Logic Lines — нова вітчизняна гра вже доступна

Львівська студія Kronet Games сьогодні представила свою нову гру для мобільних платформ Logic Lines. Як запевняють розробники, аналогів у іграшки немає.

Logic Lines до крику проста. Тільки й треба, що з’єднувати точки на екрані так, щоб утворити лінію, яка перетне усе ігрове поле. А ваш противник робитиме те саме. І так, тут є мультиплеєр. Якщо у вас проблеми з інтернетом, то можна гратися удвох на одному пристрої. Ну, а якщо усе зовсім кепсько, то можна навіть тренуватися проти штучного інтелекту.

Мережеві змагання можна влаштовувати не лише між пристроями своєї операційки, а взагалі з будь-яким пристроєм, на якому запустилася гра! Наразі Logic Lines підтримує iOS, Android і WP8. Круто, еге ж?

А ще розробник дуже любить саме українських гравців:

Ми дуже цінуємо нашу українську аудиторію і для цього окрім повної локалізації гри на українську та російську мови, ми створили спеціальну преміум версію для українців. В ній ми додали в кастомізацію гри – українську символіку і додатковий саундтрек. (Це реалізовано для тих у кого системна мова смартфону – українська“, — йдеться у прес-релізі.

Шукайте у крамницях ваших мобільних пристроїв або ось тут.

Читайте також

Українські інді ігри існують (Падон)

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Українська містобудівна стратегія «Острів» пройшла Steam Greenlight

Вітчизняна Lost Region збирає гроші на Indiegogo

Відбувся вихід української Mortificatio

Допоможіть українській Heat Guardian потрапити у Steam!

Підтримайте львів’ян із Dragon’s Games на GamesJamKanobu!

Огляд We Are The Dwarves

Популярне