web analytics

Lords of the Fallen 2 знову залишилася без розробників

Гра Lords of the Fallen 2 знову втратила розробників. Лише минулого літа польське видавництво CI Games підписала на цю роль нью-йоркську студію Defiant Studios, але днями угоду було розірвано. Згідно із заявою поляків, нові розробники не змогли належним чином виконати роботу. Якість продукту вийшла незадовільною, навіть не дивлячись на неодноразову вимогу видавця все поліпшити.

Проте Defiant з такою оцінкою своєї праці категорично не погодилася. Мовляв, персонал складається з талановитих працівників, у чиїх портфоліо вказані Just Cause 3, Call of Duty: Advanced Warfare, Far Cry 5, DMC і купа інших топ-проектів. Такі люди просто не можуть працювати погано. Доказів цьому, звісно ж, немає, адже студія все ж не може порушити договір та оприлюднювати конфіденційну інформацію.

Очевидно, що все це йде до чергового судового процесу. Що ж до гри, то CI Games планує надалі розробляти її власними силами, віддаючи тільки окремі елементи гри на аутсорс.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Lords of the Fallen 2 вийде в 2026 і стане екслюзивом Epic Games Store

lords of the fallen

З’явилася дата релізу та ґеймплей Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Humble Bundle випустили новий набір з іграми CI Games

Продовженням Lords of the Fallen займуться творці Just Cause 3

Lords of the Fallen

CI Games показала одну з місій Sniper: Ghost Warrior 3

Lords of the Fallen 2 — кілька слів про дату виходу

Офіційний анонс Sniper: Ghost Warrior 3

З’явився перший трейлер української гри Tailgate про загубленого Лабрадора

tailgate