Logitech G анонсувала випуск клавіатури G915 TKL

Logitech G оголосила про випуск бездротової механічної ігрової клавіатури Logitech G915 TKL, що пропонує ті ж базові технології, що й G915, у зменшеній версії – без цифрового блоку.

G915 TKL поєднує технологію бездротового зв’язку LIGHTSPEED, систему RGB-підсвічування за технологією LIGHTSYNC та нові високоефективні пласкі механічні перемикачі з неперевершеним ультратонким дизайном, чудовою продуктивністю й точним ігровим процесом, і все це за терміну служби акумулятора до 40 годин.

Logitech G915 TKL добре вписується в невеликі ігрові простори і може легко переноситися на різні локації. Без цифрового блоку ви отримуєте додаткову вільну зону для того, щоб піднести мишу ближче до клавіатури, зблизити руки, а тіло випростувати для більшого комфорту й зручності, що є важливим аспектом для багатьох користувацьких ігор.

З моменту випуску оригінальної моделі Logitech G915 співтовариство цікавилося можливістю створення клавіатури з тими ж технологіями, але в компактному дизайні, – відзначив Уджеш Десаї, віце-президент та генеральний директор Logitech Gaming. – G915 TKL поєднує бездротовий зв’язок LIGHTSPEED, RGB-підсвічування і тривалий час роботи від батареї в елегантному, ультратонкому дизайні, який задає новий стандарт для ігрових клавіатур

Logitech G915 TKL оснащена інтелектуальною технологією RGB-підсвічування LIGHTSYNC, що дозволяє налаштовувати ефекти для кожної клавіші, використовуючи палітру з приблизно 16,8 млн відтінків, за допомогою вдосконаленого ігрового програмного забезпечення Logitech G HUB. Навіть із увімкненим RGB-підсвічуванням можна грати 40 годин без перерви на одному зарядженні (за умови 8-годинного ігрового дня).

Ігрова клавіатура G915 TKL забезпечена високоефективними механічними перемикачами GL, які працюють так само точно, швидко й ефективно, як і колишні, маючи вдвічі меншу висоту. Механізм ретельно перевіряється виробником на відповідність високим вимогам до швидкості й точності спрацьовування, а також міцності. Перемикачі доступні в трьох виконаннях:

  • GL Clicky, який виразно клацає з відчутним тактильним відгуком;
  • GL Tactile, котрий вирізняється м’яким тактильним відгуком;
  • GL Linear, що забезпечує плавне натискання клавіші.

В Україні Logitech G915 TKL найвірогідніше очікується у червні 2020 року.

Читайте також

Xzibit прокачає вам тачку у Call of Duty: Modern Warfare

Міжнародний онлайн турнір від HyperX CS:GO 2×2 розпочнеться вже завтра

Час релізу Valorant наближається

Станьте ковбоєм у новому DLC до Borderlands 3

Оновлений ноутбук-трансформер Acer Spin 3 став доступний в Україні

HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 — почути все!

HyperX x Ducky One 2 Mini — маленька, але крута клавіатура

Магнієвий Acer Swift 3 з процесорами AMD Ryzen 4000 вже в Україні

Популярне