Logitech G анонсувала випуск клавіатури G915 TKL

Logitech G оголосила про випуск бездротової механічної ігрової клавіатури Logitech G915 TKL, що пропонує ті ж базові технології, що й G915, у зменшеній версії – без цифрового блоку.

G915 TKL поєднує технологію бездротового зв’язку LIGHTSPEED, систему RGB-підсвічування за технологією LIGHTSYNC та нові високоефективні пласкі механічні перемикачі з неперевершеним ультратонким дизайном, чудовою продуктивністю й точним ігровим процесом, і все це за терміну служби акумулятора до 40 годин.

Logitech G915 TKL добре вписується в невеликі ігрові простори і може легко переноситися на різні локації. Без цифрового блоку ви отримуєте додаткову вільну зону для того, щоб піднести мишу ближче до клавіатури, зблизити руки, а тіло випростувати для більшого комфорту й зручності, що є важливим аспектом для багатьох користувацьких ігор.

З моменту випуску оригінальної моделі Logitech G915 співтовариство цікавилося можливістю створення клавіатури з тими ж технологіями, але в компактному дизайні, – відзначив Уджеш Десаї, віце-президент та генеральний директор Logitech Gaming. – G915 TKL поєднує бездротовий зв’язок LIGHTSPEED, RGB-підсвічування і тривалий час роботи від батареї в елегантному, ультратонкому дизайні, який задає новий стандарт для ігрових клавіатур

Logitech G915 TKL оснащена інтелектуальною технологією RGB-підсвічування LIGHTSYNC, що дозволяє налаштовувати ефекти для кожної клавіші, використовуючи палітру з приблизно 16,8 млн відтінків, за допомогою вдосконаленого ігрового програмного забезпечення Logitech G HUB. Навіть із увімкненим RGB-підсвічуванням можна грати 40 годин без перерви на одному зарядженні (за умови 8-годинного ігрового дня).

Ігрова клавіатура G915 TKL забезпечена високоефективними механічними перемикачами GL, які працюють так само точно, швидко й ефективно, як і колишні, маючи вдвічі меншу висоту. Механізм ретельно перевіряється виробником на відповідність високим вимогам до швидкості й точності спрацьовування, а також міцності. Перемикачі доступні в трьох виконаннях:

  • GL Clicky, який виразно клацає з відчутним тактильним відгуком;
  • GL Tactile, котрий вирізняється м’яким тактильним відгуком;
  • GL Linear, що забезпечує плавне натискання клавіші.

В Україні Logitech G915 TKL найвірогідніше очікується у червні 2020 року.

Читайте також

Поринь у гру з новими моніторами від Acer

Acer анонсує новітню лінійку ноутбуків широкого споживання серій Swift, Spin та Aspire

Компанії Porsche Design та Acer представляють ноутбук Porsche Design Acer Book RS

Культова група Korn об’єдналася з World of Tanks Blitz заради події на Гелловін

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Сезон Hot Wheels стартував у консольних World of Tanks

Bethesda + Xbox — Microsoft купила Skyrim. Повністю

World of Tanks Blitz виходить на Nintendo Switch