягати в сутички чи раз у раз штурмувати підземелля з новим сетапом професій — це окреме джерело задоволення, яке словом “ґрайнд” можуть назвати хіба відверто занудні люди. Утім, якщо вам не хочеться приділяти цьому аспекту гри надто багато уваги (або хочеться, але у вас нема часу), то розробники прекрасно оптимізували стартові професії всіх персонажів, їх цілком достатньо для проходження гри і в більшості випадків вони відразу є найкращим вибором для того чи іншого персонажа. Докладніше про це я розповім у відповідному матеріалі трохи згодом.

Суджімант — найкраща магічна професія в середині гри 

Невдовзі після прибуття на Гаваї вас ознайомлять із новим елементом гри, де ви зможете ловити суджімонів і битися з іншими тренерами. Звісно ж, не обійдеться і без сюжетної лінії, де нам доведеться кинути виклик найгрізнішим тренерам суджімонів у Гонолулу. Щойно ви подолаєте першого з них, Валета, ви отримаєте доступ до ексклюзивної для Ічібана професії суджіманта (але нагадую, що перемкнутися на неї ви зможете не раніше 5-го розділу). Особливістю цієї професії є те, що зброєю є ваші ж суджімони. І сила атак суджіманта залежить не від рівня Ічібана, а від рівня його суджімонів (а його поступово можна піднімати, проходячи відповідну сюжетну лінію). Інакше кажучи, якщо ви довгий час ігноруватиме тренерську сюжетну лінію, то суджімант буде не надто ефективним. І навпаки, уже в 5 розділі, присвятивши трохи часу тренерству, Ічібан може стати найкращим магом у вашій партії з величезним відривом.

Утім, розробники передбачили такий варіант розвитку подій, і суджімант узагалі не має фізичних атак (хіба що ви їх докинете йому з інших професій).

Продавайте дублікати спорядження (а не розбирайте їх)

У своїх мандрах вулицями Гонолулу ви неодмінно назбираєте десятки однакових видів зброї, аксесуарів тощо. І зважаючи на цілком природну для жанру потребу постійно тримати своє спорядження в тонусі, вам може закортіти розібрати дублікати на ресурси для підсилення зброї. Не треба. Якщо ви дійсно збираєте все-все на своєму шляху й не цураєтеся чистити мордяки особливо нахабним гавайцям, то ресурсів для покращення спорядження у вас буде достатньо, а от грошей (до появи підземелля й острову Дондоко) буде непропорційно менше. І позаяк при розборі ви отримуватимете один і той же шмат заліза, незалежно від якості розібраного предмета, набагато вигідніше продавати дублікати в ломбарді.

Якнайшвидше досягніть 20-го рівня взаємин зі супутниками

Спільне проведення часу з нашими супутниками (бої, їжа, балачки, подарунки тощо) традиційно підвищують рівень взаємин із ними. Кожні 10 рівнів (до 50-го включно) в супутника розблоковується новий епізод його особистої міні-історії, а також певна бойова риса. 10-ий рівень відкриває потужний парний спецприйом, однак найвищий пріоритет має 20-ий рівень — саме тоді супутники інколи поза чергою битимуть повалених на землю ворогів.

Хто довго не розблоковував нові рівні взаємин зі супутниками в Yakuza: Like a Dragon, той розуміє, скільки часу й нервів береже така функція. Тож і в Infinite Wealth не варто з цим затягувати. Щоправда, майте на увазі, що така бонусна атака супутника, на відміну від звичайних, не відновлює йому МР і не накладає на ворога статус-ефекти зброї.

Завжди обирайте ворога позаду

Yakuza: Like a Dragon могла виробити у вас звичку не атакувати ворогів позаду, бо поки ваш персонаж до нього біжить, йому можуть збити атаку. У перші години Infinite Wealth ви теж можете несвідомо це робити, однак тут вороги вам так уже не паскудитимуть.

Натомість може підводити маркер, який познаєчає зону дії того чи іншого вміння. Часто вам наче й дають зрозуміти, що шкода має зачепити ворогів за ціллю, але цього не стається. А от вороги перед ціллю завжди потраплятимуть під удар. Тому привчайте себе в усіх таких ситуаціях цілити здібностями в найдальшого ворога від себе.

Камулоп розкриває свої нагороди по черзі

Новоявлений маскот Камуро-чьо дістався в японський квартал Гонолулу й виконуватиме роль звичного для серії обмінника певних предметів (тут: аркушів із передбаченнями) на цінні нагороди. Проте на відміну від клоунів, священників та інших своїх колег, Камулоп не показує вам весь свій інвентар відразу — кожна наступна позиція з’являється лише після того, як ви обміняли очки передбачень на вже доступний предмет.

Тож не думайте, що в Камулопа для вас тільки один талісманчик, і регулярно його навідуйте, бо після стандартних амулетів опору стихійній шкоді підуть справді класні аксесуари.

У всьому іншому Infinite Wealth стала приємнішою та зручнішою, тож якщо тільки ви не летите стрімголов сюжеткою (нащо це взагалі робити в іграх RGG?!), у вас не виникне жодних труднощів чи завад насолоджуватися цією шикарною грою.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Що таке фільтр-регулятор повітря

Автор: PlayUA

air

Топ TV для ігор на консолі

Автор: PlayUA

gaming tv 01

Конячки підкорились? Як пройшов третій етап KMAMK Ferrari Challenge 2024

Автор: Гладкий Максим

p.ua.ferrari challenge

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

Автор: Анна Колінчук

DDrace Network

Як створити рекламний ролик, який продає

Автор: PlayUA

video production 02

Нові маршрутизатори Acer Vero Connect та Predator Connect вже у продажу

Автор: PlayUA

acer wifi

Що таке ігровий смартфон

Автор: PlayUA

gaming phone 03

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Автор: Анна Колінчук

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: