Lost Ark б’є рекорди вже за добу після релізу [ОНОВЛЕНО]

ОНОВЛЕНО: Lost Ark досягла нової відмітки в 1059881 гравців, обійшовши Cyberpunk. Таким чином гра посідає 4 місце у топі Steam по найбільшій кількості гравців одночасно. Зараз Lost Ark опереджає лише Dota 2, CS:GO та PUBG відповідно.

І ще одне оновлення: тепер Lost Ark друга по кількості одночасних гравців. Гра перейшла відмітку в 1.3 мільйона та обійшла CS:GO й DOTA 2. Далі лише PUBG, до якого, проте, грі швидше за все не дотягнутися, адже для цього треба буде набрати ще щонайменше 1.9 мільйона гравців.

Lost Ark, нова MMORPG від студії Smilegate, досягла відмітки в 984,111 гравців. Це сталось всього через день після всесвітнього безкоштовного релізу у Steam, що відбувся 11 лютого.

Гра одразу посіла п’яте місце у топі Steam по максимальній кількості гравців одночасно. Поступається вона лише PUBG, CS:GO, Dota 2 та Cyberpunk 2077. Крім того, гра обігнала New World, MMORPG від Amazon, яка досягала відмітки в 913 тисяч гравців одночасно. Іронічно, що видавцем Lost Ark також виступає Amazon.

На фоні такої популярності, розробники попросили гравців, що купували Founder’s Edition, перейти на менш заселені сервери, і пообіцяли, що перенесуть всі нагороди з Founder’s Pack та ще й дадуть додаткові подарунки.

Незважаючи на вражаючі показники, українцям Lost Ark поки зіграти не вийде, оскільки гра зараз недоступна у нашому регіоні.

Читайте також

У Steam триває розпродаж від Devolver Digital та “Фестиваль завзятості”

Devolver Digital

Дочасний стрім Dune: Spice Wars

dune spice wars hd gaming 1920x1080

Dune: Spice Wars вийшла в дочасному доступі Steam. Але не кваптеся її купувати

dune spice wars hd gaming 1920x1080

Відтепер гравці можуть перенести бібліотеку Bethesda.net до Steam

Fallout 4

TES Arena, Daggerfall та інші класичні ігри Bethesda з’явилися в Steam. Безкоштовно!

daggerfall

Uncharted: Legacy of Thieves вийде на ПК у червні

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Хто живе в океані на дні? Не лише екіпаж «Москви»

aquatico

Valve відновили виплати українським розробникам у Steam

Steam

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: