Logic Lines — перше досягнення для української гри

Screenshot_1

Розробники із Львівської інді студії Kronet Games повідомили про те, що мобільна гра Logic Lines уже встигла завантажитись більш ніж 10 000 разів — і це тільки на пристроях Android. Це у свою чергу дало можливість зібрати величезний фідбек від нашої аудиторії і добре підлатати гру перед запуском на заході. За три тижні розробники повністю переробили гру з 0, що допомогло їм багаторазово збільшити продуктивність на слабких пристроях, зменшити витрати батареї, удосконалити інтерфейс і систему управління.

Якщо хтось забув, суть Logic Lines до крику проста. Тільки й треба, що з’єднувати точки на екрані так, щоб утворити лінію, яка перетне усе ігрове поле. А ваш противник робитиме те саме. І так, тут є мультиплеєр. Якщо у вас проблеми з інтернетом, то можна гратися удвох на одному пристрої. Ну, а якщо усе зовсім кепсько, то можна навіть тренуватися проти штучного інтелекту.

Завантажити забавку, яка повністю локалізована українською, ви можете абсолютно безкоштовно для пристроїв на базі iOS, Android і Windows.

Читайте також

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Українська містобудівна стратегія «Острів» пройшла Steam Greenlight

Вітчизняна Lost Region збирає гроші на Indiegogo

Відбувся вихід української Mortificatio

Допоможіть українській Heat Guardian потрапити у Steam!

Підтримайте львів’ян із Dragon’s Games на GamesJamKanobu!

Огляд We Are The Dwarves

We Are The Dwarves полегшала на вимогу гравців

Популярне